.

Daugiau peržiūrų

  • Čiužinys - Mažasis Princas (80x180 cm, h - 12 cm)
  • Čiužinys - Mažasis Princas (80x180 cm, h - 12 cm)

Čiužinys - Teens Matrest (90x200 cm, h - 18 cm)

€ 436.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas su užnešimu visoje Lietuvoje.

Ortopedinis spyruoklinis čiužinys vaikams. Užpildas: Lateksas po 2 cm iš abiejų pusių. 13 cm aukščio kišeninės “Pocket” spyruoklės. Skalbiamas antialerginis užvalkalas su viskoze sudėtyje, su užtrauktuku. Tinka vaikams ir paaugliams.

Detalės

Spyruoklių rūšis: (13 cm) kišeninės ortopedinės “Pocket” tipo spyruoklės

 

Užpildas: po 2 cm aukštos kokybės latekso sluoksnių iš abiejų čiužinio pusių.

 

Užvalkalas: minkštas ir putlus, trikotažinis su viskoze be papildomo daigstymo sintetika- be sintepono (tinkamas alergiškiems vaikams). Nuvelkamas ir užsegamas užtrauktuku. Skalbiamas iki 40 laipsnių temperatūroje. Spalva - balta.

 

Garantija: 5 metai čiužinio blokui, 2 metai užvalkalui.

 

Čiužinio aukštis: 17-18 cm.

Čiužinio standartinis plotis ir ilgis 90x200 cm , jei reikia pamažinti pastaboje įdėjus į krepšelį nurodykite reikiamą mažesnį dydį (už pamažinimą papildomai neapmokestinsime).

 

Čiužinio charakteristika:

Specialiai vaikams ir paaugliams sukurtas standartinio aukščio čiužinys. Kišeninės “Pocket” tipo spyruoklės yra tokios pat kaip naudojamos suaugusiems pritaikytuose čiužiniuose, todėl suteikia stabilią nugarai atramą; tuo pačiu individualiai prisitaiko prie vaiko svorio spaudimo zonose. Spyruoklių dėka užtikrinama gera ventiliacija ir drėgmės išsklaidymas. Čiužinyje lengva palaikyti higieną užtikrina ramų miegą reguliariai čiužinį vartant (bent apversti ir apsukti po kartą metuose), ir kas antrą kartą apverčiant išskalbti užvalkalą.

 

Spyruoklės nuo latekso atskirtos neaustine kamšytine medžiaga (veltinis), tai prailgina spyruoklių eksploatavimo laiką (išlaiko standumą) ir saugo minkštąsias čiužinio dalis nuo susidėvėjimo.


Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka vaikams nuo 6 mėn iki 16m. Rekomenduojama naudoti ant grotelių.. Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių būtina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti.

Gamybos terminas: 2-3 darbo savaitės.

Pristatymas: visoje Lietuvoje įskaičiuotas.