.

Daugiau peržiūrų

  • Čiužinys Lily (70x140 cm, h - 7 cm)

Čiužinys Lily (70x140 cm, h - 7 cm)

€ 219.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas su užnešimu visoje Lietuvoje.

Natūralus kokoso čiužinukas kūdikiams su papildomu latekso sluoksniu.


Kurdami išrinkome optimaliausią latekso bei kokoso tankį ir storį, kad būtų patvarus pagal kūdikių svorį (stuburo tinkamai padėčiai) ir ypatingai laidus orui (tiek kokosas, tiek lateksas)


Čiužinys yra įvilktas į natūralų lino/medvilnės užvalkalą, kurį galima skalbti 40° C temperatūroje.


Antialerginis (hipoalerginis) neskatinantis prakaitavimo prabangus trikotažo audinys.


Čiužiniui suteikiame garantiją.


Pagaminsime per 2 savaites (galime pagaminti ir per kelias dienas).


Pristatymas visoje Lietuvoje su užnešimu nemokamas.


Gaminamas Vilniuje, mūsų Matrest dirbtuvėse.

Detalės

Kad vaikas augtų kuo sveikesnis ir smalsesnis (nesutriktų jo raida ir augimas), neskatintų jo prakaituoti, atsibudinėti miego metu ir būtų pakankamai tvirtas. Planuojantiems čiužinuką naudoti ilgiau nei iki pradės vaikas pakelti galvytę.

Šis Lily modelis kaip tik Jums ir vaikams iki 2 metų!

 

Išsiaiškinome, kad kūdikiams, kurie jau pakelia galvą ir 1-2 metų vaikams optimalus yra 4 cm storio natūralus organinis kokoso pluoštas su 2cm latekso sluoksniu įvilktas į natūralų lino/medvilnės audinio užvalkalą.

 

Rekomenduojame vaikus tik iki 6 mėn guldyti ant kokosinės čiužinio pusės, kol išmoksta laisvai apsiversti ant šono ir pakelia lengvai galvytę.

 

Latekso pusę rekomenduojame vaikams nuo 6 mėnesių, kuri suteikia ypač malonų ir komfortišką paviršiaus minkštumą. Augant vaiko svoriui gulėjimas ant kokoso labiau nuspaudžia odą ir vaikas miega neramiau, o lateksas suteikia malonaus klampumo (tiek vaikams, tiek suaugusiems), todėl ant latekso miegas bus ramesnis ir labiau padės pailsėti.

 

Ant šio čiužinuko užtikrinamas maksimalus oro pralaidumas, nes nėra bereikalingų sintetinių sluoksnių (pavyzdžiui užvalkale nėra įsiūto sintepono ar viskoelastinės/memory medžiagos, kurios į save sugeria drėgmę ir kaitindami kūną skatintų prakaituoti bei be reikalo dažniau vartytis). Ideali ventiliacija ir drėgmės išsklaidymas.

 

Tvirtas ir tamprus kvėpuojančio (medvilnės 70 proc. ir lino 30 proc.) trikotažo audinys (be minėtų “priedų”) itin pagerina latekso savybes - klampumui (minkštumui), ventiliacijai ir maloniam įdubimui.

 

Be sintetinių sluoksnių vaiko miegas ramesnis, kūnas vėsesnis (nes vaikai apskritai yra karštesni ir padėti jiems mažinti prakaitavimą būtinos geriausios medžiagos) ir kūno padėtis būtų suformuojama ant tvirto pagrindo, kuris turi elastingumo. Todėl mūsų naudojamas kokoso sluoksnis yra lateksuotas - elastingu kaučiuko pienu ir su papildomu latekso sluoksniu, kad sumažinti odai spaudimą (patogiau gulėti ant latekso).

 

Čiužinuko užvalkalas itin tinka alergiškiems vaikams, kuris patogiai nusegamas (užtrauktuku).

 

Skalbti galima buitinėje skalbyklėje su įprastomis skalbimo priemonėmis 40° C temperatūroje. Smelio spalvos lino/medvilnės audinys.

 

Rekomenduojame, kol neguli vaikas, čiužinį laikyti nuklotą (iki paklodės), kad išsivėdintų.

 

Sausas čiužinio paviršius ir užvalkalas yra vėsos ir geresnio miego pagalbininkas. Tas pat galioja ir čiužiniams suaugusiems.

 

Šį modelį gaminame Vilniuje daugiau nei 10 metų ir žinome, kad šeimose ne viena sesutė ar broliukas užaugo ant to paties čiužinuko.

 

Suteikiame garantiją 2 metus, tačiau žinome, kad čiužinukas itin ilgaamžis ir skatins jūsų vaikui pabudus Jums dažniau nusišypsoti.

 

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje su užnešimu.Branduolys: lateksuostas kokoso pluoštas 4 cm, lateksas 2 cm. 

 

Čiužinio aukštis (storis) : ~6-7cm.

 

Galime pagaminti nestandartinės formos bei dydžio, pagal lovų išmatavimus ir individualius pageidavimus.

 

 

Pasitarkime telefonu +370 648 445555, konsultuos #MiegoAmbasadorė Irena.

 

Vaikučiams išaugus lovytę, tėveliai dažnai sugrįžta užsakyti didesnių matmenų čiužiniopritaikyto augančiam vaikui Nefele Premium (dvipusis spyruoklinis su 3cm latekso iš abiejų pusių) - geriausias variantas augančiam vaikui iki vėlyvos paauglystės. O čiužinio storis gali būti 14cm / 17cm / 19cm.


Gamyboje naudojame tik kas geriausia ir pritaikyta būti sveikiems. Taip pat galime pasiūti reikiamo dydžio patalynę iš vėsaus ir itin kokybiško medvilnės satino (paklodės su guma, užvalkalai antklodėms ir užvalkalai pagalvėlėms).