. .

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Luxus Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Luxus Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • Čiužinys Luxus Matrest (180 cm, h - 19 cm)

Individualus čiužinys COMBO Luxus MP1.4P + Luxus MP1.6K Matrest (200x200 cm, h - 20 cm) cotton

€ 831.23
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Nugaros skausmus malšinantis ortopedinis Multi-Pocket kombinuotų spyruoklių čiužinys


Vartomas. Abi pusės vienodos: minkšto Latekso (2cm) ir orui laidaus Kokoso (1cm)


Patogiai kietas sveriantiems 85-95 kg. Vidutinio kietumo sveriantiems iki 135kg


Tinkiamiausias čiužinys turintiems rimtų nugaros problemų, kad negulėti "ant lentos" ar "duobėje".

Detalės

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės tankesnės nei įprastos kišeninės “Multi-Pocket” 13 cm aukščio. Jeigu sveriate daugiau kaip 95kg šis čiužinio pagrindas kaip tik Jums! įdėję į krepšelį parašykite pastabose savo svorį, kad Jūsų čiužinys būtų pagamintas su dar standesnėmis spyruoklėmis.


Užvalkalas: minkštas, prabangaus 100% medvilnės trikotažinis užvalkalas su užtrauktuku (nusisega į dvi atskiras dalis). NEdaigstytas jokia sintetine medžiaga. Nuimamas ir skalbiamas iki 40 laipsnių temperatūroje. Spalva - balta.


Minkštumas: Standus ir gerokai kietesnis nei Harmony modelis. Pirmas palietimo pojūtis - komfortiškas dėl 3cm latekso sluoksnio (kuris pritaikytas linkusiems gulėti ant pilvo), tačiau neminkštas. Vienas unikaliausių modelių pritaikytas žmonėms kurie sveria iki 95kg ir nori standaus pojūčio bei šalia gulinčiam tinka kuris sveria 110kg+ ir turi bėdų su nugara.

Spyruoklių sprendimas:

MP1.4P+MP1,6K


Garantija: 10 metai čiužinio spyruokliniam blokui, užpildui ir 2 metai užvalkalui.


Čiužinio aukštis: 20 cm.


Čiužinio charakteristika:

Ortopedinis, ypač ergonomiškas spyruoklinis čiužinys su lateksu ir kokosu. Šio čiužinio paviršiui 2cm lateksas suteikia prabangaus minkštumo pojūtį, o po juo esantis 1cm kokoso pluoštas suteikia stabilios fiksacijos pojūtį. Iki čiužinio kraštų besitęsiantis kokoso pluoštas idealiai pagerina čiužinio vidinių dalių ventiliaciją ir užtikrina čiužinio spyruoklių mažesnę apkrovą ir minkštųjų dalių apsaugą nuo susidėvėjimo. Smulkiosios kišeninės spyruoklės (550 vnt./m2) pagerina čiužinio ortopedines savybes, suteikia jam stangrumo ir garantuoja ilgaamžiškumą.

 

Kraštuose naudojamas aukščiausios kokybės 30 kg/ m3 tankio putų poliuretanas (kaip čiužinio formą suteikiantis elementas).


Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka žmonėms iki 135 kg svorio. Rekomenduojama naudoti ant grotelių skirtų lateksiniams čiužiniams (3cm tarpas tarp lamelių). Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių būtina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti.
 
Gamintojas: Matrest (Lietuva)

Gamybos terminas: 4-5 savaitės.