. .

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Harmony Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Harmony Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • Čiužinys Harmony Matrest (160 cm, h - 19 cm)

Individualus čiužinys Harmony P1.8P Matrest (130x190 cm, h - 20 cm) cotton+linen (0 PVM tarifas)

€ 393.39
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Universalesnė bei minkštesnė Luxus Matrest čiužinio versija dėl Pocket spyruoklių


Vartomas. Abi pusės vienodos: minkšto Latekso (2 cm) ir orui laidaus Kokoso (1 cm)


Pritaikytas žmogui sveriančiam iki 90-95kg, vidutinis kietumas sveriantiems 55-65kg


Vienas populiariausių modelių tinkančių žmonėms neturintiems viršsovio.


Kaina su 0 PVM tarifu (etašė, diplomatinės atstovybės darbuotojams)

Detalės

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės kišeninės “Pocket” 13 cm aukščio 1,8mm P1.8P vielos pritaikytos komfortabiliam ir stabiliam čiužinio pagrindui iki 90-95kg.


Užvalkalas: minkštas ir putlus, prabangaus dizaino portugališkas trikotažinis užvalkalo audinys su užtrauktuku (Medvilnė 95% + 5% linas). NEdaigstytas jokia sintetine/neaustine medžiaga. Nuvelkamas ir skalbiamas 40 laipsnių temperatūroje. Spalva - smėlio spalvos.


Minkštumas: Paminkštintas standus čiužinys, pirmas palietimo pojūtis - komfortiškas, tačiau neperkietas. Vienas unikaliausių modelių pritaikytas neturintiems viršsvorio ir sveriantiems ~ 65-75kg.


Garantija: 10 metų čiužinio spyruokliniam blokui ir užpildams, 2 metai užvalkalui.


Čiužinio aukštis / storis: 22 cm.

 

 

Čiužinio charakteristika:

Ortopedinis, ypač ergonomiškas spyruoklinis dvipusis (iš abiejų pusių vienodas) čiužinys su 2 cm lateksu ir 1 cm kokosu.
 
Šio čiužinio paviršiui lateksas suteikia prabangaus minkštumo pojūtį, o po juo esantis kokoso pluoštas suteikia stabilios fiksacijos pojūtį bei prailgina spyruoklių tarnavimo laiką. Tolygiau paskirsto svorį spyruoklėms ir dėl to spyruoklės ilgaamžiškiau nesuformuoja duobės (o kadangi viela įsukta į atskirus maišelius, nėra sąlyčio su metalu, neperduoda "kaimyno" judėjimo ir negirgžda.
 
Kokosas taip pat pagerina viso čiužinio ventiliaciją ir veikia kaip prevencinė priemonė nuo drėgmės kaupimosi čiužinio viduje. Iki čiužinio kraštų besitęsiantis kokoso pluoštas idealiai pagerina čiužinio minkštų dalių ventiliaciją.

 

Čiužinio kraštų gamyboje naudojamas 30 kg/ m3 tankio putų poliuretanas kurio paskirtis nuvilkus užvalkalą, kad čiužinio minkštinamosios dalys neatsisikirtų nuo kokoso. Tai tarsi porolono rėmelis formai palaikyti.


Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka žmonėms iki 110 kg svorio. Rekomenduojama naudoti ant grotelių skirtų lateksiniams čiužiniams (tarpai tarp lamelių ~ 30mm ir ne didesni nei 45mm). Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių arba ant didesniais tarpais būtina dažnai vėdinti (apsukti ir apversti).
 
Apskritai čiužinį rekomenduojame Judinti mažiausiai 4 kartus per metus, o užvalkalą bent porą kartų per metus išskalbti prevencijai prieš namų dulkių erkutes ir bakterijas (kurios įtakoja kvėpavimo takų uždegimus, sukelia nemalonias alergines reakcijas, o jos į namus patenka iš lauko).
 
Gamintojas: Matrest (Lietuva)

Gamybos terminas: 3-4 savaitės.

Pristatymas: visoje Lietuvoje.