. .

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Harmony Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Harmony Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • Čiužinys Harmony Matrest (160 cm, h - 19 cm)

Individualus čiužinys Harmony P1.8P Classic + Prestige Matrest (80x200 cm, h - 22 cm)

€ 408.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Universalesnė bei minkštesnė Luxus Matrest čiužinio versija dėl Pocket spyruoklių


Vartomas. Abi pusės vienodos: Prestige minkšto Latekso (4cm) ir orui laidaus Kokoso (1cm)


Pritaikytas žmogui sveriančiam iki 110kg, vidutinis kietumas sveriantiems 70-95kg


Vienas populiariausių ir tinkamų čiužinių turintiems bėdų su nugara bei linkusiems gulėti ant pilvo.

Detalės

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės kišeninės “Pocket” 13 cm aukščio 1,8mm vielos P1.8P, pritaikytos komfortabiliam ir stabiliam čiužinio pagrindui iki 90kg. Viena pusė kietesnė dėl plonesnio latekso, kita minkštesnė dėl storesnio. Tačiau čiužinio branduolys pritaikytas ~80kg sveriančiam žmogui surinčiam nugaros bėdų. Yra galimybė pakietinti jeigu bus poreikis (pasinaudojus kurį laiką čiužiniu).


Užvalkalas: trikotažinis užvalkalo audinys su užtrauktuku (Poliesteris + Viskozė 20%). Daigstytas neaustine putlia 40 g/m3 medžiaga. Nuvelkamas ir skalbiamas 40 laipsnių temperatūroje. Spalva - Balta.


Minkštumas: Maloniai minkštas paviršius tačiau nekietas vienoje pusėje, ir gerokai minkštesnis kitoje. Pirmas palietimo pojūtis - komfortiškas, tačiau neperminkštas net 70-80kg sveriančiam žmogui. Vienas unikaliausių modelių pritaikytas neturintiems viršsvorio.


Garantija: 10 metų čiužinio spyruokliniam blokui ir užpildams, 2 metai užvalkalui.


Čiužinio aukštis / storis: 22 cm.

 

Čiužinio charakteristika:

Ortopedinis, ypač ergonomiškas spyruoklinis dvipusis (iš abiejų pusių vienodas) čiužinys su 2cm vienoje pusėje ir 4 cm kitoje lateksu ir 1 cm kokosu po abiem latekso sluoksniai (tarp spyruoklių).
 
Šio čiužinio paviršiui lateksas suteikia prabangaus minkštumo pojūtį, o po juo esantis kokoso pluoštas suteikia stabilios fiksacijos pojūtį bei prailgina spyruoklių tarnavimo laiką. Tolygiau paskirsto svorį spyruoklėms ir dėl to spyruoklės ilgaamžiškiau nesuformuoja duobės (o kadangi viela įsukta į atskirus maišelius, nėra sąlyčio su metalu, neperduoda "kaimyno" judėjimo ir negirgžda.
 
Kokosas taip pat pagerina viso čiužinio ventiliaciją ir veikia kaip prevencinė priemonė nuo drėgmės kaupimosi čiužinio viduje. Iki čiužinio kraštų besitęsiantis kokoso pluoštas idealiai pagerina čiužinio minkštų dalių ventiliaciją.

 

Čiužinio kraštų gamyboje naudojamas 30 kg/ m3 tankio putų poliuretanas kurio paskirtis nuvilkus užvalkalą, kad čiužinio minkštinamosios dalys neatsisikirtų nuo kokoso. Tai tarsi porolono rėmelis formai palaikyti.


Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka žmonėms iki 90 kg svorio. Rekomenduojama naudoti ant grotelių skirtų lateksiniams čiužiniams (tarpai tarp lamelių ~ 30mm ir ne didesni nei 45mm). Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių arba ant didesniais tarpais būtina dažnai vėdinti (apsukti ir apversti).
 
Apskritai čiužinį rekomenduojame Judinti mažiausiai 4 kartus per metus, o užvalkalą bent porą kartų per metus išskalbti prevencijai prieš namų dulkių erkutes ir bakterijas (kurios įtakoja kvėpavimo takų uždegimus, sukelia nemalonias alergines reakcijas, o jos į namus patenka iš lauko).
 
Gamintojas: Matrest (Lietuva)

Gamybos terminas: 3-4 savaitės.

Pristatymas: visoje Lietuvoje.