.

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Paris Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Paris Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • ciuziniai Paris 140 cm plocio, ciuziniu centras

Čiužinys Paris Matrest (140 cm, h - 20 cm)

€ 358.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas su užnešimu visoje Lietuvoje.

Ekonomiškiausias bet ne prastas čiužinys su Pocket kišeninėmis spyruoklėmis. 


Vartomas. Abi pusės vienodos Porolonas (3cm), daigstytas į dvi dalis atsegamas užtrauktuku užvalkalas. 


Pritaikytas žmogui sveriančiam iki 95kg. Vidutinis kietumas sveriantiems 55-75 kg.


Suprantame norinčius sutaupyti čiužiniui, tačiau suaugusiam žmogui Camile Matrest tinkamesnis! 


Čiužinys turbūt ilgiausiai ir labiausiai dėvimas daiktas Jūsų buityje, ar jis turi būti pigiausias, kad gerai jaustumėtės?

Detalės

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės kišeninės “Pocket” 13 cm aukščio, 1,8mm storio standžios grūdinto metalo vielos spyruoklės, kurios užtikrins ilgaamžį naudojimą. Be metalinio rėmelio, kad būtų galima čiužinį, esant poreikiui, perlenkti.

 

Jeigu sveriate daugiau kaip 95kg pasitarkite su mumis. Patarsime rinktis labiau pritaikytą modelį arba pagaminsime individualiai Jums pritaikytą sudėtį (nestandartinį sprendimą).

 

Net čiužinio kraštų gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės 30 kg/ m3 tankio putų poliuretanas - tai garantuoja ilgą ir kokybišką čiužinio eksploatavimo laiką.

 
Minkštinamoji medžiaga: Putų poliuretanas (porolonas) 30kg/m3 - pakankamai tvari paminkštinimo medžiaga.

Užvalkalas: Trikotažinis gamyklinio daigstymo užvalaklas su užtrauktuku. Atsiskiria į dvi dalis. Galima skalbti buitinėje skalbyklėje iki 40 laipsnių temperatūroje, todėl čiužinyje lengva palaikyti higieną. Švelnus ir minkštas. Nėra putlus, kad neprakaituotumėte. Gamyklinio daigstymo, vadinasi labiau ventiliuosis (jeigu daigstyti užvalkalai >100g sinteponu, gausesnis kūno įkaitimas garantuotas, todėl mes rūpinamės, kad ilgaamžis gamykliniu daigstymu sintepono sluoksnis būtų kuo plonesnis iki 60g). Spalva - Balta.


Minkštumas: Patogus paviršius (kietesnis pojūtis nei renkantis su latekso ar memory medžiagos užpildais). Atsigulus tiek ant šono tiek ant pilvo juntamas poliuretano standumas (tačiau nekietas sveriantiems iki 90kg). Jei sveriate daugiau nei 95 kg rekomenduojame pasitarti prieš užsakant (tikėtina reikės pakietinti arba rinktis labiau pritaikytą modelį). Paris Matrest modelį rekomenduojame suaugusiems neturintiems bėdų su nugara.


Garantija: 2 metai čiužinio spyruokliniam blokui, 2 metai užpildui ir užvalkalui.


Čiužinio aukštis / storis: 20-21 cm.

Čiužinio ilgis: 200 cm (esant poreikiui galime pamažinti be papildomo mokesčio. Įdėjus į krepšelį pastabose parašykite reikiamą matmenį, o už pamažinimą papildomai neapmokestinsime)

 

Ortopedinis, ypač ergonomiškas spyruoklinis čiužinys su ilgaamžiu putų poliuretano vidutinio kietumo užpildu. Šį modelį dažniau renkasi klientai kuriems norisi ekonomiško patikimo čiužinio ilgam. Gausiau prakaiduojantiems bei norintiems minkštesnio pojūčio rekomenduojame rinktis Camile modelį su Elastiniu putų poliuretanu (HR) ir kokoso ventiliaciniu sluoksniu tarp spyruoklių.

 

Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka žmonėms iki 95 kg svorio. Rekomenduojama naudoti, kaip ir visus čiužinius, ant grotelių su 3-4cm oro tarpais (nors daugelis gamintojų taupo medžiagas ir palieka didesnius tarpus - kurie greičiau sudėvi čiužinio vidų). Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai ir spyruoklių ilgaamžiškumui, todėl naudojant čiužinį be grotelių būtina jį dažnai vėdinti, t.y. reguliariai apsukti ir apversti. Jei sveriate daugiau kaip 100kg, pasiūlysime ir Jums tinkamą ekonomiškesnį sprendimą, kad čiužinys tarnautų ilgai ir patikimai. +370 600 99666 pasiteiravimui.
 
Gamintojas: Matrest (Lietuva)

Gamybos terminas: apie 4 savaitės. Galima ir greičiau, už papildomą mokestį.

Pristatymas: visoje Lietuvoje.
 


Kaip užsakyti nestandartinių matmenų jei netinka plotis ar standartinis 200cm ilgis?

1.
Įdėkite Į KREPŠELĮ artimiausią dydį
(į didesnę pusę)

2.
Pastabose nurodykite Jums reikiamą matmenį (už ilgio bei pločio pamažinimą papildomai nėra apmokestinama).
Taip pat pastabose galite nurodyti svorius kas naudosis čiužiniu. Visada parekomenduosime modifikacijas (ypač klientams turintiems viršsvorio).

3.
Užpildyti užsakymo formos laukus bei spausti PIRKTI