. .

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Sakura Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Sakura Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai

Čiužinys Sakura Matrest (100 cm, h - 22 cm)

€ 380.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Pritaikytas žmogui sveriančiam iki 95kg, vidutinis kietumas sveriantiems 55-80kg


Abi pusės vienodos: prisitaikančio Memory (viskoelasto) (3cm) ir orui laidaus Kokoso (1cm)


Šis modelis tinkamesnis linkusiems gulėti ant pilvo ir oda nėra linkusi gausiau prakaituoti bei nebūna karšta.


Linkusiems gausiau prakaituoti geriau rinktis Siesta Matrest modelį. Vietoje memory geriau rinktis čiužinius su lateksu!

Detalės

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės kišeninės “Pocket” 13 cm aukščio. Jeigu sveriate daugiau kaip 80kg bet ne daugiau 95kg įdėję į krepšelį parašykite pastabose savo svorį ir ūgį, kad Jūsų čiužinys būtų pagamintas su standesnėmis spyruoklėmis. Ekspertas peržiūrėjęs pastabą dar gali patarti ką geriau rinktis.


Užvalkalas: be sintetinio daigstymo, prabangaus dizaino trikotažinis užvalkalas su užtrauktuku. Kad nebūtų skatinamas prakataivimas bei vartymąsis, užvalkalas nėra storas. Skalbiamas skalbyklėje iki 40-60 laipsnių temperatūroje. Spalva - Balta. Linkusiems gausiau prakaituoti ar kuriems karšta geriau rinktis lino audinį (pastaboje įdėjus į krepšelį parašyti, kad pageidaujate lino audinio užvalkalo)


Minkštumas: Maloniai prisiderinantis prie kūno paviršius. Atsigulus tiek ant šono tiek ant pilvo juntamas standus, tačiau nekietas pagrindas. Nuo kūno temperatūros prisiderinanti Memory (Viskoelasto porolono) medžiaga sulaiko šilumą, todėl yra čiužinys šiltesnis ir netinka linkusiems prakaituoti žmonėms (dėl Memory medžiagos savybių)!

Čiužinys komfortiškas, tačiau neperminkštas. Vienas unikaliausių modelių pritaikytas norintiems šilumos. 


Garantija: 5 metai čiužinio branduoliui, 2 metai užvalkalui.


Čiužinio aukštis / storis: 20 cm.

 

Čiužinio charakteristika:

Ortopedinis, ypač ergonomiškas spyruoklinis čiužinys su viskoelastine Memory medžiaga ir kokosu. Viskoelastinės medžiagos pagalba šiame čiužinyje sukuriamas ypatingo lengvumo pojūtis miegančiajam. Po ja esantis kokoso pluoštas suteikia stabilios fiksacijos pojūtį. Iki čiužinio kraštų besitęsiantis pluoštas idealiai pagerina čiužinio vidinių dalių ventiliaciją ir užtikrina čiužinio standumą. 

Užvalkalas skalbiamas, todėl čiužinyje lengva palaikyti higieną. 

 

Su Memory (viskoelastine porolono) medžiaga mūsų ekspertas nerekomenduoja rinktis čiužinio nei pas mus, nei bet kur kitur! Geriau rinktis, vietoje memory ar bet kokios rūšies porolono paviršius- lateksą.

 

Analogiškas modelis yra Siesta Matrest (kuris beje ir pigesnis)!


Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka žmonėms 55-80 kg svorio. Rekomenduojama naudoti ant grotelių, tarp kurių tarpas ne didesnis nei 3cm, o pati lamelė (lentelė) 5-6cm pločio ir 8-10mm storio. Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai ir branduolio ilgalaikiam standumui užtikrinti.
Čiužinį naudojant ant plokštės gali atsirasti pelėsis. Tokiu atveju būtina jį vėdinti, apsukti ir apversti (bent kas mėnesį).
 
Gamintojas: Matrest (Lietuva)

Gamybos terminas: 3-4 savaitės.

Pristatymas: nemokamai visoje Lietuvoje.

 

Daugiau žinių apie miegą, čiužinius ir kūno sveikatinimą galite sužinoti mūsų eksperto tinklalapyje čia : https://MiegoAmbasadorius.lt