.

Daugiau peržiūrų

  • Kokosinis čiužinys Eco (80 x 180 cm, h - 6 cm)

Kokosinis čiužinys Eco (80 x 180 cm, h - 6 cm)

€ 191.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas su užnešimu visoje Lietuvoje.

Kokoso čiužinukas kūdikiams.


Kurdami išrinkome optimaliausią kokoso tankį ir storį, kad būtų patvarus pagal kūdikių svorį (stuburo tinkamai padėčiai) ir ypatingai laidus orui.


Čiužinys yra įvilktas į natūralų lino/medvilnės užvalkalą, kurį galima skalbti 40° C temperatūroje.


Antialerginis (hipoalerginis) neskatinantis prakaitavimo prabangus trikotažo audinys.


Čiužiniui suteikiame garantiją.


Pagaminsime per 2 savaites (galime pagaminti ir per kelias dienas).


Pristatymas visoje Lietuvoje su užnešimu nemokamas.


Gaminamas Vilniuje, mūsų Matrest dirbtuvėse.

Detalės

Kad vaikas įsikniaubęs neuždustų (nesutriktų jo kvėpavimas), neskatintų miego metu prakaituoti, atsibudinėti ir būtų pakankamai tvirtas, kol sutvirtės vaiko kūno audiniai ir kaulai.

Todėl šis ECO modelis kaip tik Jums ir vaikams iki 1 metų!

 

Išsiaiškinome, kad naujagimiams optimalus yra 6 cm storio natūralus organinis kokoso pluoštas įvilktas į natūralų lino/medvilnės audinio užvalkalą.

 

Ant šio čiužinuko užtikrinamas maksimalus oro pralaidumas, nes nėra bereikalingų sintetinių sluoksnių (pavyzdžiui užvalkale nėra įsiūto sintepono ar viskoelastinės/memory medžiagos, kurios į save sugeria drėgmę ir kaitindami kūną skatintų prakaituoti bei be reikalo dažniau vartytis).

 

Be sintetinių sluoksnių vaiko miegas ramesnis, kūnas vėsesnis (nes vaikai apskritai yra karštesni ir padėti jiems mažinti prakaitavimą būtinos geriausios medžiagos) ir kūno padėtis būtų suformuojama ant tvirto pagrindo, kuris turi elastingumo. Todėl mūsų kokoso sluoksnis yra lateksuotas - elastingu kaučiuko pienu.

 

Čiužinuko užvalkalas itin tinka alergiškiems vaikams, kuris patogiai nusegamas (užtrauktuku). Smelio spalvos lino/medvilnės audinys.

 

Skalbti galima buitinėje skalbyklėje su įprastomis skalbimo priemonėmis 40° C temperatūroje.

 

Rekomenduojame kol neguli vaikas čiužinį laikyti nuklotą (iki paklodės), kad išsivėdintų.

 

Sausas čiužinio paviršius ir užvalkalas yra vėsos ir geresnio miego pagalbininkas. Tas pat galioja ir čiužiniams suaugusiems.

 

Šį modelį gaminame Vilniuje daugiau nei 10 metų ir žinome, kad šeimose ne viena sesutė ar broliukas užaugo ant to paties čiužinuko.

 

Suteikiame garantiją 2 metus, tačiau žinome, kad čiužinukas itin ilgaamžis ir skatins jūsų vaikui pabudus Jums dažniau nusišypsoti.

 

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje su užnešimu.

 

Čiužinio aukštis (storis)6cm.

 

Galime pagaminti nestandartinės formos bei dydžio čiužius, pagal lovų išmatavimus ir individualius pageidavimus.

 

 

Pasitarkime telefonu +370 648 445555, konsultuos #MiegoAmbasadorė Irena.

 

Vaikučiams išaugus lovytę, tėveliai dažnai sugrįžta užsakyti didesnių matmenų čiužinio pritaikyto augančiam vaikui Nefele Premium (dvipusis spyruoklinis su 3cm latekso iš abiejų pusių) - geriausias variantas augančiam vaikui iki vėlyvos paauglystės. O čiužinio storis gali būti 14cm / 17cm / 19cm.

 

Gamyboje naudojame tik kas geriausia ir pritaikyta būti sveikiems. Taip pat galime pasiūti reikiamo dydžio patalynę iš vėsaus ir itin kokybiško medvilnės satino (paklodės su guma, užvalkalai antklodėms ir užvalkalai pagalvėlėms).