. .

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Luxus Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Luxus Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • Čiužinys Luxus Matrest (160 cm, h - 19 cm)

Čiužinys Luxus MP1.4P Matrest (160x204 cm, h - 20 cm) su atskiromis grotelėmis ir su montavimu

€ 880.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Nugaros skausmus malšinantis ortopedinis Multi-Pocket spyruoklių čiužinys. 


Abi čiužinio pusės vienodos: minkšto Latekso (2cm) ir orui laidaus Kokoso (1cm). 


Į kainą įskaičiuotos grotelės su montavimu.

Detalės

Į kainą įskaičiuotos vientisos grotelės  1590x2030mm su montavimu.

 

Čiužinys Luxus Matrest yra pritaikytas žmonėms turintiems didesnį svorį kaip 95 kg.

Užsakydami šį bazinį modelį (įdėję į krepšelį), būtinai pastaboje parašykite savo svorį, kad parinktume tinkamo standumo spyruokles ir medžiagas Jums asmeniškai!
95kg+ svorio žmogui yra net 32 galimos čiužinių variacijos. 

 

O kuri labiausiai Jums tinka? Patars #MiegoAmbasadorius el. Paštu Darius@ciuziniucentras arba telefonu +37060099666
30-60min. individualios konsultacijos vertė 97 Eur - mūsų dovana Jums.

 

Standartinis čiužinio ilgis 200cm, o jei reikia kitokio ilgio ar pločio? Šio aprašymo apačioje instrukcija - kaip užsakyti nestandartinį čiužinį. Už pamažinimą papildomai neapmokestiname, nes pagal medžiagų kiekį, vertiname čiužinio kainą ir “nubėgame papildomą mylią”, kad Jūs fantastiškai išsimiegotumėte.

 

Apie bazinį čiužinio Luxus Matrest modelį ir kodėl jis Jums tinka arba netinka:

Prieš užsakant, rekomenduojame susisiekti ir pasitarti, ar tikrai šis čiužinio modelis (sudėtis) ateinančius 7-9 metus negadins Jums sveikatos ir užtikrins geriausią kūno poilsį. 

Jeigu norite įsigyti be konsultacijos, išsamūs čiužinių aprašymai padės išsirinkti geriausiai Jums ir Jūsų artimiesiems tinkamą. Mūsų misija - padėti Jums ir Jūsų mylimiesiems fantastiškai išsimiegoti.

 

Čiužinys iš abiejų pusių vienodas todėl, kad turėtumėte tą patį pojūtį, kuris džiugintų ir čiužinį apsukus ar apvertus.

 

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės tankios (550vnt+/m2) “Multi-Pocket” 13 cm aukščio spyruoklės maišeliuose (individualiai parenkamos pagal žmogaus kūno ypatybes ir miegojimo įpročius).

 

Jokiu būdu nededame zoninių spyruoklių, nes zonos kaip ir "žiema/vasara" yra marketinginiai triukai, skirti padidinti kainą ir nukreipti dėmesį nuo esmės čiužinyje - tinkamo išlinkimo.

 

Todėl, mūsų gamyboje naudojamos nezoninės (standesnės, nei įprastos rinkoje) spyruoklės, užtikrins kokybiškesnį miegą ir ilgesnį čiužinio tarnavimo laiką. 

 

Individualiai konsultacijai, galite apsilankyti mūsų studijoje. Čia turime bent 7 rūšių spyruokles, ant kurių galima atsigulti ir įsitikinti patiems, koks tinkamesnis Jums pagrindas. Akivaizdžiai pajusite skirtumą tarp Jūsų nugarai tinkamo pagrindo ir netinkamo, žalojančio nugarą pagrindo.

 

Patarimas: čiužinį reikia išbandyti ne kai jis pagamintas, o kai jis yra be minkštinamųjų sluoksnių, nes visi minkštinimai apgauna pojūčius. Kai žmogus guli, jis negali įvertinti savo gulėjimo padėties ir suvokti ar tinkamas kūno išlinkimas. Todėl kompetentingo eksperto konsultacija Jums labai padės pasirinkti tai, kas Jums tinka ir už protingą kainą! Visgi čiužinys tarnaus Jums labai ilgai ir todėl svarbu, kad jis būtų pagamintas kokybiškai ir iš patvarių medžiagų.

 

Užpildas: Lateksas - medžiaga, kuri yra ženkliai tankesnė už poroloną ir realiai neblokuoja oro patekimo (ventiliacija). 
"Putų poliuretanai" tuo pasigirti negali, o jei gali - jų mažesnis tankis, daug greičiau nusidėvi ir laiku nepakeitus, nugaros skausmas ir maudimas tampa nuolatiniai palydovai!

 

Lateksas itin tinka gausiau prakaituojantiems žmonėms. Taip, tai brangi medžiaga nes apkeliauja pusę pasaulio ir pelnytai verta kiekvieno euro. 

 

Latekso sudėtyje yra organinės medžiagos "kaučiukmedžio - gumos medžio syvų". Kuri suteikia ilgaamžiškumo, sukuria labai malonų, minkštą pojūtį - puikiai prisitaiko. Dėl didesnio tankio latekso reikia plonesnio sluoksnio ir todėl čiužinys neišsiguli visą tarnavimo laiką. Neskatina prakaitavimo dėl unikalios struktūros ir patvarios organinės medžiagos. Lateksas yra ~60-70kg/m3, kai tuo tarpu porolonai siekia 18-50kg/m3.

 

Baziniame Luxus Matrest modelyje latekso sluoksnis yra 2 cm, nes to pakanka linkusiems miegoti ant nugaros ar šono. Yra dar galimybė pasirinkti 3, 4, 5cm sluoksnius norintiems daugiau komforto (minkštumo) ir miegantiems ant pilvo. 

 

Koks latekso storis Jums labiausiai tiktų ir patiktų, rekomenduojame pasikonsultuoti su kompetentingu čiužinių ekspertu, kuris paaiškins medžiagų sąveiką ilgalaikėje perspektyvoje.

 

Užvalkalas: Premium klasės ilgaamžis ir labai švelnus trikotažinis užvalkalas su užtrauktuku (kuris užvalkalą padalina į dvi atskiras dalis, kad būtų galima patogiau skalbti buitinėje skalbyklėje bei būtų patogu nuvilkti ir užvilkti).

 

Mes esame parinkę audinį ir rekomenduojame, kad užvalkale būtų kuo mažiau sintetikos, nes įvairūs pastorinimai skatina prakaitavimą. Per daugelį metų pastebėjome ir esame dėkingi už nuostabių klientų atsiliepimus, kurių dėka sužinojome, kad gamyklinio daigstymo (sinteponu iki 40g.) užvalkalas neskatina odos kaitimo. O tai užtikrina, ramią kūno padėtį miegant (nesivartant dėl per didelės šilumos). 
Kūno prakaitavimas yra odos vėsinimosi mechanizmas, todėl tinkamo storio latekso ir tinkamai parinkto audinio/užvalkalo kombinacija, užtikrina komfortą žmogaus odai.

 

Užvalkalą rekomenduojame skalbti 40 laipsnių temperatūroje. Spalva - balta.

 

Yra papildoma galimybė pakeisti užvalkalo audinį į specialiai pritaikytą, itin jautriems šilumai žmonėms, todėl konsultacijos metu išsiaiškinsime, kuris audinys Jums labiau tinka. 
Per 9 metus klientai noriai dalinosi savo patirtimi ir sukauptas "know how" padeda pateikti individualiai geriausią sprendimą, kad miegas būtų kokybiškas. 

 

Žmonės miega tam, kad pailsintų kūną sekančios dienos iššūkiams, nuramintų emocijas ir sudėliotų atmintį į savo vietas. Todėl miego metu žmogus turi gulėti ramiai ir nesiblaškyti.

 

Minkštumas kaip ir Matrest gamintojo tikslas- maloniai, džiuginančiai standus čiužinys. Kuo mažiau įdubsite ir Jus per daug neapgaubs kaitinančios medžiagos, tuo geriau išsimiegosite (ilgesnį laiką būsite ramybės būsenoje. Vartymasis gulint yra normalus procesas, kaip ir gulėjimo pozų įpročiai. Tačiau pakoregavus pagrindą kinta ir žalingi kūnui įpročiai, ir gerėja miego kokybė.

 

Luxus Matrest modelis yra gerokai kietesnis už lenvesniems nei 95kg žmonėms pritaikytas Harmony Matrest čiužinio modelis. Pirmas lietimo pojūtis - komfortiškas, tačiau ne per minkštas. Luxus gali pasitarnauti ir lengvesniems žmonėms (75-85kg svorio), kuriems skauda nugarą arba nori labai kieto pojūčio. Lengvesniam žmogui norinčiam užsisakyti Luxus Matrest modelį rekomenduojame pasitarti su mūsų ekspertu, kad išsiaiškinti ar Jums nebus per daug kietas.

 

Per kietas čiužinys taip pat žaloja kūną bei stuburo raumenis, kaip ir per minkštas čiužinys! 

 

Nugaros skausmai dažniausiai kyla iš netinkamos nugaros padėties, o tai yra raumenų disbalanso priežastis. Todėl mūsų tikslas užtikrinti, kad miego metu, kai smegenys atjungs motoriką (visus kūno savisaugos mechanizmus), kad gulėtumėte ant individualiai Jums pritaikyto pagrindo ir tinkamoje padėtyje, pagal kūno ypatybes (svorį, ūgį).

 

Sveriantiems 125kg+ žmonėms galime pagaminti pakietintą Luxus Hard Matrest versiją, tokiam atvejui būtina individuali konsultacija. 

#MiegoAmbasadorius Darius Kiaulakis išsiaiškins, kas Jums patinka ir patars kokia, sudėtis geriausiai patenkins Jūsų poreikius. +37060099666 arba Darius@ciuziniucentras.lt

 

Garantija: 10 metų čiužinio spyruokliniam blokui ir užpildui, bei 2 metai užvalkalui. 

Šį čiužinį galima bus naudoti 10m+ ir tikime, kad neišsigulės. Iš higienos prizmės, čiužinys yra lyg kempinė, kuri sugeria viską iš aplinkos (drėgmė atsiranda žmogui prakaituojant ir dėl kambario temperatūrų svyravimų). 

 

Į miegamojo kambarį iš lauko "atsinešame nekviestų svečių" (ant rūbų, odos, plaukų), o kad čiužinys nebūtų "bakteriologinė bomba", rekomenduojame čiužinius keisti kas 5-7 metus. Nes gyvi organizmai linkę vešėti vėsioje, drėgnoje terpėje. 

O labai praktiškiems žmonėms, kurie ketina čiužiniu naudotis ilgiau, rekomenduojame vartyti ir apsukti (bent 2-4 kartus per metus). Jeigu esate linkę gausiau prakaituoti vartykite ir apsukite kartą per mėnesį.

 

Garantinių atvejų, šio Luxus Matrest variacijų, nėra buvę.

 

Bazinio Luxus Matrest čiužinio aukštis: 20 cm

 

Čiužinio charakteristika:

Ortopedinis, ypač ergonomiškas spyruoklinis čiužinys su lateksu ir kokosu. Šio čiužinio paviršiui lateksas suteikia prabangaus minkštumo pojūtį bei neįdumba, nes lateksas yra 2-3 kartus tankesnis už poroloną dėl "gumos medžio" syvų unikalių savybių.

 

Po lateksu esantis 1 cm storio kokoso pluoštas suteikia malonaus standumo pojūtį, 2-3 kartus prailgina spyruoklių tarnavimo laiką ir svarbiausia sumažina kūno įdubimą (dėl to nugara lieka tinkamoje padėtyje tiek gulint ant pilvo, tiek šono ar nugaros; nealinami, nugaros raumenys bei sumažėja stuburo slanksteliams apkrova).
Iki čiužinio kraštų besitęsiantis kokoso pluoštas idealiai pagerina čiužinio vidinių dalių ventiliaciją, todėl tinka itin šilumai jautriems žmonėms. Kokoso pluoštas yra orui viena laidžiausių organinių medžiagų, sulėtina spyruoklių susidėvėjimą ir sumažina drėgmės kiekį čiužinyje. O tai prevencija nuo pelėsio atsiradimo lovoje.

 

Smulkiosios kišeninės spyruoklės pagerina čiužinio ortopedines savybes, suteikia ilgaamžį stangrumą ir garantuoja, kad atitinkamo svorio žmogus per giliai neįdubs į čiužinį ir nesužalos savo stuburo raumenyno, o po to ir stuburo kremzlių. 

 

Atmestinai pasirinkus sau netinkamą čiužinį per artimiausius 2-4 metus atsiranda skausmų.

 

Renkatės čiužinį ilgam? Būtina užtikrinti ne tik tinkamą spyruoklių (būtinai su maišeliais) aukštį ir diametrą (kiekį). Taip pat labai svarbu įvertinti ir spyruoklių standumą.

 

Didžioji dalis čiužinių gamintojų taupo spyruoklių blokams, o klientai neturintys supratimo pasikliovę vien reklama neretai patiria skaudžias ir brangias pasekmes- kūno sveikata Juk brangiausias mūsų turtas. 
Metai iš metų daugėja žmonių, kurie “įsigyja” nugaros bėdų aklai patikėję masinių gamintojų “serenadomis” apie minkštimą, apgaubimą, stebuklingas zonas,... 

 

Kas tinka visiems, labai dažnai...

 

Jeigu ryte skauda nugarą, didžiausia tikimybė, kad kaltininkas - netinkamas čiužinys!
Nėra blogų čiužinių, yra tik individualiai netinkamas pagrindas ant kurio paguldote savo bei artimo žmogaus kūną!

 

Matrest gamyboje yra naudojamos 9 rūšys spyruoklių, todėl labai skatiname, jeigu perkate savarankiškai, įdėjus į krepšelį pastabose nurodyti kokie naudotojų svoriai, ūgiai ir kūno tipai. 

 

Poroloną (putų poliuretaną) 30 kg/m3 tankio naudojame ir pateisiname pasirinkimą tik vieninteliu atveju - čiužinio kraštų gamybai, kad čiužinys turėtų taisyklingą formą. 

 

Porolonas, mūsų manymu, daugiau niekam netinka, tik suteikti čiužiniui formą, o ne ant jo gulėti!

 

Todėl šis Luxus Matrest čiužinys tarnaus ilgai ir užtikrintai, nes:

1. Gausite kompetentingą šiam darbui atsidavusio žmogaus konsultaciją.

2. Negulėsite ant porolono, o jis tik bus įdėtas briaunose, kad suteikti čiužiniui formą, nes prie spyruoklių nesitvirtina jokia medžiaga.

3. Parinktos tinkamo standumo spyruoklės, kietesnės nei įprastuose čiužiniuose, užtikrina tinkamą nugaros padėtį.

4. Komfortiškas latekso paviršius - ilgaamžiškiausia medžiaga čiužinių industrijoje. 

5. Kokosas užtikrins čiužinio ventiliaciją, sumažins spyruoklių apkrovą ir palaikys vidinę čiužinio higieną.

5. Užvalkalas nesukels odos kaitimo ir prakaitavimo. Malonus paviršiaus pojūtis net ant jo uždėjus paklodę ir neišsitampys skalbiant buitine skalbimo mašina.

 

Luxus Matrest čiužinys 50-100 proc. sunkesnis nei įprastas tokio paties dydžio čiužinys (ypač lyginant su “poroloninėmis kempinėmis”). 

 

Čiužinyje kaip ir sunkiame žmoguje daugiau telpa gėrio ir pozityvo :)

 

Rekomendacijos eksploatavimui:

Bazinė Luxus Matrest versija tinka žmonėms 95-115kg svorio, kurie neturi rimtų skausmų nugaros, strėnų, pečių, kaklo srityse. O jeigu turite skausmų, įdėjus į krepšelį pastabose, būtinai parašykite kuriose kūno vietose.

 

120kg+ svorio žmonėms arba turintiems stipresnius skausmus, rekomenduojame susisiekti individualiai konsultacijai. Nežalokite savęs iš nežinojimo kokią sudėtį tinkamai pasirinkti.

 

Čiužinį rekomenduojame naudoti ant grotelių (ne ant vientisos plokštės), o tarpas tarp faneros lenktų lamelių turėtų būti ~3-4cm, o pačių lamelių plotis bent 5cm ir storis bent 0.8-1cm, kad nelūžtų.

 

Niekada neturėsite pelėsio čiužinyje jei jis bus dedamas ant grotelių ir kambaryje bus užtikrinama ventiliacija.

 

Naudojant bet kurį čiužinį, ne ant grotelių, būtina jį dažnai vėdinti- apsukti ir apversti.

 

Jeigu čiužinys dedamas ant plokštės ir nėra vartomas 2-4 kartus per metus, nenustebkite, kad galite rasti “gyvūnijos” tiek ant plokštės paviršiaus, tiek ir pačiame čiužinyje! Tad vartyti čiužinius būtina jei svarbi Jums Jūsų ir artimųjų sveikata. 

 

Su visa meile, rankomis, Jums čiužinį pagamins: Matrest Lietuva (Vilnius)

 

Aukščiausios kokybės rinktinių žaliavų kilmės šalys: Lietuva, Portugalija, Indonezija, Belgija, Turkija

 

Gamybos terminas: iki 30 dienų. Norintiems greičiau, praneškite, surasime sprendimą.

 

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.

 

Suteikiame galimybę grąžinti nepatikusį net ir nestandartinio dydžio čiužinį, mūsų sąskaita.

Jeigu nepatiks pojūtis, galime čiužinį pakoreguoti, nes mes patarsime remdamiesi savo ir klientų ilgamete patirtimi, o čiužinio tinkamumui vertinti reikia bent porą savaičių ant jo pamiegoti. Todėl jeigu jausite, kad norisi kito pojūčio būtinai išspręsime. Mums nuoširdžiai rūpi klientai, žinome ką ir kaip daryti, kad sukurti reikiamą pojūtį. Turime čiužinių gamyboje sukaupę pakankamai patirties, kad atlikti pakeitimus (kartais tai galime atlikti net kliento vietoje).

 

Norime, kad Jūs savo gyvenime padėtumėte kitiems. O tai padarysite tik gerai išsimiegoję!

 

Kviečiame pasitarti gyvai telefonu ar atvykti, iš anksto susitarus vizito laiką, į mūsų studiją Vilniuje.

 

#MiegoAmbasadorius Darius Kiaulakis mielai pasidalins savo žiniomis, paaiškins kas Jums tinka ir pasiūlys kas Jums patiks ir nesopės nugaros.

 

 

Nemokama konsultacija telefonu:

+37060099666 (Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius)

 

Kaip užsakyti nestandartinių matmenų jei netinka plotis ar standartinis 200cm ilgis?

1.

Įdėkite Į KREPŠELĮ artimiausią dydį (Pvz. jeigu reikia 150x190cm, tada į krepšelį įdėkite 160 cm pločio pasirinktą čiužinio modelį).

2.

Pastabose nurodykite Jums reikiamą matmenį (už ilgio bei pločio pamažinimą papildomai nėra apmokestinama). 

Taip pat pastabose prašome nurodyti žmonių, kurie naudosis čiužiniu, svorius, ūgius. Visada parekomenduosime modifikacijas vadovaudamiesi nurodytomis pastabomis užsakymo metu.

3.

Užpildyti užsakymo formos laukus bei spausti PIRKTI.