. .

Daugiau peržiūrų

  • Čiužinys - Mažasis Princas (80x180 cm, h - 12 cm)
  • Čiužinys - Mažasis Princas (80x180 cm, h - 12 cm)

Čiužinys - Teens Matrest (100x200 cm, h - 18 cm)

€ 300.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Ortopedinis spyruoklinis čiužinys vaikams. Užpildas: Lateksas po 2 cm iš abiejų pusių. 13 cm aukščio kišeninės “Pocket” spyruoklės. Skalbiamas antialerginis užvalkalas su viskoze sudėtyje, su užtrauktuku. Tinka vaikams ir paaugliams.

Detalės

Spyruoklių rūšis: (13 cm) kišeninės ortopedinės “Pocket” tipo spyruoklės

 

Užpildas: po 2 cm aukštos kokybės latekso sluoksių iš abiejų čiužinio pusių.

 

Užvalkalas: minkštas ir putlus, trikotažinis su viskoze daigstytas 120g sinteponu (tinkamas itin prakaituojantiems alergiškiems vaikams). Nuvelkamas ir užsegamas užtrauktuku. Skalbiamas iki 40 laipsnių temperatūroje. Spalva - balta.

 

Garantija: 5 metai čiužinio blokui, 2 metai užvalkalaui.

 

Čiužinio aukštis: 18 cm.

Čiužinio standartinis plotis ir ilgis 100x200 cm , jei reikia pamažinti pastaboje įdėjus į krepšelį nurodykite reikiamą mažesnį dydį (už pamažinimą papildomai neapmokestinsime).

 

Čiužinio charakteristika:

Specialiai vaikams ir paaugliams sukurtas standartinio aukščio čiužinys. Kišeninės “Pocket” tipo spyruoklės yra tokios pat kaip naudojamos suaugusiems pritaikytuose čiužiniuse, todėl suteikia stabilią nugarai atramą; tuo pačiu individualiai prisitaiko prie vaiko svorio spaudimo zonose. Spyruoklių dėka užtikrinama gera ventiliacija ir drėgmės išsklaidymas. Čiužinyje lengva palaikyti higieną užtikrina ramų miegą reguliariai čiužinį vartant (bent apversti ir apsukti po kartą metuose), ir kas antrą kartą apverčiant išskalbti užvalkalą.

 

Čiužinio gamyboje (net čiužinio bortuose) naudojamas tik aukštos kokybės 30 kg/ m3 putų poliuretanas. Spyruoklės nuo putų poliuretano atskirtos neaustine kamšytine medžiaga, tai prailgina spyruoklių eksploatavimo laiką ir saugo minkšąsias čiužinio dalis nuo susidėvėjimo.


Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka vaikams nuo 6 mėn iki 16m. Rekomenduojama naudoti ant grotelių.. Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių būtina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti.

Gamybos terminas: 2-3 darbo savaitės.

Pristatymas: visoje Lietuvoje įskaičiuotas.