Kartas nuo karto leidžiu sau skirti daugiau laiko klientų edukavimui, kaip pasirinkti tinkamą čiužinį ar bent į ką atkreipti dėmesį, ypač kai žmogaus planuojamas biudžetas, čiužiniui įsigyti, yra bent du kartus mažesnis, negu vertėtų skirti...

Šis laiškas yra skirtas moteriai, kuri atrašė į keletą užduotų klausimų, gal jame rasite ir sau susijusių atsakymų ir patarimų.

P.S. Kreipinyje, yra išgalvotas vardas, kad nebūtų bėdų dėl GDPR :)

Mano svoris 50, vyro 88 berods. Siaip linke i prakaitavima turbut abu esame. O uzmiegam dazniausiai ant sono arba pilvo.

Sveiki Julija, leisiu sau Jums parašyti, išsamiai, į ką verta atsižvelgti, kad čiužinys nėra pigus ir nelabai prasmingas dūlėjantis daiktas kasdienybėje.

Taip pat leisiu sau parekomenduoti tinkamą modelį Jums, o Jums paliksiu spręsti ar rinktis kainą ar rinktis daiktą, kuriuo naudositės mažiausiai 6-8 metus (jei aišku nepasikeis gyvenimo aplinkybės) ir negadinsite sau nugaros.

  • Dėl prakaitavimo. Pagrindiniai du elementai yra užvalkalas ir čiužinio paviršius. Esmė yra ventiliacija (vadinamas paviršiaus kvėpavimas). Medvilnės užvalkalas yra vienintelė medžiaga (būtinai be jokios sintetikos sudėtyje ir be jokių sinteponų ar memory daigstymų); Tad prie bazinės kainos 100% storos medvilnės skalbiamas ir užtrauktuku nuimamas užvalkalas prie bazinės kainos prideda +35 Eur.
  • Kvėpuojanti medžiaga yra lateksas. Kuri kartu yra minkšta ir didelio tankio versus porolonas (ar dar kitaip vadinamas putų poliuretanu). Tad porolono tankis yra mažesnis, jis sulaiko šilumą, gerą visą galimą drėgmę (tiek iš kūno, tiek iš aplinkos ir porolone susikuria terpė veistis mikro organizmams, kuriuos atsinešame iš lauko, o po to jais kvėpuojama daug metų). Ne retai papuola atvejų, kad žmogui "stukteli" kvėpavimo takų bėdos, tai pirmi daiktai kuriuos meta lauk yra poroloninės ar kitokios pagalvės, čiužiniai ir kilimai ar kitokios medžiagos, kuriose gali išsilaikyti drėgmė ir kauptis ko mes nenorime, kad kauptųsi :)
  • Latekso storis- 3 cm yra optimalu miegant ant pilvo, nes kai per standus paviršius, užspaudžiami priekinėje zonoje organai, kas skatina savisaugos mechanizmą saugotis ir dėl to žmogus dažniau vartosi; mažiau pailsi ir labiau apkrauna nugarą (kadangi viskas vyksta nesant sąmoningiems, tai ryte jei nubudus nėra geros savijautos, galima drąsiai kaltinti netinkamą čiužinį).
  • Čiužinys turi būti standus, kad žmogus gulėtų tokioje padėtyje lyg stovėtų (tiesus), jeigu labai kažkas apgaubia ir sukuria duobės, tai pirmas kelias į nugaros bėdas, kurios po to labai brangiai gydomos, šalinamos ir reikalauja daug energijos. Nes visa bėda su duobėmis, kurios atsiranda nuo prastų spyruoklių ar porolono užpildų, kad su laiku minkštėja nuo nuolatinio svorio, o tai įtakoja atsigulus duobes. Kurios iškreipia kūno padėtį ir žmogus tada guli vienaip ar kitaip išsigaubęs, susirietęs, plius dar įpročiai prisideda.. tad mes atradome, kad spyruoklės su kokoso kombinacija yra užtikrinančios ilgesnį spyruoklių tarnavimo laiką (kad neminkštėtų pečių, klubų srityse), pastandina, kad žmogaus nugara būtų tiesioje padėtyje ir (kokosas) įveda papildomą ventiliacinį sluoksnį, kad būtų prevencija pelėsiui, nes drėgmė kaip bebuvus yra ir ji sėda žemyn.
  • Būtina čiužinį turėti ne zoninėmis spyruoklėmis, nes zoninės spyruoklės yra pigesnės, nes "kažkuriose vietose" yra plonesnė viela, nuo kurios yra minkščiau, o tai vadinasi čiužinio gamintojas spėlioja kur jūs gulėsite. O jei dar sugalvosite sėdėti minkštojoje zonoje, tad garantuotai turėsite iškrypusią nugaros poziciją.
  • Bei čiužinys iš abiejų pusių turi būti vienodas, kad jį vartyti. Ypač gausiau prakaituojantiems reikėtų tai daryti bent kas keli mėnesiai ir dažniau skalbti užvalkalą. Nes prakaitas yra drėgmė, o drėgmė yra "bacilų" šaltinis ir ideali teprė joms veistis, todėl labai rekomenduoju nesirinkti porolono, vietoje to tik latekso paviršių, ir medvilnės užvalkalą ir dažniau jį skalbti. Žiema vasara yra protingas gamintojų triukas pardavinėti tik vieną pusę (geresnę), o kitą (pigesnę, prastesnių medžiagų) ir pavadinti, kad skambėtų lyg privalumas. O žmonės kurie turi favoritę pusę, dažniausiai čiužinio dėl to nevarto, O kai perverčia po ilgo laiko tarpo, imuninei ir kvėpavimo takų sistemai duoda papildomo darbo, nes kas nevėdinama ir nevartoma.... po to įkvepiama..

Tad mūsų praktiškai visi (suaugusiems žmonėms) čiužiniai rekomenduojami ir gaminami yra su kokosu , lateksu bei pocket tipo spyruoklėmis. Ir dažniausiai mūsų klientai būna 40m+ kuriems jau būna prasidėjusios bėdos ir supranta, kad lyg tol sprendimai čiužinių tema (dažniausiai pataupant) sugrįžo bumerangu. Viena kinezi-terapeuto ar panašaus masažo specialisto terapijos sesija kainuoja 30-60 Eur; ir to nepakanka.. tada geras čiužinys nebe išsprendžia, nes pasekmės yra ne tokios pigios, nes ne tik išlaidos, o ir skausmas bei maudimas tampa nuolatinis palydovas..

 

Jūsų atveju manau tinkama yra tokia komplektacija (pateikiau nuorodą), kad fantastiškai išsimiegotumėte.

Jei išsirinksite ką nors kita, viskas ok, tačiau aš pats kai perku daiktus ir paslaugas pirma noriu sužinoti, kas man tinka, o tada jau sprendžiu ar galiu sau tai leisti ir kiek tai man svarbu. P. S. Mano asmeninėse vertybėse gera savijauta (tiek fizinė, tiek psichologinė) yra pirmoje vietoje, tad labai tikiuosi, kad žmonės po truputį susies, kad nuo geros savijautos prasideda ir įdomesnis bei turtingesnis gyvenimas. O čiužinys yra terpė, kurioje žmogus praleidžia savo 1/3 gyvenimo ir jai skiria mažiausiai dėmesio - kaip juokauju, per metus žmogus daugiau lėšų skiria telefonui, ar bet kuriam kitam buities daiktui ar paslaugai, o ne čiužiniui, nuo kurio prasideda kiekviena diena :)

tad mano pasiūlymas kuris mano galva Jums tinkamas, o kompromiso paieškos gali prasidėti, tik klausimas kiek Jums svarbi Jūsų savijauta ir teisingas miegas.

 

https://ciuziniucentras.lt/individualus-ciuzinys-harmony-premium-matrest-160x200-cm-h-22-cm-cotton.html

 

Iki susitikimo.

Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius

+370 600 99666 | CiuziniuCentras.lt

Padedu fantastiškai išsimiegoti. Rekomenduokite mane pasikalbėti tema: Kaip tinkamai išsirinkti čiužinį?