. .

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Luxus Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Luxus Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • Čiužinys Luxus Matrest (180 cm, h - 19 cm)

Personalizuotas čiužinys Luxus extra Hard MP1.6K Matrest (160x200 cm, h - 23-24 cm) cotton

€ 765.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Nugaros skausmus malšinantis ortopedinis Multi-Pocket spyruoklių čiužinys 1.6mm


Vartomas. Abi pusės vienodos: minkšto Latekso (2 cm) ir orui laidaus Kokoso (3 cm)


Patogiai kietas sveriantiems 110 kg. Vidutinio kietumo sveriantiems 130kg+


Tinkiamiausias čiužinys turintiems didesnį svorį ir rimtų nugaros problemų, kad negulėti "ant lentos"

Detalės

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės tankesnės bei kietesnės nei įprastos kišeninės “Multi-Pocket” 13 cm aukščio spyruoklės MP1.6K maišeliuose.


Užvalkalas: trikotažinis su užtrauktuku užvalkalas kurio sudėtyje 95% medvilnės + 5% PE. Nuvelkamas iš dviejų dalių ir skalbiamas iki 40 laipsnių temperatūroje arba valomas sausu cheminiu būdu. Spalva - balta.


Minkštumas: Standus ir gerokai kietesnis nei kietas luxus modelis. Pirmas palietimo pojūtis - komfortiškas dėl 2 cm latekso sluoksnio. Unikalus modelis pritaikytas turintiems bėdų su nugara bei sveriantiems daugiau kaip 110kg. Mūsų žiniomis puikiai naudojamas modelis klientams sveriantiems iki 160kg.


Garantija: 10 metų čiužinio spyruokliniam blokui ir užpildui ir 2 metai užvalkalui.


Čiužinio aukštis: 23-24 cm. 


Čiužinio charakteristika:

Ortopedinis, ypač ergonomiškas spyruoklinis čiužinys su lateksu ir kokosu. Iš abiejų pusių (apvertus) vienodos sudėties.
Šio čiužinio paviršiui lateksas suteikia prabangaus minkštumo pojūtį, o po juo esantis 3 cm kokoso pluoštas suteikia stabilios fiksacijos pojūtį spaudžiant iki tam tikros padėties. Iki čiužinio kraštų besitęsiantis kokoso pluoštas idealiai pagerina čiužinio vidinių dalių ventiliaciją ir užtikrina čiužinio minkštųjų dalių apsaugą nuo susidėvėjimo. Pakietintos smulkiosios kišeninės spyruoklės (500 vnt./m2) pagerina čiužinio ortopedines savybes, suteikia jam stangrumo ir garantuoja ilgaamžiškumą.

 

Čiužinio užvalkalas, nusegamas iš dviejų dalių, skalbiamas, todėl čiužinyje lengva palaikyti higieną kuri užtikrina ramų miegą. Rekomenduojame čiužinį su paklode laikiyti nuklotą, kad išsivėdintų ir į čiužinį dienos metu nenusėstų drėgmė.


Rekomendacijos eksploatavimui: Rekomenduojamė naudoti ant grotelių skirtų lateksiniams čiužiniams (tarpai tarp lamelių/lentelių 3cm). Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai ir standumo užtikrinimui, todėl naudojant čiužinį be grotelių būtina jį dažnai (kartą per mėnesį ar dažniau) vėdinti, apsukti ir apversti.
 
Gamintojas: Matrest (Lietuva)

Gamybos terminas: 3-4 savaitės.