.

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Sakura Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Sakura Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai

Čiužinys Sakura Matrest (100 cm, h - 22 cm)

€ 575.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas su užnešimu visoje Lietuvoje.

Pritaikytas žmonėms sveriantiems nuo 55 kg iki 85 kg. Jei svoris didesnis ar mažesnis, rekomenduojame registruotis individualiai konsultacijai. Jei poroje yra vienas sunkus žmogus galime pagaminti "Jam ir jai" variantą (vienam minkštesnė pusė, o kitam standesnė).


Abi čiužinio pusės vienodos: prisitaikančio Memory (viskoelasto) (3 cm) ir orui laidaus Kokoso sluoksnis (1 cm).


Šis modelis tinkamas linkusiems gulėti ant pilvo ir norintiems minkštesnio paviršiaus.


Čiužinys komfortiškas, pritaikytas norintiems šilumos, tačiau netinka linkusiems prakaituoti!


Perkant be konsultacijos, įdėjus į krepšelį, parašykite pastabose savo svorį ir ūgį, kad čiužinys būtų pagamintas jūsų svoriui pritaikytomis spyruoklėmis.

Detalės

Minkštumas: Maloniai prisiderinantis prie kūno paviršius. Atsigulus tiek ant šono, tiek ant pilvo juntamas standus, tačiau ne kietas pagrindas. Prie kūno temperatūros prisitaikanti Memory (Viskoelasto porolono) medžiaga sulaiko šilumą, todėl miegoti ant šio čiužinio maloniai šilta.

Šis čiužinys netinka prakaituoti linkusiems žmonėms! Kas jautresni šilumai rekomenduojame rinktis Siesta Matrest modelį. Vietoje memory geriau rinktis čiužinius su lateksu!
Čiužinys komfortiškas, tačiau ne per minkštas. Vienas unikaliausių modelių pritaikytas mėgstantiems šilumą.

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės, kiekviena atskiroje kišeninėje - “Pocket” tipo, 13 cm aukščio.


Užvalkalas: Labai švelnus, prabangus trikotažinis užvalkalas su užtrauktuku (kuris užvalkalą padalina į dvi atskiras dalis, kad būtų galima patogiai skalbti). Audinio sudėtis viskozė 30%, poliesteris 70%.

Kas linkę gausiau prakaituoti patariame rinktis lino/medvilnės užvalkalą (parašyti pastaboje pageidavimą).
Rekomenduojame skalbti 40-60 laipsnių temperatūroje, galima džiovinti ir buitine džiovykle. Bazinio audinio spalva balta, lino užvalkalo versijos - rusva.


Garantija: 3 metai čiužinio branduoliui, 2 metai užvalkalui.

 

Čiužinio aukštis: 22 cm.

 

Standartinis čiužinio ilgis 200 cm, jei reikalingas kitoks ilgis, įdėkite į krepšelį artimiausią didesnį dydį ir pastabose nurodykite jums reikalingus matmenis. Už pamažinimą papildomai neapmokestiname!

 

Čiužinio charakteristika:
Ortopedinis, ergonomiškas, spyruoklinis čiužinys su viskoelastine Memory medžiaga ir kokosu.

Viskoelastinės medžiagos pagalba šiame čiužinyje sukuriamas minkštumo pojūtis. Po ja esantis 1 cm storio kokoso pluoštas suteikia stabilios fiksacijos pojūtį, prailgina spyruoklių tarnavimo laiką ir svarbiausia kūnas nedaug įdumba į čiužinio branduolį (dėl ko nesigadina nugara ir miego metu ne alinami nugaros raumenys). Iki čiužinio kraštų besitęsiantis kokoso pluoštas idealiai pagerina čiužinio vidinių dalių ventiliaciją.

Kišeninės spyruoklės (250-300 vnt./m2 maišeliuose) pagerina čiužinio ortopedines savybes, bei suteikia jam standumo. "Pocket" spyruoklių gamyboje turime keletą rūšių, todėl labai skatiname įdėjus pasirinktą modelį į krepšelį, pastabose, nurodyti koks naudotojo svoris, kad galėtume parinkti tinkamo standumo spyruokles, nes tai turės įtakos jūsų poilsiui.

Čiužinio kraštų gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės 30 kg/ m3 tankio putų poliuretanas (porolonas, mūsų manymu, daugiau niekam netinka!).Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka žmonėms nuo 55 kg iki 85 kg svorio.
Šio modelio čiužinį rekomenduojame dažniau vartyti, apsukti, bent kartą per mėnesį, kad būtų užtikrinama pakankamas vėdinimas. Jei poroje yra žymus svorių skirtumas galime pagaminti Combo variantą (vienam gulėtojui minkštesnė pusė, kitam kietesnė). Kreipkitės, pakonsultuosime asmeniškai.


Čiužinį rekomenduojame naudoti ant grotelių, kai tarpas tarp faneros lenktų lamelių yra ~3 cm, o pačios lamelės, kad nelūžtų, būtų apie 5-6 cm pločio ir 8-10mm storio su išgaubimu.

Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių, būtina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti. Jeigu čiužinys dedamas ant plokštės ir nėra vartomas 2-4 kartus per metus, nenustebkite, kad galite rasti pelėsio ant plokštės paviršiaus! Žmonės prakaituoja, kambaryje yra drėgmės, tad Jūsų kvėpavimo takų apsaugai, labai rekomenduojame dažniau vartyti čiužinį, taip pat būtina dažniau tai daryti itin prakaituojantiems žmonėms.


Personalizuotų čiužinių gamintojas: Matrest Lietuva (Vilnius)

 

Gamybos terminas: apie 4 savaitės. Galima ir greičiau, už papildomą mokestį..

Nemokamas pristatymas Lietuvoje.

 

Jei perkate savarankiškai, įdėję į krepšelį būtinai pastaboje parašykite savo ūgį ir svorį, kad parinktume tinkamo standumo branduolio kombinaciją (ypač jeigu bent vienas žmogus sveria mažiau nei 60 kg ir daugiau nei 80kg)!

Jau turite stubure pakitimų, tokių, kaip skoliozė, lordozė, kifozė ar dar blogiau kakle turite išvaržų? Būtina eksperto konsultacija, kad tinkamai parinkti medžiagas ir kas naktį savęs nebežaloti.*Rekomenduojame susisiekti individualiai konsultacijai, kad išsiaiškinti kas tinka pagal kiekvieną, kas naudosis čiužiniu. Dažnai "masinės medijos" eskaluoti patarimai neturi jokios racijos ar teigiamos įtakos poilsio bei miego kokybei...


Savo praktikoje retai sutinkame žmonių, kurie tiksliai žinotų, koks čiužinys jiems tinkamiausias. Renkantis čiužinį, pojūčiai nėra esminis faktorius. Būtina tinkamai parinkti čiužinio standumą ir paviršiaus medžiagas ne dėl "komforto" užmigimui palengvinti, o kad būtų tinkama atrama kūnui. Mūsų kūnai skirtingi, todėl mes pritaikome čiužinį pagal kiekvieną žmogų individualiai, kad tai nebūtų šiaip - minkštas daiktas į lovą.


Įprastai mūsų klientai, nežino koks čiužinys jiems tinkamiausias. Net medicinos atstovai, mažai susiduria su čiužinių gamybos technologijomis ir neturi atsakymo, kaip tinkamai pasirinkti.
Mūsų ekspertas/technologas, Darius Kiaulakis, #MiegoAmbasadorius, čiužinių modelių kūrimui, tyrimams per savo patirtį, dėsningumų ieškojimui paskyrė daugiau kaip 10 metų ir asmeniškai aptarnavo tūkstančius klientų. Todėl tiek klientų aptarnavimas, tiek čiužinių gamyba yra vienose rankose, kad būtų užtikrinta medžiagų atranka ir gaminių kokybė.


Asmeninės konsultacijos metu išsiaiškinama, kokia situacija, kūno ypatybės ir įpročiai. Pagal tai rekomenduojamas tinkamiausias čiužinio modelis arba sukuriamas unikalus modelis, jeigu netinka standartiniai (70proc. atvejų, konsultacijų metu, sukuria unikalūs pritaikyti čiužinių variantai, kad kiekvienas turėtų sau pritaikytą gulėjimui pusę).


"Jam ir jai" asmeniškai pritaikytos skirtingos standumo pusės vientisame čiužinyje.Norite sau pritaikyto čiužinio ilgam, kokybiškam ir sveikam miegui?

 

Kviečiame pasitarti telefonu (Darius #MiegoAmbasadorius)

+370 600 99666

 

Būtina konsultacijai registruotis iš anksto! Skirkite tam 1.5 valandos, pokalbiui ir eksperto klausimams apie miegą, kūną ir čiužinio modelių išbandymui simuliacinėje lovoje Vilniuje, Užupio g. 20-1.


*Perkant čiužinį konsultacija nemokama.


https://www.youtube.com/watch?v=lLyD6OVLL_0Daugiau žinių apie miego gerinimą, laikyseną ir sveikatinimą per sąmoningumo ugdymą galima rasti čia : https://MiegoAmbasadorius.lt