. .

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Luxus Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Luxus Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • Čiužinys Luxus Matrest (180 cm, h - 19 cm)

Čiužinys Luxus MP1.4P Premium Matrest (80x200 cm, h - 22 cm)

€ 513.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Nugaros skausmus malšinantis ortopedinis Multi-Pocket spyruoklių čiužinys


Vartomas. Abi pusės vienodos: minkšto Latekso (3cm) ir orui laidaus Kokoso (1cm)


Patogiai kietas sveriantiems 75-95 kg. Vidutinio kietumo sveriantiems 100-105kg


Tinkiamiausias čiužinys turintiems rimtų nugaros problemų, kad negulėti "ant lentos"

Detalės

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės tankesnės nei įprastos kišeninės “Multi-Pocket” 13 cm aukščio. Jeigu sveriate daugiau kaip 95kg šis čiužinio pagrindas kaip tik Jums!


Užvalkalas: minkštas ir putlus, prabangaus dizaino trikotažinis užvalkalas su užtrauktuku (užvalkalas atsiskiria į dvi dalis). Daigstytas neaustine putlia 40 g/m3 medžiaga. Nuimamas ir skalbiamas iki 40 laipsnių temperatūroje. Spalva - balta.


Minkštumas: Standus ir gerokai kietesnis nei Harmony modelis. Pirmas palietimo pojūtis - komfortiškas dėl 3 cm latekso sluoksnio (kuris pritaikytas linkusiems gulėti ant pilvo), tačiau neminkštas. Vienas unikaliausių modelių pritaikytas turintiems bėdų su nugara bei sveriantiems daugiau iki 115kg. Mūsų žiniomis puikiai naudojamas modelis klientams sveriantiems iki 120kg.


Garantija: 10 metų čiužinio branduoliui (spyruokliniam blokui, kokosui, lateksui), 2 metai užvalkalui.


Čiužinio aukštis: 22 cm.


Čiužinio charakteristika:

Ortopedinis, ypač ergonomiškas spyruoklinis čiužinys su lateksu ir kokosu. Šio čiužinio paviršiui lateksas suteikia prabangaus minkštumo pojūtį, o po juo esantis kokoso pluoštas suteikia stabilios fiksacijos pojūtį spaudžiant iki tam tikros padėties. Iki čiužinio kraštų besitęsiantis kokoso pluoštas idealiai pagerina čiužinio vidinių dalių ventiliaciją ir užtikrina čiužinio minkštųjų dalių apsaugą nuo susidėvėjimo. Smulkiosios kišeninės spyruoklės (500 vnt./m2) pagerina čiužinio ortopedines savybes, suteikia jam stangrumo ir garantuoja ilgaamžiškumą.

.

Antialerginis užvalkalas, nusegamas iš dviejų dalių, skalbiamas, todėl čiužinyje lengva palaikyti higieną kuri užtikrina ramų miegą.


Net čiužinio kraštų gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės 35-40 kg/ m3 tankio putų poliuretanas - tai garantuoja ilgą ir kokybišką čiužinio eksploatavimo laiką.


Rekomendacijos eksploatavimui: Rekomenduojama naudoti ant grotelių skirtų lateksiniams čiužiniams (jei gulintysis turi viršsvorio bet kuriuo atveju rekomenduojame kuo tankesnes patvarias lameles grotelėse). Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių būtina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti.
 
Gamintojas: Matrest (Lietuva)

Gamybos terminas: 3-4 darbo savaitės.