.

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Kakao Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Kakao Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • Čiužinys Kakao Matrest (160 cm, h - 17 cm)

Čiužinys Kakao Matrest (160 cm, h - 17 cm)

€ 637.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas su užnešimu visoje Lietuvoje.

"Žiema/Vasara" vartomas čiužinys gaminamas su Pocket spyruoklėmis


Minkštesnė šiltesnė pusė Lateksas (2cm), kita vėsesnė Kokosas (2cm)


Latekso (minkštesnė, šiltesnė pusė). Vidutinio kietumo sveriantiems 55-75kg


Kokoso (kietesnė, vėsesnė pusė). Vidutinio kietumo sveriantiems 85-105kg


Prieš įsigyjant šį modelį rekomenduojame pasitarti su mūsų konsultantu

Detalės

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės 13cm aukščio kišeninės “Pocket” tipo spyruoklės.


Užvalkalas: minkštas ir putlus, prabangaus dizaino belgiškas ALOE VERA trikotažinis užvalkalas impregnuotas alijošiaus ekstraktais. Daigstytas neaustine putlia 120 g/m3 medžiaga. Nuimamas su užtrauktuku ir skalbiamas iki 40 laipsnių temperatūroje arba valomas sausu cheminiu būdu. Spalva - šviesiai žalsva.


Minkštumas: Latekso pusė minkštesnė, o kokoso pusė (vėsiausia skirta vasarai) kietesnė. Apskritai čiužinys yra vidutinio minkštumo.


Garantija: 5 metai čiužinio spyruokliniam blokui, 2 metai užpildui ir užvalkalui.


Čiužinio aukštis / storis: 17 cm.


Čiužinio charakteristika:


Lateksinė čiužinio pusė minkštesnė tinkama miegoti šaltuoju sezonu, miegant ant šios pusės ypatingai gerai jaučiamos anatominės čiužinio minkštumo - kietumo zonos. Kokosinė čiužinio pusė užtikrina gerą ventiliaciją ir mažina prakaitavimą miegant šiltuoju sezonu. Kokosas duoda tvirtą atramą nugarai, padeda atpalaiduoti raumenis, švelniai masažuoja ir tonizuoja paviršinius audinius.

.

Antialerginis belgiškas “Aloe Vera” užvalkalas impregnuotas alijošiaus ekstraktais, skalbiamas, todėl čiužinyje lengva palaikyti higieną. Reaguodami į kūno šilumą alijošiaus ekstraktai išsiskiria į aplinką ir cirkuliuodami su oru ramina odą, mažina sudirgimą bei garantuoja ramų miegą.


Net čiužinio kraštų gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės 35-40 kg/ m3 tankio putų poliuretanas - tai garantuoja ilgą ir kokybišką čiužinio eksploatavimo laiką.


Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka žmonėms iki 110 kg svorio. Rekomenduojama naudoti ant grotelių, kad geriau būtų juntamas čiužinio komfortabilumas. Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių būtina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti.

Gamybos terminas: apie 4 savaitės. Galima ir greičiau, už papildomą mokestį.

Pristatymas: visoje Lietuvoje.