. .

Daugiau peržiūrų

  • Individualus užsakymas

Individualūs čiužinio su mediniu rėmu montavimo darbai Kaune ir seno čiužinio išvežimas utilizacijai

€ 0.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Čiužinio montavimo paslauga Kaune, kliento nurodytu adresu (čiužinio užsakymo metu).


Paslauga nėra nemokama, todėl vadovautis prekės/paslaugos aprašymo skiltyje nurodytomis sąlygomis ir įkainiais.

Detalės

Užsakyto Matrest čiužinio su mediniu rėmu montavimui atvyks meistrai iš Vilniaus, todėl į kainą įskaičiuoti jų darbo, atvykimo bei grįžimo kaštai.

Įskaičiuoti seno čiužinio išvežimo ir utilizavimo kaštai. Išvežimas per kurjerių tarnybą (į kainą įskaičiuota).

Kurjeriai seną čiužinį paims sekančią darbo dieną (jei montavimas vyks savaitgalį po kelių dienų).

Po montavimo iškarto bus iškviestas kurjeris kuris išveš seną čiužinį utilizacijai, nes meistrai atvyks su lengvuoju automobiliu (tačiau paruoš siuntos dokumentus ir seną čiužinį išvežimui).

Čiužinio montavimo data ir laikas bus suderintas su užsakovu iškarto kai bus pagamintas čiužinys per 3-4 savaičių laikotarpį. Po pagaminimo montavimo darbai (tuo pačiu ir pristatytas čiužinys) bus per 3 d.d. Išsimtiniu atveju montavimas gali vykti savaitgalį jei tarkime penktadienio vakare kurjerių bus pristatytas čiužinys.

 

Prisiimame riziką dėl pirminio rėmo pamatavimo ir kokybiško sumontavimo. Jei bus papildomas poreikis atvykti montavimo darbams, papildomi darbai ir atvykimas nebus apmokęstinami, jei nutiko dėl meistrų montavimo dieną ar pirminio pamatavimo klaidos. Kitaip tariant prisiimame atsakomybę ir riziką dėl čiužinio primontavimo, senos lovos išrinkimo ir surinkimo (nes kitaip čiužinio pakeitimas neįmanomas). Kadangi čiužinys bus sunkesnis negu esamas, neprisiimame atsakomybės už lovos esamo mechanizmo stabilumo ar skleidžiamų garsų. Lovos remonto ir mechanizmo keitimo darbų mes neapsiimame, apsiribojame tik seno čiužinio nuėmimu ir naujo įstatymu į senojo vietą!

 

Pateikta bendra darbų mokėtina suma (185 Eur)

Čiužinio sumontavimo dieną 185 Eur sumokėti meistrams grynais, o paslaugą galima bus užsakyti internetu, kurios įdėjimo į krepšelį momentu suma bus 0 Eur, kad nereikėtų daryti išankstinio pamokėjimo pavedimu*.

*Sistemoje šiuo metu nėra galimybės pasirinkti apmokėjimo būdo (grynais). Todėl pradinė kaina yra nurodyta 0 Eur.