.

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Opera Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Opera Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • Čiužinys Opera Matrest (160 cm, h - 20 cm)

Čiužinys Opera Matrest (160 cm, h - 22 cm)

€ 724.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas su užnešimu visoje Lietuvoje.

"Žiema/Vasara" vartomas čiužinys pilnaviduriu elastinio HR branduoliu.
Viena pusė minkštesnė su prisitaikančia šilta 5 cm Memory medžiaga, o kita pusė - vėsesniu, standesniu kokoso pluoštu.

Šis čiužinio modelis skirtas žmonėms, kurie kuriems nuolat šalta, ir labai karšta. Bei baiminasi spyruoklinių branduolių.


Prieš užsakant šį modelį, geriau pasitarti su mūsų ekspertu!

Detalės

Bespyruokis, pilnaviduris, skirtingų pusių standumo čiužinys.

 

Branduolys: čiužinio branduolys sudarytas iš 15 cm ypač kokybiško ir ilgaamžio, orui pralaidaus, 40 kg/m3 tankio, padidinto elastingumo (HR) putų poliuretano (porolono). Maksimaliai prisitaikantis, todėl užtikrina optimalų kūno svorio paskirstymą visuose spaudimo taškuose. Suteikia tvirtą atramą nugarai, kai žmogus neturi viršsvorio.

 

Užvalkalas: Labai švelnus, prabangus trikotažinis užvalkalas su užtrauktuku (kuris užvalkalą padalina į dvi atskiras dalis, kad būtų galima patogiai skalbti).

Kas linkę gausiau prakaituoti patariame rinktis lino užvalkalą (parašyti pastaboje pageidavimą).
Rekomenduojama skalbti 40-60 laipsnių temperatūroje. Bazinio audinio spalva - balta, lino užvalkalo versijos - rusva.

 

Minkštumas: Memory pusė yra minkštesnė ir šiltesnė, kokoso pluošto pusė yra kieta ir vėsi.

 

Garantija: 3 metai čiužinio branduoliui, 2 metai užvalkalui.

 

Čiužinio aukštis/storis: 22 cm.

 

Standartinis čiužinio ilgis 200 cm, jei reikalingas kitoks ilgis, įdėkite į krepšelį artimiausią didesnį dydį ir pastabose nurodykite jums reikalingus matmenis. Už pamažinimą papildomai neapmokestiname!

 

Čiužinio charakteristika:
Vienos pusės paviršius: 5 cm viskoelastinės medžiagos “Memory” sluoksnis. Kitos pusės paviršius: 1 cm lateksuoto kokoso pluoštas.

Viskoelastas, „Memory“ medžiaga - medžiaga turinti atmintį! Šios medžiagos ištakos yra NASA laboratorijoje, tačiau visi masinės gamybos gaminiai toli gražu nėra arti tos medžiagos, kuri buvo sukurta kosmoso pramonei :) Ši medžiaga reaguoja į šilumą ir spaudimą bei itin jautri šilumai. Kuo temperatūra aukštesnė, tuo medžiaga minkštesnė. Jei temperatūra yra mažesnė nei 15 laipsnių šilumos, medžiaga praranda elastingumą - pasidaro standi. Viskoelastinė medžiaga puikiai prisitaiko prie kūno formų jas atkartodama, tačiau stuburo padėčiai didžiausią įtaką daro kas yra po čia medžiaga - čiužinio branduolys. Čiužiniai su viskoelastine medžiaga rekomenduojami žmonėms, kurie skundžiasi, kad nuolat būna šalta ir trūksta šilumos. Tačiau visiškai netinka žmonėms kurie linkę prakaituoti ir jautrūs šilumai (būna per karšta).

 

Kokosinė čiužinio pusė pagerina čiužinio ventiliaciją bei suteikia tvirtą atramą. Miegant ant kietesnio kokosinio pagrindo mažėja raumenų įtempimas, mažiau prakaituojama, todėl ši pusė labai tinka miegoti vasarą. Tačiau labai svarbu parinkti tinkamo standumo branduolį, kad čiužinys nesigautų lyg gulėti ant lentos.. Kokoso pluošte nesikaupia drėgmė, tai natūrali, viena labiausiai orui laidžių organinių medžiagų.

 

Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka žmonėms iki 90-100 kg svorio. Geriausia pasitarti su ekspertu prieš renkantis šį modelį! 

 

Čiužinį rekomenduojame naudoti ant grotelių, kai tarpas tarp faneros lenktų lamelių yra ~3 cm, o pačios lamelės, kad nelūžtų, būtų apie 5-6 cm pločio ir 8-10mm storio su išlinkimu.

Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių, būtina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti. Jeigu čiužinys dedamas ant plokštės ir nėra vartomas 2-4 kartus per metus, nenustebkite, kad galite rasti pelėsio ant plokštės paviršiaus! Žmonės prakaituoja, kambaryje yra drėgmės, tad Jūsų kvėpavimo takų apsaugai, labai rekomenduojame dažniau vartyti čiužinį, taip pat būtina dažniau tai daryti itin prakaituojantiems žmonėms.

 

Personalizuotų čiužinių gamintojas: Matrest Lietuva (Vilnius)

 

Gamybos terminas: apie 4 savaitės. Galima ir greičiau, už papildomą mokestį.

 

Jau turite konstatuotų stuburo pakitimų, tokių, kaip skoliozė, lordozė, kifozė ar dar blogiau kakle turite išvaržų? Būtina eksperto konsultacija, kad daugiau savęs nebežaloti.*

 

Rekomenduojame susisiekti individualiai konsultacijai, kad paneigti turimus mitus apie čiužinius. Dažnai "masinės medijos" eskaluoti patarimai neturi jokios racijos ar teigiamos įtakos poilsio bei miego kokybei...

 

Savo praktikoje retai sutinkame žmonių, kurie tiksliai žinotų, koks čiužinys jiems tinkamiausias. Renkantis čiužinį, pojūčiai nėra esminis faktorius. Būtina tinkamai parinkti čiužinio standumą ir paviršiaus medžiagas, ne dėl "komforto" užmigimui palengvinti, o kad būtų tinkama atrama kūnui. Mūsų kūnai skirtingi, todėl mes pritaikome čiužinį pagal kiekvieną žmogų individualiai, kad tai nebūtų šiaip - minkštas daiktas į lovą.

 

Įprastai mūsų klientai, nežino koks čiužinys jiems tinkamiausias. Net medicinos atstovai, mažai susiduria su čiužinių gamybos technologijomis ir neturi atsakymo, kaip tinkamai pasirinkti.

 

Mūsų ekspertas/technologas, Darius Kiaulakis, #MiegoAmbasadorius, čiužinių modelių kūrimui, tyrimams per savo patirtį, dėsningumų ieškojimui paskyrė daugiau kaip 10 metų ir asmeniškai aptarnavo tūkstančius klientų. Todėl tiek klientų aptarnavimas, tiek čiužinių gamyba yra vienose rankose, kad būtų užtikrinta medžiagų atranka ir gaminių kokybė.

 

Asmeninės konsultacijos metu #MiegoAmbasadorius asmeniškai išsiaiškins, kokia situacija, kūno ypatybės ir įpročiai. Pagal tai rekomenduos tinkamiausią čiužinio modelį arba sukurs jums tinkamą.

 

Norite sau pritaikyto čiužinio ilgam, ramiam ir sveikam miegui?

 

 

Kviečiame pasitarti telefonu (Darius #MiegoAmbasadorius)

+370 600 99666

 

Būtina konsultacijai registruotis iš anksto! Skirkite tam 1.5 valandos, pokalbiui ir eksperto klausimams apie miegą, kūną ir čiužinio modelių išbandymui simuliacinėje lovoje Vilniuje, Užupio g. 20-1.


*Perkant čiužinį konsultacija nemokama.

 

Daugiau žinių apie miego gerinimą, laikyseną ir sveikatinimą per sąmoningumo ugdymą galima rasti čia : https://MiegoAmbasadorius.lt