.
10% off

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Luxus Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Luxus Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • Čiužinys Luxus Matrest (140 cm, h - 19 cm)

Čiužinys Luxus Matrest (140 cm, h - 20 cm)

Sena kaina: € 917.00

€ 825.30

su PVM
*Nemokamas pristatymas su užnešimu visoje Lietuvoje.

Pritaikytas sveriantiems nuo 95 kg iki 115 kg (svarbu atsižvelgti į ūgį ir kūno sudėjimą). Jei pagal KMI svoris didesnis, pagaminsime modifikuotą versiją, net ir 180 kg+ svoriui! 


Jei poroje yra žymus svorių skirtumas galima kombinuota versija (pasitarus individualiai parinksime ir pagaminsime ”Jam ir jai” pritaikytas puses)


Apvertus čiužinį pojūtis toks pat, parinkus minkšto Latekso (2cm) ir orui laidaus Kokoso (1cm), bei branduolys Multi-pocket spyruoklės. 


Tinka turintiems viršsvorio bei nugaros skausmų, miegantiems ant šono ir nugaros, linkusiems gausiau prakaituoti.

Detalės

Pagaminsime čiužinį pritaikytą TAU!

Vienas unikaliausių modelių didesnio svorio žmonėms, turintiems nugaros problemų. 

Jei bus reikalinga, pagaminsime personalizuotą čiužinio versiją ("Jam ir Jai" individualiai pritaikytomis standumo pusėmis vientisame čiužinyje). Tai aktualu kai žmonių svoriai skiriasi 25kg+ 

Pojūtis labai priklauso nuo ūgio, svorio ir kūno sudėjimo. Rekomenduojame pasitarti su mūsų ekspertu, kokia sudėtis būtų tinkamesnė. Sveriantiems >95kg yra 50+ čiužinių variacijų. *Perkant čiužinį konsultacija nemokama.

 

Užvalkalas su užtrauktuku (užvalkalą padalina į dvi atskiras dalis, kad būtų galima patogiai skalbti buitinėje skalbyklėje). Prabangiai švelnus trikotažinis audinys be sintetinio daigstymo. Linkusiems gausiau prakaituoti patariame rinktis lino/medvilnės užvalkalą (įdėjus į krepšelį parašyti pastaboje).

Rekomenduojama skalbti 40-60 laipsnių temperatūroje. Galima ir išdžiovinti su džiovykle. Bazinio audinio spalva - balta, lino/medvilnės užvalkalo - šviesi rusva.

 

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės, standesnės nei įprastos kišeninės “Multi-pocket” 13 cm aukščio (spyruoklės parenkamos pagal kūno ypatybes iš "Multi-pocket" 5 variantų).

 

Garantija: 5 metai čiužinio branduoliui, 2 metai užvalkalui

 

Čiužinio storis: 20 cm, tačiau storis neįtakoja minkštumo.

 

Pagaminsime reikiamo ilgio ir pločio! Standartinis čiužinio ilgis 200 cm, jei reikalingas kitoks, įdėjus į krepšelį pastabose prašyti reikiamą dydį. Už pamažinimą papildomai neapmokestiname, o už padidnimą +15 proc.

 

Čiužinio charakteristika:

Ortopedinis, ergonomiškas, spyruoklinis (maišeliuose) čiužinys su lateksu ir kokosu. 

Šio čiužinio paviršiui lateksas suteikia prabangaus minkštumo pojūtį bei neišsiguli, kas įprasta porolonui. Lateksas yra pralaidesnis orui nei bet kuris porolonas (brangesniuose čiužiniuose vadinamas putų poliuretanu). Latekso paviršiuje nesikaupia drėgmė, todėl tai yra papildoma apsauga nuo namų dulkių erkučių ir bakterijų (šios mėgsta tamsią, drėgną ir vėsią terpę, kurioje "noriau" veisiasi ir suaktyvina kvėpavimo takų uždegimus bei alergijas).

Po lateksu esantis 1 cm storio kokoso pluoštas sumažina spyruoklių pakrovą ir prailgina čiužinio tarnavimo laiką. Kūnui sukuriamas ilgesnį laiką standus ir stabilus pagrindas (atpalaiduojami ir nepertempiami raumenys bei sausgyslės nuo keistų pozų). Iki čiužinio kraštų besitęsiantis kokoso pluoštas pagerina čiužinio ventiliaciją, todėl tinka šilumai jautriems žmonėms. Kokosas yra orui viena laidžiausių organinių medžiagų, tuo pačiu užtikrina čiužinio viršutinio sluoksnio (latekso) apsaugą nuo susidėvėjimo.

 

Kišeninės spyruoklės (500 vnt./m2) pagerina čiužinio ortopedines savybes, bei suteikia pakankamą standumą didesnio svorio žmogui. "Multi-pocket" spyruoklių yra bent 3 rūšys, todėl skatiname įdėjus į krepšelį pastabose nurodyti koks naudotojo ūgis ir svoris. Geriausia renkantis pasitarti su mūsų ekspertu, kad galėtume parinkti tinkamo standumo spyruokles, nes tai turės įtakos jūsų poilsiui, ilgam..

 

Čiužinio kraštų gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės 30 kg/ m3 tankio putų poliuretanas (porolonas, mūsų manymu, daugiau niekam kitam jis ir netinka!). Nerekomenduojame rinktis bet kokio poroloninio čiužinio!

 

Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka žmonėms nuo 95 kg iki 115 kg svorio (didesnio svorio žmonėms rekomenduojame bent pasitarti telefonu, nes bazinį modelį galima modifikuoti ir pritaikyti net 180 kg+ sveriančiam žmogui). Jei poroje yra žymus svorių skirtumas galime pagaminti Combo variantą (vienam gulėtojui minkštesnė pusė, kitam kietesnė). Konsultacijos metu geriausia išsiaiškinti kokia šio čiužinio variacija tinkamiausia.

 

Čiužinį rekomenduojame naudoti ant grotelių, kad tarpas tarp lenktų faneros lamelių būtų 3 cm, o pačios lentelės ne siauresnės nei 5-6 cm pločio, bei ne plonesnės nei 8-10mm.

Grotelės yra svarbios čiužinio branduolio ilgaamžiškumui bei paviršiaus ventiliacijai. Naudojant čiužinį be grotelių, būtina jį vėdinti, apsukti ir vartyti (bent 4 kartus per metus ir dažniau). Nenustebkite, kad ant plokštės paguldytas nevartomo čiužinio branduolys išsidėvės 3-5 metų bėgyje, bei ant plokštės pasimatys pelėsis! Linkusiems gausiau prakaituoti, rekomenduojame čiužinį apversti bent kartą per mėnesį, ypač jei yra sveikatos iššūkių kvėpavimo takuose. 

 

Kiekvienas čiužinys gaminamas rankomis ir iš rinktinių medžiagų: Matrest Lietuva (Vilnius)

 

Gamybos terminas: apie 4 savaitės. Galima ir greičiau, už papildomą mokestį.

Nemokamai pristatome Lietuvoje.

 

Jei perkate savarankiškai, įdėję į krepšelį būtinai pastaboje parašykite savo ūgį ir svorį, kad parinktume tinkamo standumo branduolio kombinaciją (ypač jeigu bent vienas žmogus sveria mažiau nei 95 kg ir daugiau nei 115kg)!

Jau turite stubure pakitimų, tokių, kaip skoliozė, lordozė, kifozė ar dar blogiau kakle turite išvaržų? Būtina eksperto konsultacija, kad tinkamai parinkti medžiagas ir kas naktį savęs nebežaloti.*Rekomenduojame susisiekti individualiai konsultacijai, kad išsiaiškinti kas tinka pagal kiekvieną, kas naudosis čiužiniu. Dažnai "masinės medijos" eskaluoti patarimai neturi jokios racijos ar teigiamos įtakos poilsio bei miego kokybei...


Savo praktikoje retai sutinkame žmonių, kurie tiksliai žinotų, koks čiužinys jiems tinkamiausias. Renkantis čiužinį, pojūčiai nėra esminis faktorius. Būtina tinkamai parinkti čiužinio standumą ir paviršiaus medžiagas ne dėl "komforto" užmigimui palengvinti, o kad būtų tinkama atrama kūnui. Mūsų kūnai skirtingi, todėl mes pritaikome čiužinį pagal kiekvieną žmogų individualiai, kad tai nebūtų šiaip - minkštas daiktas į lovą.


Įprastai mūsų klientai, nežino koks čiužinys jiems tinkamiausias. Net medicinos atstovai, mažai susiduria su čiužinių gamybos technologijomis ir neturi atsakymo, kaip tinkamai pasirinkti.
Mūsų ekspertas/technologas, Darius Kiaulakis, #MiegoAmbasadorius, čiužinių modelių kūrimui, tyrimams per savo patirtį, dėsningumų ieškojimui paskyrė daugiau kaip 10 metų ir asmeniškai aptarnavo tūkstančius klientų. Todėl tiek klientų aptarnavimas, tiek čiužinių gamyba yra vienose rankose, kad būtų užtikrinta medžiagų atranka ir gaminių kokybė.


Asmeninės konsultacijos metu išsiaiškinama, kokia situacija, kūno ypatybės ir įpročiai. Pagal tai rekomenduojamas tinkamiausias čiužinio modelis arba sukuriamas unikalus modelis, jeigu netinka standartiniai (70proc. atvejų, konsultacijų metu, sukuria unikalūs pritaikyti čiužinių variantai, kad kiekvienas turėtų sau pritaikytą gulėjimui pusę).


"Jam ir jai" asmeniškai pritaikytos skirtingos standumo pusės vientisame čiužinyje.Norite sau pritaikyto čiužinio ilgam, kokybiškam ir sveikam miegui?

 

Kviečiame pasitarti telefonu (Darius #MiegoAmbasadorius)

+370 600 99666

 

Būtina konsultacijai registruotis iš anksto! Skirkite tam 1.5 valandos, pokalbiui ir eksperto klausimams apie miegą, kūną ir čiužinio modelių išbandymui simuliacinėje lovoje Vilniuje, Užupio g. 20-1.


*Perkant čiužinį konsultacija nemokama.

 


Daugiau žinių apie miego gerinimą, laikyseną ir sveikatinimą per sąmoningumo ugdymą galima rasti čia : https://MiegoAmbasadorius.lt