.

Uždirbk rekomenduojant ekspertą (Partneriams)

Suteikiame galimybę partneriams uždirbti rekomenduojant žmonėms išskirtinio, individualiai pritaikyto čiužinio gamybai konsultuojant čiužinių technologui-ekspertui. Norisi dalintis ne su didžiaisias reklamos kanalais (Facebook, Google), o su verslininkais ir amatininkais, kuriems mes tapsime vertingi partneriai, o jų rekomenduotiesiems bent 7-9 metus padėsime fantastiškai išsimiegoti. :) 

Paskambinkite pasitarti telefonu +37060099666 arba parašykite asmeninę žinutę, aptarti partnerystės galimybes https://m.me/ciuziniai/

 

Koks uždarbis?

Kiekvieną mėnesį sumokėsime nuo įvykdytų užsakymų visos sumos procentinę dalį, pagal sąskaitą už "kliento suradimo" paslaugą.

LEGALUS atlygio dydis priklausys nuo užsakymų sumos mažmeninėmis kainomis be pvm. Dėl konkrečių sąlygų ir procentų sutarsime pokalbio metu. 

P. S. Esant užsakymams didmenos kainomis, sąžiningas komisas bus kiekvienu atveju sutariamas individualiai.

 

Kaip pradėti?

Pasiskambinti arba idealiu atveju atvykti pas mus į studiją susipažinti gyvai. Geriau seksis rekomenduoti pamačius mūsų analogo neturinčio čiužinio parinkimo principą, žinias bei ivertybes kuriomis vadovaujamės paskutinius 10 metų.

Sužinosite, kaip klientai bus maloniai nustebinti ir kodėl po konsultacijos nebenorės masinės gamybos čiužinio, o mieliau rinksis mūsų individualiai pritaikytą sprendimą už labai patrauklią kainą.

Sutarus pasirašysime bendradarbiavimo sutartį, bus sukurta partnerio paskyra ir lauksime rekomendacijų - šiltų kontaktų, kurie lauks mūsų skambučio (konsultuosime čiužinių, miego tema, pasiūlysime kitus susijusius sprendimus, pagaminsime personalizuotus čiužinius suaugusiems bei vaikams).

 

Kaip tai veikia?

Jums bus sukurtas prisijungimas prie sistemos, paruošta dalomoji edukacinė medžiaga su unikaliais nuolaidų kodais. Jūsų paskyroje matysis uždarbis ir visa susijusi statistika.

Individualios konsultacijos metu #MiegoAmbasadorius Darius Kiaulakis asmeniškai įsigilins į klientų poreikius ir pateiks pasiūlymą, čiužinio modelis bus parenkamas pagal klientų kūno ypatybes, miego įpročius ir skausmus rytais. 

 

Kodėl verta rekomenduoti mus?

Esame gamintojai, gaminame personalizuotus čiužinius ir turime sukūrę iškirtinę čiužinio parinkimo paslaugą (kuri pritaikyta konkrečiam žmogui, o ne masinės gamybos produktai).

Unikalu tai, kad dedant ir keičiant medžiagų sluoksnius išgryninama tinkamo čiužinio sudėtis. Ant tokio čiužinio labai patogu gulėti ir branduolys suformuoja tinkamą padėtį pagal konkretaus žmogaus nugaros linius/raumenyną.

Konsultacijos metu dalinamės patarimais ir aiškinamės ar turi žmogus miego sutrikimų bei kaip juos eliminuoti. Konsultuoja praktikas ir čiužinių technologas-ekspertas, asmeniškai ištestavęs šimtus čiužinių variacijų ir turi supratimą apie tai ką rekomenduoja.

 

Statistika

Visa informacija bus matoma prisijungus prie savo paskyros ir atvaizduojami duomenys realiu laiku.

https://ciuziniucentras.lt/customer/account

 

Paskambinkite susipažinti ir pasitarti telefonu, viber +37060099666 arba parašykite asmeninę žinutę, kad norėtumėte sužinoti daugiau apie bendradarbiavimo galimybes https://m.me/ciuziniai/