. .
5% off

Daugiau peržiūrų

  • Čiužinys Paris su rėmu (200 cm, h - 19 cm)

Čiužinys Paris Matrest su rėmu (200 cm, h - 22 cm)

Sena kaina: € 527.57

€ 502.45

su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.
Ortopedinis čiužinys su rėmu kišeninėmis “Pocket” tipo spyruoklėmis, putų poliuretano (3 cm) užpildu. Nenuimamas antialerginis ALOE VERA užvalkalas impregnuotas alijošiaus ekstraktais, sudaigstytas su 120 g/m² neaustine, putlia, antialergiška medžiaga. Vidutinio kietumo ortopedinis čiužinys (mėgstantiems standų pagrindą). Galima užsakyti ir nestandartinių išmatavimų!

Detalės

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės kišeninės “Pocket” 13 cm aukščio. Jeigu sveriate daugiau kaip 100kg įdėję į krepšelį parašykite pastabose savo svorį, kad Jūsų čiužinys būtų pagamintas su standesnėmis spyruoklėmis.


Užvalkalas: minkštas ir putlus, prabangaus dizaino belgiškas trikotažinis užvalkalas impregnuotas alijošiaus ekstraktais. Daigstytas neaustine putlia 120 g/m3 medžiaga. Spalva - šviesiai žalsva.


Medinis rėmas: čiužinys audiniu kabėmis pritvirtintas prie medinės apatinės dalies pagamintos iš 45x70 spygliuočio tašų. Ant medinio rėmo pritvirtintos 12mm storio patvarios faneros lamelės (kurios atlaikys ir didesnį gulinčiojo svorį nei rekomenduojama bei užtikrins čiužiniui bent minimalią ventiliaciją) .


Minkštumas: Patogus paviršius (kietesnis pojūtis nei renkantis su latekso ar memory medžiagos užpildais). Atsigulus tiek ant šono tiek ant pilvo juntamas poliuretano standumas (tačiau nekietas sveriantiems iki 90kg). Jei sveriate daugiau nei 110 kg rekomenduojame pasitarti prieš užsakant. Paris modelį rekomenduojame neturintiems bėdų su nugara.


Garantija: 5 metai čiužinio spyruokliniam blokui, 2 metai užpildui ir užvalkalui.


Čiužinio aukštis / storis: 22 cm. (rėmas + čiužinys)


Čiužinio charakteristika:

Ortopedinis, ypač ergonomiškas spyruoklinis čiužinys su ilgaamžiu putų poliuretano vidutinio kietumo užpildu. Šį modelį dažniau renkasi klientai kuriems norisi ekonomiško patikimo čiužinio ilgam. Tarp čiužinio ir spyruoklių bloko patiesta tanki neaustinė medžiaga užtikrinanti tarpų izoliavimą tarp spyruoklių ir lamelių.Gausiau prakaiduojantiems bei norintiems minkštesnio pojūčio rekomenduojame rinktis Versal modelį su Elastiniu putų poliuretanu (HR).

Antialerginis belgiškas “Aloe Vera” užvalkalas impregnuotas alijošiaus ekstraktais. Reaguodami į kūno šilumą alijošiaus ekstraktai išsiskiria į aplinką ir cirkuliuodami su oru ramina odą, mažina sudirgimą bei garantuoja ramų miegą.


Net čiužinio kraštų gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės 35-40 kg/ m3 tankio putų poliuretanas - tai garantuoja ilgą ir kokybišką čiužinio eksploatavimo laiką.


Rekomendacijos eksploatavimui: Rekomenduojame naudoti papildomą užvalkalą tvirtinamą gumomis, kurį būtų galima skalbti kartu su paklode. Kurio dėka neišsiteptų pagrindinis čiužinio (pritvirtintas) audinys. Užsakius jei yra čiužinys tvirtinamas rekomenduojame atsiųsti esamo rėmo brėžinį, pagal kurį įdėsime įvores (į įvorę įsuktas varžtas daug tvirčiau laikys sunkų čiužinį nei įprasti medvaržčiai). Esant klausimų dėl pamatavimo, tvirtinimų montavimo kreipkitės į darius@ciuziniucentras.lt arba +370 600 99666 (konsultacija nemokama :)
 
Gamintojas: Matrest (Lietuva)

Gamybos terminas: 10 - 16 darbo dienų.

Pristatymas: visoje Lietuvoje.


Kaip užsakyti nestandartinių matmenų jei netinka plotis ar standartinis 200cm ilgis?

1.
Įdėkite Į KREPŠELĮ artimiausią dydį
(į didesnę pusę)

2.
Pastabose nurodykite Jums reikiamą matmenį (už ilgio bei pločio pamažinimą papildomai nėra apmokestinama).
Taip pat pastabose galite nurodyti svorius kas naudosis čiužiniu. Visada parekomenduosime modifikacijas (ypač klientams turintiems viršsvorio).

3.
Užpildyti užsakymo formos laukus bei spausti PIRKTI