. .

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Luxus Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Luxus Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • Čiužinys Luxus Matrest (180 cm, h - 19 cm)

Čiužinys Luxus Premium Matrest (180x200 cm, h - 22 cm)

€ 791.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Nugaros skausmus malšinantis ortopedinis Multi-Pocket spyruoklių čiužinys


Vartomas. Abi pusės vienodos: minkšto Latekso (3cm) ir orui laidaus Kokoso (1cm)


Patogiai kietas sveriantiems 75-95 kg. Vidutinio kietumo sveriantiems 130kg


Individualiai galime pagaminti (pakietinti) iki 170kg sveriančiam žmogui


Tinkiamiausias čiužinys turintiems rimtų nugaros problemų, kad negulėti "ant lentos"

Detalės

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės tankesnės nei įprastos kišeninės “Multi-Pocket” 13 cm aukščio. Jeigu sveriate daugiau kaip 110kg šis čiužinio pagrindas kaip tik Jums! įdėję į krepšelį parašykite pastabose savo svorį, kad Jūsų čiužinys būtų pagamintas su dar standesnėmis spyruoklėmis.


Užvalkalas: minkštas ir putlus, prabangaus dizaino belgiškas trikotažinis užvalkalas impregnuotas alijošiaus ekstraktais su užtrauktuku. Daigstytas neaustine putlia 120 g/m3 medžiaga. Nuimamas ir skalbiamas iki 40 laipsnių temperatūroje arba valomas sausu cheminiu būdu. Spalva - šviesiai žalsva.


Minkštumas: Standus ir gerokai kietesnis nei Harmony modelis. Pirmas palietimo pojūtis - komfortiškas dėl 3cm latekso sluoksnio (kuris pritaikytas linkusiems gulėti ant pilvo), tačiau neminkštas. Vienas unikaliausių modelių pritaikytas turintiems bėdų su nugara bei sveriantiems daugiau kaip 110kg. Mūsų žiniomis puikiai naudojamas modelis klientams sveriantiems > 140kg.


Garantija: 5 metai čiužinio spyruokliniam blokui, 2 metai užpildui ir užvalkalui.


Čiužinio aukštis: 22 cm.


Čiužinio charakteristika:

Ortopedinis, ypač ergonomiškas spyruoklinis čiužinys su lateksu ir kokosu. Šio čiužinio paviršiui lateksas suteikia prabangaus minkštumo pojūtį, o po juo esantis kokoso pluoštas suteikia stabilios fiksacijos pojūtį spaudžiant iki tam tikros padėties. Iki čiužinio kraštų besitęsiantis kokoso pluoštas idealiai pagerina čiužinio vidinių dalių ventiliaciją ir užtikrina čiužinio minkštųjų dalių apsaugą nuo susidėvėjimo. Smulkiosios kišeninės spyruoklės (500 vnt./m2) pagerina čiužinio ortopedines savybes, suteikia jam stangrumo ir garantuoja ilgaamžiškumą.

.

Antialerginis užvalkalas, nusegamas iš dviejų dalių, skalbiamas, todėl čiužinyje lengva palaikyti higieną kuri užtikrina ramų miegą.


Net čiužinio kraštų gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės 35-40 kg/ m3 tankio putų poliuretanas - tai garantuoja ilgą ir kokybišką čiužinio eksploatavimo laiką.


Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka žmonėms iki 150 kg svorio. Rekomenduojama naudoti ant grotelių skirtų lateksiniams čiužiniams (jei gulintysis turi viršsvorio bet kuriuo atveju rekomenduojame kuo tankesnes patvarias lameles grotelėse). Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių būtina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti.
 
Gamintojas: Matrest (Lietuva)

Gamybos terminas: 10 - 20 darbo dienų.