. .

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Luxus Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Luxus Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • Čiužinys Luxus Matrest (200 cm, h - 19 cm)

Čiužinys Luxus Matrest (200 cm, h - 20 cm)

€ 1037.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Stambesniems žmonėms skausmus padedantis malšinti ortopedinis čiužinys. 


Abi čiužinio pusės vienodos: klampaus Latekso (2cm) ir orui laidaus Kokoso (1cm). 


Bazinis modelis tinka sveriantiems 95-115kg.


Individualiai galime pagaminti (pakietintą) 170kg+ sveriančiam žmogui. 


Šio čiužinio yra >50 variacijų. Rekomenduojame prieš perkant pasitarti, o kuris tinka.

Detalės

Pritaikytas žmonėms sveriantiems 95-115 kg, galima ir pakietinta versija, dėl to rekomenduojame pasitarti su mūsų ekspertu prieš renkantis šį čiužinį.

Buvo atvejis kai sukūrėme ir pagaminome individualiai pritaikytą versiją 180kg sveriančiam klientui. Čiužiniui parenkamos ilgaamžės medžiagos ir standumas priklausomai nuo kūno sudėjimo. 

 

Visiems rekomenduojame susisiekti individualiai konsultacijai, kad paneigti turimus mitus. Dažnai "masinės medijos" esakaluoti patarimai neturi jokios racijos ar teigiamos įtakos poilsio bei miego kokybei..

 

Per 12 metų dar nesutikome žmonių, kurie aiškiai žinotų, koks čiužinys jiems tinkamiausias. O renkantis čiužinį, pojūčiai nėra esminis faktorius. Būtina tinkamai parinkti čiužinio standumą ir paviršiaus medžiagas ne dėl "komforto" užmigimui palengvinti, o kad būtų tinkamai "įleistas kūnas". O kūnai visgi skirtingo sudėjimo. Todėl mes pritaikome pagal kiekvieną žmogų individualiai, kam yra poreikis turėti sau pritaikytą čiužinį, o ne šiaip minkštą daiktą į lovą.

 

Įprastai mūsų klientai, net medicinos atstovai, turi mažai arba apskritai nesusidūrę su čiužinių technologijomis ir neturi atsakymo, kaip tinkamai pasirinkti.

Mūsų ekspertas/technologas Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius čiužinių modelių kūrimui, tyrimams per savo patirtį, dėsningumams paskyrė >10 metų ir asmeniškai aptarnavo tūkstančius klientų. Todėl gamyba irgi yra vienose rankose, kad būtų užtikrinta gaminių kokybė ir medžiagų atranka.

 

Jau turite konstatuotų stuburo pakitimų, tokių, kaip skoliozė, lardozė, kifozė ar dar blogiau kakle esančios išvaržos?

Būtina eksperto konsultacijakad daugiau savęs nebesižaloti.*

 

#MiegoAmbasadorius asmeniškai išsiaiškins, kokia situacija, kūno ypatybės ir įpročiai. Pagal tai rekomenduos tinkamiausią sudėtį.

Jeigu bus reikalinga, pasiūlys ir personalizuotą čiužinio versiją (kai "jam ir jai" asmeniškai pritaikytos skirtingos standumo pusės vientisame čiužinyje).

 

Jei perkate savarankiškai, įdėję į krepšelį būtinai pastaboje parašykite savo ūgį ir svorį, kad parinktume tinkamo standumo branduolio kombinaciją (ypač jeigu bent vienas žmogus sveria mažiau nei 60 kg ir daugiau nei 80kg)!

 

Standartinis čiužinio ilgis 200cm, o jei reikia kitokio ilgio ar pločio skaitykite aprašymo apačioje kaip užsakyti. Už pamažinimą papildomai neapmokestiname!

 

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės standesnės nei įprastos kišeninės “Multi-pocket” 13 cm aukščio. O kuri jo versija (jų yra daugiau kaip 50 variacijų) geriausia bent pasiskambinti pasitarti.


Užvalkalas: be papildomo sintetinio daigstymo, labai švelnus prabangus trikotažinis užvalkalas su užtrauktuku (kuris užvalkalą padalina į dvi atskiras dalis, kad būtų galima patogiai skalbti). Kas linkę gausiau prakaituoti ir kam karšta rinktis Lino užvalkalą (parašyti pastaboje pageidavimą).

Rekomenduojame skalbti 40-60 laipsnių temperatūroje. Bazinio audinio spalva - balta, lino užvalkalo versijos - gelsva.


Minkštumas: Maloniai standus pojūtis. Pirmas paviršiaus pojūtis - komfortiškas, tačiau neperminkštas, o branduolio standumas, neperkietas. Vienas unikaliausių modelių pritaikytas neturintiems viršsvorio. Tinka žmonėms turintiems nugaros skausmų.

 

Sunkesniems žmonėms >115kg svorio, galime sukurti ir pagaminti pakietintą versiją.

 

Garantija: 10 metų čiužinio spyruokliniam blokui, 2 metai užvalkalui. Nors iš patirties garantinių atvejų šio modelio nėra buvę. Rekomenduotina čiužinį naudoti ne ilgiau 8-10 metų dėl elementarių higienos sumetimų (įprastai vakaruose čiužinio eksploatacijai rekomenduoja 5 metus)


Čiužinio storis : 20 cm.


Čiužinio charakteristika:

Ortopedinis, realiai ergonomiškas spyruoklinis čiužinys su lateksu ir kokosu. Šio čiužinio paviršiui lateksas suteikia prabangaus minkštumo pojūtį bei neišsiguli, nes lateksas yra 2-3 kartus tankesnis už poroloną dėl "gumos medžio - kaučiuko" sudėtyje.
 
 
Po lateksu esantis 1 cm storio kokoso pluoštas suteikia stabilios fiksacijos pojūtį, prailgina spyruoklių tarnavimo laiką ir svarbiausia kūnas nedaug įdumba į čiužinio branduolį (dėl ko nesigadina nugara ir nealinami, miego metu, nugaros raumenys).
 
Iki čiužinio kraštų besitęsiantis kokoso pluoštas idealiai pagerina čiužinio vidinių dalių ventiliaciją, todėl tinka itin šilumai jautriems žmonėms. Taip pat pagerinta čiužinio reali ventiliacija (kokosas yra viena labiausiai orui laidžių organinių medžiagų), užtikrina čiužinio viršutinio sluoksnio (latekso) apsaugą nuo susidėvėjimo.
 
Kišeninės spyruoklės (250-300 vnt./m2) pagerina čiužinio ortopedines savybes, suteikia jam stangrumo ir garantuoja ilgaamžiškumą viršsvorio neturintiems žmonėms. "Pocket" spyruoklių yra bent 3 rūšys, todėl labai skatiname įdėjus į krepšelį, pastabose, nurodyti koks naudotojo svoris, kad parinkti tinkamo standumo, nes turi įtakos ir jose vielos storis ir metalo grūdinimo koeficientas.

 

Net čiužinio kraštų gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės 30 kg/ m3 tankio putų poliuretanas (porolonas, mūsų manymu, daugiau niekam netinka!). Todėl šis čiužinys tarnaus ilgai, nes porolonas naudojamas tik formos suteikimui, nes prie spyruoklių nėra kitokio būdo pritvirtinti kokoso su lateksu.


Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka žmonėms iki 95 kg svorio (didesnio svorio žmonėms reikia susisiekti individualiai konsultacijai, nes galime pagaminti ir 170kg+ svorio žmogui pritaikytą čiužinį). O jei poroje yra vienas sunkus žmogus galime padaryti Combo variantą (vienam gulėtojui minkštesnė pusė, kitam kietesnė).
 
Čiužinį rekomenduojame naudoti ant grotelių, kai tarpas tarp faneros lenktų lamelių yra ~3cm, o pačios lamelės, kad nelūžtų būtų apie 5-6cm pločio.
Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių būtina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti. Jeigu čiužinys dedamas ant plokštės ir nėra vartomas 2-4 kartus per metus, nenustebkite, kad galite rasti pelėsio ant plokštės paviršiaus! Žmonės prakaituoja, kambaryje yra drėgmės, tad Jūsų kvėpavimo takų apsaugai, labai rekomenduojame dažniau vartyti čiužinį, taip pat būtina tai daryti itin prakaituojantiems žmonėms.
 
 
 
Individualių čiužinių gamintojas (rankomis): Matrest Lietuva (Vilnius)

Gamybos terminas: 3-4 savaitės.

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.
 
 
 
Norite sau pritakyto čiužinio ilgam sveikam miegui? Pasitarti gyvai telefonu ar atvykti individualiai Vilniuje, Šv. Stepono g. 17.
 
Būtina konsultacijai registruotis iš anksto! Ir nusiteikti bent 1.5 valandos pokalbio ir eksperto klausimų apie miegą, kūną.
 
*Perkant čiužinį konsultacija nemokama.
 

 
 
Pasitarti telefonu: +370 600 99666 (Darius)
 
Daugiau žinių apie miego gerinimą, laikyseną ir sveikatinimą per sąmoningumo ugdymą galima rasti čia : https://MiegoAmbasadorius.lt