. .

Daugiau peržiūrų

Kušetė Paris (160 cm, h - 36 cm)

€ 233.43
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.
Kušetė, su ortopediniu spyruokliniu čiužiniu. Užpildas putų poliuretanas 3 cm. Kišeninės “Pocket” spyruoklės su 5 anatominėmis minkštumo - kietumo zonomis. Trikotažinis aukštos kokybės elegantiškas užvalkalas, sudaigstytas su 220 g/m² neaustine, putlia , antialergiška medžiaga. Vidutinio minkštumo čiužinys.

Detalės

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės kišeninės “Pocket” su 5 anatominėmis minkštumo - kietumo zonomis.

Užpildas: 3 cm aukštos kokybės 30 kg/m3 putų poliuretanas.

Užvalkalas: minkštas ir putlus, prabangaus dizaino belgiškas  trikotažinis užvalkalas. Daigstytas neaustine putlia 220 g/m3 medžiaga. Sudėtis: 40 proc. medvilnė, 60 proc. poliesteris. Nenuimamas. Spalva – balta.


Kušetės kojos: apvalios, metalinės, įsukamos į rėmą.

Minkštumas: 2 - vidutinio minkštumo čiužinys (vertinimo skalė: 1 -minkštas čiužinys; 2 - vidutinio minkštumo čiužinys, 3 - vidutinio kietumo čiužinys, 4 - kietas čiužinys).

Garantija: 5 metai čiužinio spyruokliniam blokui ir rėmui, 2 metai minkštosioms čiužinio sudedamosioms dalims ir užvalkalaui.

Čiužinio ilgis: standartinis šio čiužinio ilgis 195 arba 200 cm. Čiužiniai gali būti gaminami nestandartinių matmenų.

Čiužinio aukštis: 21 cm.

Kojelių aukštis: 15 cm.

Čiužinio charakteristika:

Aukštos kokybės komfortiškas ortopedinis čiužinys. Šis čiužinys ypač gerai reaguoja į spaudimą ir prisitaiko prie Jūsų kūno linijų - kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tvirtos neaustos medžiagos maišelį ir tarpusavyje jungiasi tik šia medžiaga. 5 anatominės minkštumo zonos padeda išlaikyti stuburą taisyklingoje pozicijoje tiek miegant ant nugaros, tiek ant šono.

Čiužinio gamyboje naudojamas tik aukštos kokybės 30 kg/ m 3 putų poliuretanas. Spyruoklės nuo putų poliuretano atskirtos neaustine kamšytine medžiaga, tai prailgina čiužinio eksploatavimo laiką ir saugo minkšąsias čiužinio dalis nuo susidėvėjimo.

Medinis grotelių tipo čiužinio rėmas yra gaminamas specialiai čiužiniui su „Pocket“ tipo spyruoklėmis. Grotelių tipo rėmas garantuoja gerą čiužinio ventiliaciją ir drėgmės išsklaidymą, o stori konstrukciniai elementai užtikrina baldo ilgaamžiškumą.


Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinkamiausias žmonėms iki 110 kg.

Gamybos terminas: 10 - 16 darbo dienų.

Pristatymas: visoje Lietuvoje.