Visą maksimalią informaciją apie čiužinio medžiagas ir jų derinius kuo išsamiau stengiamės pateikti čiužinių aprašymuose.
Bet jeigu:
turite labai konkretų lūkestį čiužiniui?
pagal suplanuotą sumą neapsisprendžiate, kuris tinkamesnis?
reikalingos papildomos savybės (minkštumas, kietumas, aukštumas, geras kvėpavimas)?
ar tiesiog norite pasitarti su išmanančiu žmogumi?

VISAIS ŠIAIS IR VISAIS KITAIS ATVEJAIS - SKAMBINKITE, RAŠYKITE, PILDYKITE UŽKLAUSOS FORMAS. Visada malonu dalintis patirtimi. O jei kiltų neaiškumų - skambinkite dar kartą :)

Kaip išbandyti čiužinį?

Jei perkate čiužinį prekybos centre - išbandyti čiužinį skirsite 1-2 min. Jeigu perkate čiužinį čia bandyti jį galite 14 naktų.

Viena, maksimum dvi minutės gulėjimo nėra pakankamas laiko tarpas įvertinti pojūtį miegant ant čiužinio kiekvieną naktį.
Pavyzdžiui: imkime medžiagą viskoelastą, kurios optimalus sluoksnis - 5 cm. Panaudoję 10 - 15 cm šios medžiagos, galime sukurti pojūtį, kad skęstate debesyje. Bet ar tikrai norite kiekvieną naktį “skęsti”? Justi kaip įgaunate lanko formą ir versdamiesi ant šono ropščiatės iš kažkokios duobės? Po to ieškoti kokosinio antčiužinio, kad kaip nors ištaisyti “prabangųjį” minkštumą?

Ar galima grąžinti netikusį čiužinį?

Ne, jeigu perkate prekybos centre. Pagal LR Ūkio ministro įsakymą, čiužiniai patenka į negrąžintinų daiktų sąrašą.

Taip, jeigu užsakote internetu. Visus internetu pirktus daiktus per 14 dienų galite grąžinti ir atgauti visus sumokėtus pinigus.

Kas toliau?

Tiesiog išsirinkite čiužinį. O jei nerasite - atsiųskite savo pageidavimus - nėra tokio pageidavimo, kurio negalėtume pagaminti. Išbandykite mus, kaip tai padarė daugelis mūsų klientų per 5 metus užsakiusių įvairiausių nestandartinių ir standartinių gaminių (čiužinių, antčiužinių, unikalios sudėties, apvalintų formų, su mediniais rėmais…).