. .

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Paris Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Paris Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • ciuzinys paris pjuvis 80 cm plocio

Čiužinys Dry Matrest (80 cm, h - 20 cm)

€ 180.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Tinkantis prakaituojantiems vaikams čiužinys su Pocket kišeninėmis spyruoklėmis


Vartomas. Abi pusės vienodos Elastinis HR Porolonas (3cm), 100% medvilninis trikotažinis užvalkalas


Pritaikytas žmogui sveriančiam iki 100kg. Vidutinis kietumas sveriantiems 55-85 kg


Individualiai galime pagaminti (pakietintiiki 110kg sveriančiam žmogui


Suprantame norinčius sutaupyti čiužiniui, tačiau sveikatos labui, nuolatiniam naudojimui rekomenduojame skirti šiek tiek didesnį biudžetą ir atkreipti dėmesį į Viva, Memory bei Camile Matrest modelius. Visuomet stengiamės atkalbėti nuo Bonnel tipo spyruoklių bei pigių greitai nusidėvinčių sprendimų, kurių negaminame ir mūsų asortimente tokių nerasite!


Čiužinys turbūt ilgiausiai ir labiausiai dėvimas daiktas Jūsų buityje, ar jis turi būti pigiausias, kad gerai jaustumėtės?

Detalės

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės kišeninės “Pocket” 13 cm aukščio. Jeigu sveriate daugiau kaip 90kg įdėję į krepšelį parašykite pastabose savo svorį, kad Jūsų čiužinys būtų pagamintas su standesnėmis spyruoklėmis.


Užvalkalas: minkštas ir putlus, trikotažinis gamykliškai daigstytas 100% medvilninis užvalkalas tinkamas itin prakaituojantiems. Nuimamas ir skalbiamas iki 40 laipsnių temperatūroje arba valomas sausu cheminiu būdu. Spalva - šviesi.


Minkštumas: Elastingas patogus paviršius (kietesnis pojūtis nei renkantis su latekso ar memory medžiagos užpildais). Atsigulus tiek ant šono tiek ant pilvo juntamas poliuretano standumas (tačiau nekietas sveriantiems iki 90kg). Jei sveriate daugiau nei 100 kg rekomenduojame pasitarti prieš užsakant. Paris modelį rekomenduojame neturintiems bėdų su nugara.


Garantija: 5 metai čiužinio spyruokliniam blokui, 2 metai užpildui ir užvalkalui.


Čiužinio aukštis / storis: 20 cm.

 

Čiužinio charakteristika:

Ortopedinis, ypač ergonomiškas spyruoklinis čiužinys su ilgaamžiu putų poliuretano vidutinio kietumo užpildu. Šį modelį dažniau renkasi klientai kuriems norisi ekonomiško patikimo čiužinio ilgam. Gausiau prakaiduojantiems bei norintiems minkštesnio pojūčio rekomenduojame rinktis Versal modelį su Elastiniu putų poliuretanu (HR).

100% natūralios medvilnės gamykliškai daigstytas užvalkalas, kad čiužinyje palaikyti higieną ir vėsinti gausiau prakaituojančius. Įtakoja ramų miegą.


Net čiužinio kraštų gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės 35-40 kg/ m3 tankio putų poliuretanas - tai garantuoja ilgą ir kokybišką čiužinio eksploatavimo laiką bei geresnę oro cirkuliaciją linkusiems gausiau prakaituoti vaikams.


Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka žmonėms iki 100 kg svorio. Rekomenduojama naudoti ant grotelių. Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių būtina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti. Jei sveriate daugiau, pasiūlysime ir Jums tinkamą ekonomiškesnį sprendimą, kad čiužinys tarnautų ilgai ir patikimai.
 
Gamintojas: Matrest (Lietuva)

Gamybos terminas: 10 - 16 darbo dienų.

Pristatymas: visoje Lietuvoje.