.
30% off

Daugiau peržiūrų

  • čiužinys Camile Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • čiužinys Camile Matrest | ciuziniucentras.lt ciuziniai
  • Čiužiinys Camile Matrest (140 cm, h - 21 cm)

Čiužiniai Camile Matrest (140 cm, h - 21 cm)

Sena kaina: € 659.00

€ 461.30

su PVM
*Nemokamas pristatymas su užnešimu visoje Lietuvoje.

Porolono, spyruoklių ir kokoso čiužinys, artimas Siesta bei Sakura modeliams


Vartomas. Abi pusės vienodos: Elastinio HR (3cm) ir orui laidaus Kokoso (1cm)


Pritaikytas žmogui sveriančiam iki 90kg, vidutinis kietumas sveriantiems 60-80kg


Vietoje bet kokio porolono geriau rinktis Latekso čiužinius!


Čiužinys malonaus standumo pojūčio neturintiems viršsvorio.

Detalės

Ortopedinis spyruoklinis čiužinys su elastinio putų poliuretano (porolono) 3 cm ir kokoso pluošto 1 cm sluoksniais.Spyruoklių rūšis: Ortopedinės kišeninės “Pocket” spyruoklėsUžvalkalas: kokybės, negaistytas, nealergizuojantis trikotažinio audinio užvalkalas su užtrauktuku. Nuimamas ir skalbiamas iki 40-60 laipsnių temperatūroje. Spalva – balta.Garantija: 3 metai čiužinio branduoliui ir 2 metai užvalkalui.

 

Čiužinio aukštis: 21 cm.Čiužinio charakteristika:

Šio čiužinio miegamajam paviršiui formuoti naudojamas elastinis (HR) putų poliuretanas 3 cm. Tai tankesnė porolono atmaina.


Ant spyruoklių esantis kokoso pluoštas suteikia stabilios fiksacijos pojūtį. Iki čiužinio kraštų besitęsiantis kokoso pluoštas idealiai pagerina čiužinio vidinių dalių ventiliaciją.


Užvalkalas su užtrauktuku, laisvai nuimamas ir skalbiamas neaukštoje temperatūroje arba valomas.

 

Vietoje bet kokios rūšies porolono geriau rinktis latekso čiužinius! Rekomenduojame atkreipti dėmesį į Siesta Matrest modelį!

 

Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka žmonėms iki 90 kg svorio. Rekomenduojama naudoti ant grotelių su 3cm tarpais tarp lentelių (lamelių), kurių plotis turėtų būti 5-6cm ir 8-10mm storio.. Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai ir ilgaamžiam standumui užtikrinti.

Naudojant porolono paviršiaus čiužinį be grotelių (ant plokštės) būtina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti, kitaip gali apačioje atsirasti pelėsis.Gamybos terminas: apie 4 savaitės. Galima ir greičiau, už papildomą mokestį.

Pristatymas: visoje Lietuvoje.

 

Daugiau apie miego gerinimą, tinkamą laikysenos priežiūrą ir savijautos gerinimą galite sužinoti mūsų eksperto tinklalapyje čia : https://MiegoAmbasadorius.lt