.
3% off

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Paris Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Paris Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • ciuziniai Paris 140 cm plocio, ciuziniu centras

Čiužinys Paris Matrest (140 cm, h - 20 cm)

Sena kaina: € 212.00

€ 205.00

su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o netikus galima pakoreguoti minkštumą, jei nepavyks pakeisti įpročių.

Pigiausias bet ne prastas čiužinys su Pocket kišeninėmis spyruoklėmis


Vartomas. Abi pusės vienodos Porolonas (3cm), daigstytas trikotažinis užvalkalas


Pritaikytas žmogui sveriančiam iki 110kg. Vidutinis kietumas sveriantiems 55-85 kg


Individualiai galime pagaminti (pakietintiiki 130kg sveriančiam žmogui


Mūsų galva toks turi būti ekonominės klasės čiužinys tiek svečių kambariui, tiek rečiau naudojamas sodyboje.


Suprantame norinčius sutaupyti čiužiniui, tačiau sveikatos labui, nuolatiniam naudojimui rekomenduojame skirti šiek tiek didesnį biudžetą ir atkreipti dėmesį į Viva, Memory bei Camile Matrest modelius. Visuomet stengiamės atkalbėti nuo Bonnel tipo spyruoklių bei pigių greitai nusidėvinčių sprendimų, kurių negaminame ir mūsų asortimente tokių nerasite!


Čiužinys turbūt ilgiausiai ir labiausiai dėvimas daiktas Jūsų buityje, ar jis turi būti pigiausias, kad gerai jaustumėtės?

Detalės

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės kišeninės “Pocket” 13 cm aukščio. Jeigu sveriate daugiau kaip 100kg įdėję į krepšelį parašykite pastabose savo svorį, kad Jūsų čiužinys būtų pagamintas su standesnėmis spyruoklėmis.


Užvalkalas: minkštas ir putlus, prabangaus dizaino belgiškas trikotažinis užvalkalas impregnuotas alijošiaus ekstraktais su užtrauktuku. Daigstytas neaustine putlia 120 g/m3 medžiaga. Nuimamas ir skalbiamas iki 40 laipsnių temperatūroje arba valomas sausu cheminiu būdu. Spalva - šviesiai žalsva.


Minkštumas: Patogus paviršius (kietesnis pojūtis nei renkantis su latekso ar memory medžiagos užpildais). Atsigulus tiek ant šono tiek ant pilvo juntamas poliuretano standumas (tačiau nekietas sveriantiems iki 90kg). Jei sveriate daugiau nei 110 kg rekomenduojame pasitarti prieš užsakant. Paris modelį rekomenduojame neturintiems bėdų su nugara.


Garantija: 5 metai čiužinio spyruokliniam blokui, 2 metai užpildui ir užvalkalui.


Čiužinio aukštis / storis: 20 cm.


Čiužinio charakteristika:

Ortopedinis, ypač ergonomiškas spyruoklinis čiužinys su ilgaamžiu putų poliuretano vidutinio kietumo užpildu. Šį modelį dažniau renkasi klientai kuriems norisi ekonomiško patikimo čiužinio ilgam. Gausiau prakaiduojantiems bei norintiems minkštesnio pojūčio rekomenduojame rinktis Versal modelį su Elastiniu putų poliuretanu (HR).

Antialerginis belgiškas “Aloe Vera” užvalkalas impregnuotas alijošiaus ekstraktais, skalbiamas, todėl čiužinyje lengva palaikyti higieną. Reaguodami į kūno šilumą alijošiaus ekstraktai išsiskiria į aplinką ir cirkuliuodami su oru ramina odą, mažina sudirgimą bei garantuoja ramų miegą.


Net čiužinio kraštų gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės 35-40 kg/ m3 tankio putų poliuretanas - tai garantuoja ilgą ir kokybišką čiužinio eksploatavimo laiką.


Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka žmonėms iki 110 kg svorio. Rekomenduojama naudoti ant grotelių. Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių būtina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti. Jei sveriate daugiau, pasiūlysime ir Jums tinkamą ekonomiškesnį sprendimą, kad čiužinys tarnautų ilgai ir patikimai.
 
Gamintojas: Matrest (Lietuva)

Gamybos terminas: 10 - 16 darbo dienų.

Pristatymas: visoje Lietuvoje.


Kaip užsakyti nestandartinių matmenų jei netinka plotis ar standartinis 200cm ilgis?

1.
Įdėkite Į KREPŠELĮ artimiausią dydį
(į didesnę pusę)

2.
Pastabose nurodykite Jums reikiamą matmenį (už ilgio bei pločio pamažinimą papildomai nėra apmokestinama).
Taip pat pastabose galite nurodyti svorius kas naudosis čiužiniu. Visada parekomenduosime modifikacijas (ypač klientams turintiems viršsvorio).

3.
Užpildyti užsakymo formos laukus bei spausti PIRKTI