. .

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Harmony Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Harmony Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • Čiužinys Harmony Matrest (160 cm, h - 19 cm)

Individualus čiužinys Harmony Prestige Matrest (90x200 cm, h - 24 cm) cotton

€ 453.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Universalesnė bei minkštesnė Luxus Matrest čiužinio versija dėl Pocket spyruoklių


Vartomas. Abi pusės vienodos: Prestige minkšto Latekso (4cm) ir orui laidaus Kokoso (1cm)


Pritaikytas žmogui sveriančiam iki 110kg, vidutinis kietumas sveriantiems 70-95kg


Vienas populiariausių ir tinkamų čiužinių turintiems bėdų su nugara bei linkusiems gulėti ant pilvo.

Detalės

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės kišeninės “Pocket” 13 cm aukščio 1,8mm vielos pritaikytos komfortabiliam ir stabiliam čiužinio pagrindui iki 110kg. Esant poreikiui galima visuomet bent pusė čiužinio pastandinti, jei neatitiks lūksčių (įdedant kietesnio tipo spyruokles)


Užvalkalas: minkštas ir putlus, prabangaus dizaino portugališkas trikotažinis 100% medvilnės užvalkalas su užtrauktuk. Nuvelkamas ir skalbiamas 40-60 laipsnių temperatūroje. Spalva - Balta.


Minkštumas: Maloniai minkštas paviršius tačiau neperkietas 70-80kg sveriančiam žmogui. Pirmas palietimo pojūtis - komfortiškas. Vienas unikaliausių modelių pritaikytas neturintiems viršsvorio.


Garantija: 5 metai čiužinio spyruokliniam blokui ir užpildams, 2 metai užvalkalui.


Čiužinio aukštis / storis: 24 cm.

 

Čiužinio matmuo: 90x200 cm.

Įdėjus į krepšelį pastabose (prie mygtuko pirkti) galite nurodyti reikiamą dydį. Už pamažinimą papildomai neapmokestinsime, už padidinimą +15% prie kainos už padidinimą.

 

Čiužinio charakteristika:

Ortopedinis, ypač ergonomiškas spyruoklinis dvipusis (iš abiejų pusių vienodas) čiužinys su 4 cm lateksu ir 1 cm kokosu.
 
Šio čiužinio paviršiui lateksas suteikia prabangaus minkštumo pojūtį, o po juo esantis kokoso pluoštas suteikia stabilios fiksacijos pojūtį bei prailgina spyruoklių tarnavimo laiką. Tolygiau paskirsto svorį spyruoklėms ir dėl to spyruoklės ilgaamžiškiau nesuformuoja duobės (o kadangi viela įsukta į atskirus maišelius, nėra sąlyčio su metalu, neperduoda "kaimyno" judėjimo ir negirgžda.
 
Kokosas taip pat pagerina viso čiužinio ventiliaciją ir veikia kaip prevencinė priemonė nuo drėgmės kaupimosi čiužinio viduje. Iki čiužinio kraštų besitęsiantis kokoso pluoštas idealiai pagerina čiužinio minkštų dalių ventiliaciją.

 

Čiužinio kraštų gamyboje naudojamas 30 kg/ m3 tankio putų poliuretanas kurio paskirtis nuvilkus užvalkalą, kad čiužinio minkštinamosios dalys neatsisikirtų nuo kokoso. Tai tarsi porolono rėmelis formai palaikyti.


Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka žmonėms iki 110 kg svorio. Rekomenduojama naudoti ant grotelių skirtų lateksiniams čiužiniams (tarpai tarp lamelių ~ 30mm ir ne didesni nei 45mm). Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių arba ant didesniais tarpais būtina dažnai vėdinti (apsukti ir apversti).
 
Apskritai čiužinį rekomenduojame Judinti mažiausiai 4 kartus per metus, o užvalkalą bent porą kartų per metus išskalbti prevencijai prieš namų dulkių erkutes ir bakterijas (kurios įtakoja kvėpavimo takų uždegimus, sukelia nemalonias alergines reakcijas, o jos į namus patenka iš lauko).
 
Gamintojas: Matrest (Lietuva)

Gamybos terminas: 3-4 savaitės.

Pristatymas: visoje Lietuvoje.