. .

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Luxus Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Luxus Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • Čiužinys Luxus Matrest (180 cm, h - 19 cm)

Individualus čiužinys COMBO Luxus MP1.4P + Luxus MP1.8K Matrest (160x200 cm, h - 20 cm) cotton

€ 787.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Nugaros skausmus malšinantis ortopedinis Multi-Pocket kombinuotų spyruoklių čiužinys


Vartomas. Abi pusės vienodos: minkšto Latekso (2cm) ir orui laidaus Kokoso (1cm)


Tinkiamiausias čiužinys turintiems rimtų nugaros problemų, kad negulėti "ant lentos" ar "duobėje", pritaikytas pagal kūno sudėjimą Ūgis-1,6 m; svoris iki 80kg ir 160kg, ūgis-1,70m.

Detalės

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės tankesnės nei įprastos kišeninės “Multi-Pocket” 13 cm aukščio. Tačiau skiritngo standumo pagal skiritngo kūno sudėjimus ir svorius. MP1.4P (165cm iki 105kg) ir MP1.8K (iki 220kg, tačiau tokiam svoriui dar būtinos papildomos medžiagos) Tad pagal 1.8m ir 160kg yra pakankama formuojanti atrama nugarai.

 

Užvalkalas: minkštas, prabangaus 100% medvilnės trikotažinis užvalkalas su užtrauktuku (nusisega į dvi atskiras dalis). NEdaigstytas jokia sintetine medžiaga. Nuimamas ir skalbiamas iki 40-60 laipsnių temperatūroje. Spalva - balta. Itin prakaituojantiems žmonėms, kuriems jautri oda šilumai.


 

Garantija: 10 metai čiužinio spyruokliniam blokui, užpildui ir 2 metai užvalkalui.


Čiužinio aukštis: 20 cm.


Čiužinio charakteristika:

Ortopedinis, ypač ergonomiškas spyruoklinis čiužinys su lateksu 2cm ir kokosu 1cm. Šio čiužinio paviršiui 2cm lateksas suteikia prabangaus minkštumo pojūtį, o po juo esantis 1cm kokoso pluoštas suteikia stabilios fiksacijos pojūtį. Iki čiužinio kraštų besitęsiantis kokoso pluoštas idealiai pagerina čiužinio vidinių dalių ventiliaciją ir užtikrina čiužinio spyruoklių mažesnę apkrovą ir minkštųjų dalių apsaugą nuo susidėvėjimo. Smulkiosios kišeninės spyruoklės (~550 vnt./m2, tik skirtingo metalo apdirbimo ir vielos storio) pagerina čiužinio ortopedines savybes, suteikia jam stangrumo ir garantuoja ilgaamžiškumą.

 

Kraštuose naudojamas aukščiausios kokybės 30 kg/ m3 tankio putų poliuretanas (kaip čiužinio formą suteikiantis elementas).


Rekomendacijos eksploatavimui: Rekomenduojama naudoti ant grotelių skirtų lateksiniams čiužiniams (3cm tarpas tarp lamelių). Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių būtina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti (dėl prakaitavimo rekomenduojame apversti ir apsukti bent kas mėnesį ir užvalkalą skalbti ne rečiau, kad drėgmė nepateiktų į čiužinį ir dar labiau nesulaikytų savyje šilumos).
 
Gamintojas: Matrest (Lietuva)

Gamybos terminas: 4-5 savaitės.