. .

Daugiau peržiūrų

  • Čiužinys Harmony Matrest su rėmu (80 cm, h - 19 cm)

Čiužinys Siesta Matrest su rėmu (80 cm, h - 22 cm)

€ 330.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Luxus modeliui artimas čiužinys, tik minkštesnėmis Pocket spyruoklėmis


Malonaus minkšto latekso (2cm) ir orui laidaus kokoso (1cm) sluoksnių


Pritaikytas žmogui sveriančiam iki 110kg, vidutinio kietumo sveriantiems 70-95kg

Detalės

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės kišeninės “Pocket” 13 cm aukščio. Jeigu sveriate daugiau kaip 100kg įdėję į krepšelį parašykite pastabose savo svorį, kad Jūsų čiužinys būtų pagamintas su standesnėmis spyruoklėmis.


Užvalkalas: minkštas ir putlus, prabangaus dizaino belgiškas ALOE VERA trikotažinis užvalkalas impregnuotas alijošiaus ekstraktais. Daigstytas neaustine putlia 120 g/m3 medžiaga. Spalva - šviesiai žalsva. Taip pat su čiužiniu rasite papildomą (dviejų sluoksnių) tamsios spalvos "Topper" trikotažinį audinį tvirtinamą gumomis, kurį būtų galima skalbti kartu su patalyne. Kurio dėka neišsiteptų pagrindinis čiužinio (pritvirtintas - nenuvelkamas) audinys.


Medinis rėmas: čiužinys audiniu kabėmis pritvirtintas prie medinės apatinės dalies pagamintos iš 45x70mm spygliuočio tašų. Ant medinio rėmo pritvirtintos 12x45-50mm patvarios faneros lamelės (kurios atlaikys ir didesnį gulinčiojo svorį nei rekomenduojama bei užtikrins čiužiniui bent minimalią ventiliaciją) .


Minkštumas: Standus tačiau nekietas, pirmas palietimo pojūtis - komfortiškas, tačiau neminkštas. Vienas unikaliausių modelių pritaikytas turintiems bėdų su nugara.


Garantija: 5 metai čiužinio spyruokliniam blokui, 2 metai užpildui ir užvalkalui.


Čiužinio aukštis / storis: 22 cm. (rėmas + čiužinys)


Čiužinio charakteristika:

Ortopedinis, ypač ergonomiškas spyruoklinis čiužinys su lateksu ir kokosu. Šio čiužinio paviršiui lateksas suteikia prabangaus minkštumo pojūtį, o po juo esantis kokoso pluoštas suteikia stabilios fiksacijos pojūtį. Iki čiužinio kraštų besitęsiantis kokoso pluoštas idealiai pagerina čiužinio vidinių dalių ventiliaciją ir užtikrina čiužinio ilgaamžiškumą.

Antialerginis belgiškas “Aloe Vera” užvalkalas impregnuotas alijošiaus ekstraktais, skalbiamas, todėl čiužinyje lengva palaikyti higieną. Reaguodami į kūno šilumą alijošiaus ekstraktai išsiskiria į aplinką ir cirkuliuodami su oru ramina odą, mažina sudirgimą bei garantuoja ramų miegą.

Net čiužinio kraštų gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės 35-40 kg/ m3 tankio putų poliuretanas - tai garantuoja ilgą ir kokybišką čiužinio eksploatavimo laiką.


Rekomendacijos eksploatavimui: Užsakius jei yra čiužinys tvirtinamas pakėlimo mechanizmo rekomenduojame atsiųsti esamo rėmo brėžinį, pagal kurį įdėsime įvores (į įvorę įsuktas varžtas daug tvirčiau laikys sunkų čiužinį nei įprasti medvaržčiai). Esant klausimų dėl pamatavimo, tvirtinimų montavimo kreipkitės į darius@ciuziniucentras.lt arba +370 600 99666 (konsultacija nemokama :)
 
Gamintojas: Matrest (Lietuva)

Gamybos terminas: 10 - 16 darbo dienų.

Pristatymas: visoje Lietuvoje.


Kaip užsakyti nestandartinių matmenų jei netinka plotis ar standartinis 200cm ilgis?

1.
Įdėkite Į KREPŠELĮ artimiausią dydį
(į didesnę pusę)

2.
Pastabose nurodykite Jums reikiamą matmenį (už ilgio bei pločio pamažinimą papildomai nėra apmokestinama).
Taip pat pastabose galite nurodyti svorius kas naudosis čiužiniu. Visada parekomenduosime modifikacijas (ypač klientams turintiems viršsvorio).

3.
Užpildyti užsakymo formos laukus bei spausti PIRKTI