.
15% off

Daugiau peržiūrų

  • Vaikiski ciuziniai Nefele

Čiužiniai vaikams Nefele Premium Matrest (90x190 cm h-14 cm)

Sena kaina: € 496.00

€ 421.60

su PVM
*Nemokamas pristatymas su užnešimu visoje Lietuvoje.

Geriausias čiužinys vaikams, kuriems jau formuojasi kūno linkiai ir šis modelis padeda formuoti tinkamą laikyseną miego metu!


Unikalių žemų spyruoklių čiužinys vaikams ir paaugliams su lateksu.


Atskleisime paslaptį, kuria pasidalina klientai - yra tėvelių, kurie nuėję migdyti vaikučių iki paryčių pas juos patys saldžiai išsimiega. Taip, ant šio modelio gali gulėti suaugę ir jaustis komfortiškai!


Tinka į vaikiškas, dviaukštes lovas bei į namelio tipo lovytes.


Kurdami išrinkome optimaliausią spyruoklių bei latekso savybių konfigūraciją, kuri džiugina tūkstančius vaikų daugiau kaip 10 metų!


Čiužinys yra įvilktas į natūralų lino/medvilnės užvalkalą, kurį galima skalbti 40° C temperatūroje.


Antialerginis (hipoalerginis) neskatinantis prakaitavimo, prabangaus trikotažo audinio užvalkalas, kuris lengvai nusisega iš dviejų dalių užtrauktuku, patogesniam skalbimui net mažos talpos skalbyklėse.


Čiužiniui suteikiame 5 metų garantiją.


Pagaminsime per 2 savaites (galime pagaminti ir per kelias dienas).


Pristatymas visoje Lietuvoje su užnešimu nemokamas.


Gaminamas Vilniuje, mūsų Matrest dirbtuvėse.


 

Detalės

Kad vaikas augtų kuo sveikesnis ir smalsesnis (nesutriktų jo raida ir augimas), miego metu mažiau kaistų kūnas ir neprakaituotų, neskatintų atsibudinėti.

 

Tai geriausias mūsų gaminamas čiužinio modelis vaikams ir paaugliams!

 

Daug kartų girdėjome istorijų, kad po šio čiužinio atsiradimo vaikai greičiau savo noru “išeina” savarankiškai miegoti iš tėvų lovos į savo lovytę! 

 

Šis Nefele Premium modelis kaip tik Jums ir vaikams nuo 1-2 metų iki vėlyvos paauglystės!

 

Dar atskleisime paslaptį - yra tėvelių, kurie nuėję migdyti vaikučių iki paryčių pas juos patys saldžiai išsimiega.. (Gan dažnai išgirstame iš klientų tokių fainų atsiliepimų). Taip, ant šio modelio gali gulėti suaugę ir jaustis komfortiškai!

 

Išsiaiškinome, kad vaikams nuo 1-2 metų, kurie dar labai prisirišę prie tėvų, miega nepatogiai. O jiems padeda geriau išsimiegoti mūsų parinktas standus pagrindas iš mini pocket spyruoklių (niekada negirgždės) su 3 cm storio latekso sluoksniu (su ventiliacinėmis ertmėmis), įvilktas į malonų liesti ir prabangų trikotažo audinio užvalkalą.

 

Čiužinys yra dvipusis ir abi pusės yra vienodos. Todėl apvertus čiužinį visada bus tas pat pojūtis. O vartyti būtina, kad ilgiau išlaikytų savo pirminį standumą.

Drėgmė gadina ne tik čiužinius (prarandamas jų standumas, greičiau dėvisi medžiagos), o ir miegant skatina odos kaitimą ir prakaitavimą. O to pasekoje dažnesnį vartymąsi ir kitas negandas..

 

 

Čiužinio apvertimas keletą kartų per metus yra naudingas kūno sveikatai, nes kūnas prisitaiko prie čiužinio, kuris išlaikęs savo savybes padeda, o ne žaloja.

Todėl mūsų Matrest čiužiniai abiejose pusėse (apvertus) yra tokios pat sudėties

 

Čiužinys 14 cm storio tinka ypač vaikams iki 6-8 metų, kad apsimiegojus neužsigautų lipant į/iš lovos.

 

Vaikus nuo 6 mėnesių amžiaus apskritai rekomenduojame guldyti ant latekso (jei nuspręsite anksčiau įsigyti šį čiužinį, jis tinkamas).

Lateksas suteikia ypač malonų ir komfortišką paviršiaus minkštumą, o vaikams daugiau kaip 3 cm storio nereikia! Apskritai lateksas yra viena tvariausių ir ilgaamžiškiausių minkštinamųjų medžiagų čiužinių gamyboje.

 

Augant vaiko ūgiui bei svoriui unikalios konstrukcijos ir standumo mini-pocket spyruoklės padeda kūnui ilsėtis tinkamoje padėtyje (viso stuburo, o ypač juosmens ir pečių srityse).

Dėl to vaikas miegos ramiau, o lateksas suteiks malonaus klampumo ir nepertems kūno keistomis gulėjimo pozomis.

Tiek vaikams, tiek suaugusiems rekomenduojame gulėti ant latekso) .

 

Ant šio čiužinuko užtikrinamas maksimalus oro pralaidumas, ventiliacija ir drėgmės išskaidymas, nes nėra bereikalingų sintetinių sluoksnių (pavyzdžiui užvalkale nėra įsiūto sintepono ar viskoelastinės/memory medžiagos, kurios į save sugeria drėgmę). Drėgmė kaitindama kūną skatina prakaituoti bei be reikalo dažniau vartytis.

 

Prabangus, tvirtas ir tamprus trikotažo audinys (linas 30 proc. ir medvilnė 70 proc. be nereikalingų “marketinginių priedų”) itin pagerina čiužinio savybes - džiuginančiam klampumui (minkštumui) ir maloniam įdubimui.

 

Be “papildomų” sintetinių sluoksnių audinyje vaiko miegas ramesnis, o kūnas vėsesnis (vaikai apskritai yra karštesni, o kad padėti jiems mažinti prakaitavimą būtinos geriausios medžiagos).

Kūno padėtis formuojama ant tvirto pagrindo, kuris turi elastingumo. Mes išsiaikinome kiek turi būti standumo ir klampumo!

Todėl mūsų naudojamos 8 cm aukščio (storio) mini-pocket spyruoklės suteikia tvirtą atramą, pagal augantį kūno svorį, o storas latekso sluoksnis papildomai užpildo ryškėjančius kūno linkius bei sumažina taškinį odos spaudimą (patogiau gulėti ant tinkamai parinkto latekso su tinkamo standumo spyruoklėmis).

 

Čiužinio užvalkalas tinka alergiškiems vaikams ir paaugliams, kuris patogiai nusegamas (užtrauktuku).

Užvalkalą skalbti galima buitinėje skalbyklėje su įprastomis skalbimo priemonėmis 40° C temperatūroje.

Smėlio spalvos lino/medvilnės audinys.

 

Rekomenduojame, kol neguli vaikas, čiužinį laikyti nuklotą (iki paklodės, be antklodės ar užtiesalų), kad dienos metu išsivėdintų.

 

Sausas čiužinys ir jo paviršius yra vėsos ir geresnio miego pagalbininkas. Tas pat galioja ir čiužiniams suaugusiems. 

Mūsų miegui ir atsistatymui būtina tamsa, vėsa ir tyla (ramybė).

 

Šį Nefele Premium modelį gaminame Vilniuje daugiau nei 10 metų ir žinome, kad šeimose ne viena sesutė bei broliukas užaugo ant to paties čiužinuko. 

 

Suteikiame garantiją 5 metus čiužinio branduoliui, o užvalkalui 2 metus.

Tačiau žinome, kad čiužinukas itin ilgaamžis ir skatins jūsų vaikui pabudus dažniau nusišypsoti ir smalsiai eiti į gyvenimą, mokytis bei tobulėti.

Visgi sveikas kūnas - sveika siela, o jei kiekvienas rytas pasitinkamas džiugiai be pertempimų...

 

Kas dar gali būti geriau?

 

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje su užnešimu.Branduolys: 8 cm mini-pocket spyruoklės, lateksas 3 cm (ženkliai komfortiškiau nei 2 cm, ypač 8-10 metų amžiaus vaikams). 

 

Čiužinio aukštis (storis) : ~14 cm.

 

Galime pagaminti nestandartinės formos bei dydžio, pagal lovų išmatavimus ir individualius pageidavimus.

 

 

Pasitarkime telefonu +370 648 445555, konsultuos #MiegoAmbasadorė Irena.

 

 

Tėveliai dažnai sugrįžta užsakyti didesnių matmenų čiužinio pritaikyto sau ar vaikui arčiau suaugusio amžiaus- Siesta Matrest Premium ar net išskirtinio Personalizuoto čiužinio (dvipusis spyruoklinis su 3 cm ar net 4 cm latekso sluoksniais iš abiejų pusių). Tai geriausi modeliai suaugusiems bei vaikams žengiant į pilnametystės amžių.

Čiužinio storis gali būti 21/22 cm, 23/24 cm bei 33/34 cm.

P.S. Gali būti sukurta kiekviena čiužinio pusė atskirai, net dviguliame čiužinyje, pritaikyta pagal greta gulinčių žmonių individualias kūno linijas, ūgį, svorį ir pageidavimus, medžiagos parenkamos pagal unikalią personalizuotą čiužinio parinkimo metodą.


Gamyboje naudojame tik tai, kas geriausia ir pritaikyta būti sveikiems.

Taip pat galime pasiūti reikiamo dydžio patalynę iš vėsaus ir itin kokybiško medvilnės satino (paklodės su guma, užvalkalai antklodėms ir užvalkalai pagalvėlėms).