. .

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Harmony Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Harmony Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • Čiužinys Harmony Matrest (160 cm, h - 19 cm)

Individualus čiužinys Siesta Premium P1.8P Matrest (180x200 cm, h - 22 cm) Cotton

€ 826.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Universalesnė bei minkštesnė Luxus Matrest čiužinio versija dėl Pocket spyruoklių.


Vartomas. Abi pusės vienodos: minkšto Latekso (3cm) ir orui laidaus Kokoso (1cm).


Pritaikytas žmogui sveriančiam iki 95kg, vidutinis kietumas sveriantiems 65-85kg.


Vienas populiariausių ir tinkamų čiužinių neturintiems viršsovio.

Detalės

Pritaikytas žmonėms sveriantiems iki 95 kg. Užsakydami (įdėję į krepšelį) būtinai pastaboje parašykite savo ūgį ir svorį, kad parinktume tinkamo standumo spyruokles pagal Jūsų svorį (ypač jei sveriate mažiau nei 60 kg ar daugiau nei 85kg).

Per 60 dienų jeigu netinka šio čiužinio standumas yra galimybė, be papildomo mokesčio už darbus, vietoje pakoreguoti čiužinio standumą (net ir pusei čiužinio, nes tikime, kad kiekvienas naudotojas turi turėti sau tinkamą pagrindą savo kūnui). 

 

Standartinis čiužinio ilgis 200cm, o jei reikia kitokio ilgio ar pločio skaitykite aprašymo apačioje kaip užsakyti. Už pamažinimą papildomai neapmokestiname!

 

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės standesnės nei įprastos kišeninės “Pocket” 13 cm aukščio P1.8P. Jeigu sveriate 65-85kg šis čiužinio pagrindas kaip tik Jums! 


Užvalkalas: 100% medvilnės užvalkalas švelnus be papildomo sintetinio daigstymo. Su užtrauktuku, kuris užvalkalą padalina į dvi atskiras dalis, kad būtų galima patogiau skalbti. Rekomenduojame skalbti 40 laipsnių temperatūroje buitinėje skalbyklėje. Spalva - balta.


Minkštumas: Maloniai - džiuginančiai standus ir gerokai minkštesnis nei Luxus Matrest modelis. Pirmas palietimo pojūtis - komfortiškas dėl 3cm latekso sluoksnio (tanki minkštinamoji medžiaga), tačiau neperminkštas. Vienas unikaliausių modelių pritaikytas neturintiems viršsvorio. Tinka lengviems žmonėms, turintiems bėdų bei nugaros skausmų.

Sunkesniems žmonėms galime pagaminti pakietintą versiją arba geriau rinktis Luxus versiją, dėl kurios rekomenduojame susisiekti individualiai konsultacijai.

#MiegoAmbasadorius Darius Kiaulakis išsiaiškins kas Jums labiausiai tiks. +370 600 99666 arba Darius@ciuziniucentras.lt


Garantija: 10 metų čiužinio spyruokliniam blokui, užpildui, užvalkalui 2 metai.


Čiužinio aukštis: 22 cm.


Čiužinio charakteristika:

Ortopedinis, ypač ergonomiškas spyruoklinis čiužinys su lateksu ir kokosu. Apvertus čiužinį išlaiko tą pačią sudėtį. Šio čiužinio paviršiui lateksas suteikia prabangaus minkštumo pojūtį bei neišsiguli, nes lateksas yra 2-3 kartus tankesnis už poroloną dėl "gumos medžio" syvų sudėtyje.
 
 
Po 3cm latekso sluoksnio esantis 1 cm storio kokoso pluoštas suteikia stabilios fiksacijos pojūtį, prailgina spyruoklių tarnavimo laiką ir svarbiausia kūnas nedaug įdumba į čiužinio branduolį (dėl ko nesigadina nugara ir nealinami, miego metu, nugaros raumenys).
 
Iki čiužinio kraštų besitęsiantis kokoso pluoštas idealiai pagerina čiužinio vidinių dalių ventiliaciją, todėl tinka itin šilumai jautriems žmonėms. Taip pat pagerinta čiužinio ventiliacija (kokosas yra viena laidžiausių orui organinių medžiagų), užtikrina čiužinio viršutinio sluoksnio (latekso) apsaugą nuo susidėvėjimo.
 
Kišeninės spyruoklės (250-300 vnt./m2) pagerina čiužinio ortopedines savybes, suteikia jam stangrumo ir garantuoja ilgaamžiškumą iki 90-95kg sveriantiems žmonėms.

 

Net čiužinio kraštų gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės 30 kg/ m3 tankio putų poliuretanas (porolonas, mūsų manymu geriausia jo paskirtis tik čiužinio kraštams- formai sudaryti). 


Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka žmonėms iki 90-95 kg svorio.
 
Čiužinį rekomenduojame naudoti ant grotelių, kai tarpas tarp faneros lenktų lamelių yra ~3-4cm, o pačios lamelės, kad nelūžtų būtų apie 5-6cm pločio.
Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių būtina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti. Jeigu čiužinys dedamas ant plokštės ir nėra vartomas 2-4 kartus per metus, nenustebkite, kad galite rasti pelėsio ant plokštės paviršiaus! Žmonės prakaituoja, kambaryje yra drėgmės, tad Jūsų kvėpavimo takų apsaugai, labai rekomenduojame dažniau vartyti čiužinį, taip pat būtina tai daryti itin prakaituojantiems žmonėms.
 
Individualių čiužinių gamintojas (rankomis): Matrest Lietuva (Vilnius)

Gamybos terminas: iki 30 dienų, nebent buvo susitarta kitaip.

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.
 
Jeigu nežinote kaip tinkamai išsirinkti, labai rekomenduojame pasitarti gyvai telefonu ar atvykti pasitarti Vilniuje.
 
#MiegoAmbasadorius Darius Kiaulakis mielai pasidalins savo žiniomis, paaiškins kas Jums turėtų tikti ir Jums individualiai bus pasiūlyti čiužinio modelis, kad miegas būtų kokybiškas ir nesopėtų nugaros.
 

 
 
Nemokama konsultacija telefonu: +370 600 99666 (Darius)
 
 
 
Kaip užsakyti nestandartinių matmenų jei netinka plotis ar standartinis 200cm ilgis?

1.
Įdėkite Į KREPŠELĮ artimiausią dydį 
(Pvz. jeigu reikia 150x190cm, tada reikia dėti į krepšelį 160 cm pločio čiužinio modelį)

2.
Pastabose nurodykite Jums reikiamą matmenį (už ilgio bei pločio pamažinimą papildomai nėra apmokestinama). 
Taip pat pastabose galite nurodyti svorius kas naudosis čiužiniu. Visada parekomenduosime modifikacijas (ypač klientams turintiems viršsvorio).

3.
Užpildyti užsakymo formos laukus bei spausti PIRKTI