Maudžia nugarą rytais?
Pasirinkite čiužinio plotį:
Vaikiški čiužiniai

Reikia nestandartinio dydžio ar formos čiužinio? Kaip užsakyti spauskite čia

Per 3 savaites pagaminsime net sudėtingiausią Jūsų užsakymą.
Žmonėms nuo 110kg
Pasirinkite čiužinio plotį:
Ką sako gydytojai?
Jonas Vainauskas Ortopedas

Čiužinio pagrindas turi prisitaikyti prie šių stuburo formų, nes taip sumažinamas slėgis į diskus, esančius tarp stuburo slankstelių.Rekomenduojame čiužinius, kurie yra ne pernelyg minkšti, tačiau suteikia maksimalų komfortą miego metu ir palengvina skausmą gulint.

Visiems gaminiams suteikiame 5 metų garantiją

Užsisakykite RSS naujienas

Čiužiniai vaikams

Pasirinkite čiužinio dydį tinkamą Jūsų vaiko lovytei. Galimi nestandartiniai čiužinių matmenys (be papildomo mokesčio pagaminsime ir mažesnį- užsakymo formoje komentaro lauke nurodyti norimus čiužinuko matmenis). Visi su skalbiamais belgiškais užvalkalais. Branduoliams suteikiama net 5 metų garantija. Konsultuoja: darius@ciuziniucentras.lt

PASIRINKITE ČIUŽINIO PLOTĮ

PERKAMIAUSIOS PREKĖS

Hey, neradote reikiamo dydžio čiužinio? O gal reikia mažesnio storio arba su kitokiu užvalkalu? Pagaminsime ko pageidausite. Standartiškai čiužinio ilgis 2 metrai (jeigu nenurodyta kitaip). Tačiau įdėjus į krepšelį, komentaro lauke nurodyti Jums reikiamą ilgį bei plotį. Už pamažinimą papildomai neapmokestiname. Galima pagaminti ir didesnį pvz. 220x220cm. Parašykite pageidavimus Darius@ciuziniucentras.lt išspręsime ir pagaminsime ko reikia.