Visiems žinoma, kad kieto pagrindo ortopediniai čiužiniai rekomenduojami kai skauda nugarą dėl didesnio svorio, nugaros pažeidimų, sporto traumų ar nuolatos patiriamo fizinio krūvio.


O ką daryti kai šalia gulinčiam nieko neskauda...?
Dėl dėl partnerio bėdų miegoti "ant lentos" ar skirtingo aukščio čiužinio yra menkas malonumas...

Unikalus kompromiso nereikalaujantis ortopedinis vientisas sprendimas: Du skirtingo kietumo čiužiniai viename!

Viena išilga čiužinio pusė kieta, o kita tokio paties storio minkštesnė tačiau taip pat ortopedinė.
Čiužinio centre nejuntamas sujungimas ir audinys vientisas (lengvai nuimamas kurį galima išskalbti rankomis ar skalbimo mašinoje).

ciuziniu centras - matrest

Kaip įsigyti?
ciuziniucentras.lt/vienguliai-ciuziniai į krepšelį įdėti du pasirinktus viengulius (vienodo storio - aukščio) čiužinius.
U
žsakymo metu prieš perkant pastabos laukelyje nurodyti, kad pageidaujamas vientisas čiužinys.

Taip pat
galima užsakyti čiužinį su mediniu rėmu (skirtą lovoms kurios turi pakėlimo mechanizmus arba kai prisukamos kojelės ir čiužinys tarnautų kaip kušetė).

 

Šeštus metus skaičiuojanti bei čiužinius gaminanti inovatyvi įmonė gamina nestandartinių dydžių, sudėties čiužinius, antčiužinius bei užvalkalus..

Kokį čiužinį pasirinkti, kaip įsigyti išsimokėtinai ir kitas užsakymo detales galima aptarti su įmonė specialistu, kuris mielai Jus konsultuos ir pasiūlys geriausią sprendimą.

Susisiekti tinklalapyje nurodytu el. paštu, telefonu ar tinklalapio apačioje esančiame "Klauskite čiužinių gamintojo dabar" pokalbio lange.
 
Pasirinkti viengulius čiužinius ir įdėti į kreipšelį