.
10% off

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Harmony Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Harmony Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • Čiužinys Harmony Matrest (160 cm, h - 19 cm)

Siesta Matrest (160 cm) Prabangiai švelnus trikotažas

Sena kaina: € 728.00

€ 655.20

su PVM

Universalesnė bei minkštesnė Luxus Matrest čiužinio versija dėl Pocket spyruoklių


Vartomas. Abi pusės vienodos: minkšto Latekso (2cm) ir orui laidaus Kokoso (1cm)


Pritaikytas žmogui sveriančiam iki 110kg, vidutinis kietumas sveriantiems 70-95kg


Individualiai galime pagaminti (pakietintiiki 130kg sveriančiam žmogui


Vienas populiariausių ir vertinamų čiužinių turintiems bėdų su nugara

Sena kaina: € 728.00

€ 655.20

su PVM

Sena kaina: € 728.00

€ 655.20

su PVM
Per 30 d. išbandykite, pageidaujant galėsime pakoreguoti standumą (tik personalizuotiems Matrest modeliams); Nepatikus galimas grąžinimas nemokamai.

Detalės

Pritaikytas žmonėms sveriantiems iki 95 kg. Užsakydami (įdėję į krepšelį) būtinai pastaboje parašykite savo svorį, kad parinktume tinkamo standumo spyruokles pagal Jūsų svorį (ypač jei sveriate mažiau nei 60 kg)!

 

Standartinis čiužinio ilgis 200cm, o jei reikia kitokio ilgio ar pločio skaitykite aprašymo apačioje kaip užsakyti. Už pamažinimą papildomai neapmokestiname!

 

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės standesnės nei įprastos kišeninės “Pocket” 13 cm aukščio. Ypatingai jeigu sveriate 65-85kg šis čiužinio pagrindas kaip tik Jums! 


Užvalkalas: minkštas ir putlus, ir labai švelnus prabangus trikotažinis užvalkalas su užtrauktuku (kuris užvalkalą padalina į dvi atskiras dalis, kad būtų galima patogiau skalbti). Gamyklinio daigstymo minimalus kiekis neaustinės medžiagos (sinteponas iki 40g.), kad užvalkalas neskatintų prakaitavimo. Rekomenduojame skalbti 40 laipsnių temperatūroje. Spalva - balta.


Minkštumas: Maloniai - džiuginančiai standus ir gerokai minkštesnis nei Luxus Matrest modelis. Pirmas palietimo pojūtis - komfortiškas, tačiau neperminkštas. Vienas unikaliausių modelių pritaikytas neturintiems viršsvorio. Tinka lengviems žmonėms turintiems bėdų, nugaros skausmų.

Sunkesniems žmonėms galime pagaminti pakietintą versiją arba geriau rinktis Luxus versiją, dėl kurios rekomenduojame susisiekti individualiai konsultacijai (jei žmogaus svoris iki 95kg ir norisi kieto pagrindo).

#MiegoAmbasadorius Darius Kiaulakis išsiaiškins kas Jums labiausiai tiks. +370 600 99666 arba Darius@ciuziniucentras.lt


Garantija: 5 metai čiužinio spyruokliniam blokui, 2 metai užpildui ir užvalkalui. Nors iš patirties garantinių atvejų šio modelio nėra buvę per 9 gamybos metus.


Čiužinio aukštis: 20 cm.


Čiužinio charakteristika:

Ortopedinis, ypač ergonomiškas spyruoklinis čiužinys su lateksu ir kokosu. Šio čiužinio paviršiui lateksas suteikia prabangaus minkštumo pojūtį bei neišsiguli, nes lateksas yra 2-3 kartus tankesnis už poroloną dėl "gumos medžio" syvų sudėtyje.
 
 
Po lateksu esantis 1 cm storio kokoso pluoštas suteikia stabilios fiksacijos pojūtį, prailgina spyruoklių tarnavimo laiką ir svarbiausia kūnas nedaug įdumba į čiužinio branduolį (dėl ko nesigadina nugara ir nealinami, miego metu, nugaros raumenys).
 
Iki čiužinio kraštų besitęsiantis kokoso pluoštas idealiai pagerina čiužinio vidinių dalių ventiliaciją, todėl tinka itin šilumai jautriems žmonėms. Taip pat pagerinta čiužinio reali ventiliacija (kokosas yra viena labiausiai orui laidžių organinių medžiagų), užtikrina čiužinio viršutinio sluoksnio (latekso) apsaugą nuo susidėvėjimo.
 
Kišeninės spyruoklės (250-300 vnt./m2) pagerina čiužinio ortopedines savybes, suteikia jam stangrumo ir garantuoja ilgaamžiškumą viršsvorio neturintiems žmonėms. "Pocket" spyruoklių yra bent 3 rūšys, todėl labai skatiname įdėjus į krepšelį, pastabose, nurodyti koks naudotojo svoris, kad parinkti tinkamo standumo, nes turi įtakos ir jose vielos storis ir metalo grūdinimo koeficientas.

 

Net čiužinio kraštų gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės 30 kg/ m3 tankio putų poliuretanas (porolonas, mūsų manymu, daugiau niekam netinka!). Todėl šis čiužinys tarnaus ilgai, nes porolonas naudojamas tik formos suteikimui, nes prie spyruoklių nėra kitokio būdo pritvirtinti kokoso su lateksu.


Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka žmonėms iki 95 kg svorio (didesnio svorio žmonėms reikia susisiekti individualiai konsultacijai, nes galime pagaminti ir 170kg+ svorio žmogui pritaikytą čiužinį). O jei poroje yra vienas sunkus žmogus galime padaryti Combo variantą (vienam gulėtojui minkštesnė pusė, kitam kietesnė).
 
Čiužinį rekomenduojame naudoti ant grotelių, kai tarpas tarp faneros lenktų lamelių yra ~3-4cm, o pačios lamelės, kad nelūžtų būtų apie 5-6cm pločio.
Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių būtina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti. Jeigu čiužinys dedamas ant plokštės ir nėra vartomas 2-4 kartus per metus, nenustebkite, kad galite rasti pelėsio ant plokštės paviršiaus! Žmonės prakaituoja, kambaryje yra drėgmės, tad Jūsų kvėpavimo takų apsaugai, labai rekomenduojame dažniau vartyti čiužinį, taip pat būtina tai daryti itin prakaituojantiems žmonėms.
 
Individualių čiužinių gamintojas (rankomis): Matrest Lietuva (Vilnius)

Gamybos terminas: iki 30 dienų.

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.
 
Jeigu nežinote kaip tinkamai išsirinkti, labai rekomenduojame pasitarti gyvai telefonu ar atvykti pasitarti Vilniuje.
 
#MiegoAmbasadorius Darius Kiaulakis mielai pasidalins savo žiniomis, paaiškins kas Jums turėtų tikti ir Jums individualiai bus pasiūlyti čiužinio modelis, kad miegas būtų kokybiškas ir nesopėtų nugaros.
 

 
 
Nemokama konsultacija telefonu: +370 600 99666 (Darius)
 
 
 
Kaip užsakyti nestandartinių matmenų jei netinka plotis ar standartinis 200cm ilgis?

1.
Įdėkite Į KREPŠELĮ artimiausią dydį
(Pvz. jeigu reikia 150x190cm, tada reikia dėti į krepšelį 160 cm pločio čiužinio modelį)

2.
Pastabose nurodykite Jums reikiamą matmenį (už ilgio bei pločio pamažinimą papildomai nėra apmokestinama).
Taip pat pastabose galite nurodyti svorius kas naudosis čiužiniu. Visada parekomenduosime modifikacijas (ypač klientams turintiems viršsvorio).

3.
Užpildyti užsakymo formos laukus bei spausti PIRKTI