. .

Daugiau peržiūrų

  • Vaikiski ciuziniai Nefele

Čiužiniai vaikams Nefele Premium Matrest (80x180 cm h-14 cm)

€ 468.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Vidutinio kietumo ortopedinių savybių čiužinys su lateksu (3 cm maloniam pojūčiui ir besiformuojantiems kūno linkiams) bei kišeninėmis “Mini Pocket” h- 8 cm tipo spyruoklėmis (kad vaikams būtų standus, tačiau nedeformuotų laikysenos. Skalbiamas antialerginis trikotažinis Pearl užvalkalas su užtrauktuku (atsisega iš dviejų dalių, skalbiamas buitinėje skalbyklėje). Nedaigstytas jokia neaustine, putlia medžiaga (todėl yra vėsesnis, neskatina prakaitavimo). Galima užsakyti lino ar medvilnės versijas linkusiems itin prakaituoti. Nemokamas pristatymas. Gamybos trukmė 1-2 savaitės. Garantija 5 metai.

Detalės

Stangraus branduolio, malonaus latekso ir švelnučio audinio derinys leis mažiesiems paskęsti į saldų ir gilų miegelį.   Užpildas: lateksas 3 cm - tai viena prabangiausių ir kokybiškiausių čiužinių gamyboje naudojamų medžiagų. Pasižymi ypatingu paviršiaus švelnumu, labai elastinga, termo draugiška medžiaga, kurios dėka Jūsų vaikas miegos tarsi ant minkšto debesies ir nebus skatinama kaisti bei prakaituoti. (Nefelė - graikų mit. debesų deivė).

 

Visame latekso paviršiuje yra mikroventiliacinės angelės, kurios užtikrina gerą oro ir drėgmės pralaidumą iki spyruoklinio bloko ir ventiliaciją per jį, o kaučiukas sudėtyje neleidžia jam į save taip sugerti drėgmės, kaip porolono (putų poliuretano) užpildai.  

 

Spyruoklių rūšis: 0rtopedinės kišeninės “Mini Pocket” - sumažinto 8 cm aukščio, dėl kurio čiužinio branduolys yra žymiai stangresnis, nei standartinis, tačiau išlieka gerai prisitaikantis ir negirgžda. Vienas ilgaamžiškiausių sprendimų, jau laiko patikrinta! Daugiau kaip 10 metų naudojame savo čiužinių gamyboje ir nesulaukiame garantinių užklausimų!

 

Užvalkalas: trikotažinis. NEdaigstytas jokia neaustine putlia medžiaga (pvz jame nėra sintepono, kuris į save sugeria drėgmę ir skatina ilgainiui kaitimą ir nehigieną). Sudėtis: 30 proc. linas, 70 proc. medvilnė. Su užtrauktuku - nuimamas ir skalbiamas iki 40-60 laipsnių temperatūroje. Kadangi atsisega iš dviejų dalių, kaip ir visi mūsų čiužinių užvalkalai, todėl patogu džiovinti ir skalbti buitinėje skalbyklėje su įprastais skalbikliais (nesusitrauks net jei bus džiovinama džiovyklėje)!

 

Čiužinio išskirtinumai:

Kietas branduolys - “Mini Pocket” ilgaamžiškas ir racionalus sprendimas vaikiškiems čiužiniams. Šios spyruoklės pasižymi tuo, kad gali ir suaugęs žmogus ant jo gulėti (tačiau rekomenduojama ne sunkesnis nei 60-70kg, jeigu ilgam naudojimui). Bus patogu!

Pagrindinis skirtumas nuo standartinių kišeninių “Pocket” tipo spyruoklių yra žymiai mažesnis kišenėlės aukštis ir 1 cm mažesnis diametras. Žemesnis aukštis sukuria didesnį pasipriešinimą spaudimui, o spyruoklių tankumas sukietina visą čiužinio branduolį.

 

Lateksas yra vertinamas dėl ypatingų komforto savybių ir yra viena iš brangiausių čiužinių gamyboje naudojamų medžiagų, todėl daugelis gamintojų vaikiškiems čiužiniams šios medžiagos nededa, tačiau kaip tik vaikams yra būtina rinktis kaip tik latekso paviršius (dėl vaiko mažo svorio ir tvaraus nugaros linkio užpildymo tankiausia medžiaga iš visų minkštinamųjų).

Nors lateksas - pati ilgaamžiškiausia iš minkštųjų medžiagų, tarp spyruoklių ir užpildo (latekso) kaip apsauga dedamas storas kokybiško veltinio (400 g/m2) sluoksnis, kuris 100 proc. apsaugo minkštąsias čiužinio dalis, apsaugo maišelį nuo papildomo dylimo ir prisideda prie fantastiško išsimiegojimo :)

 

Visos gamyboje naudojamos medžiagos yra sertifikuotos - atitinka ES higienos ir saugos standartus.

 

Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka vaikams ir suaugusiems. Neištisiniam miegojimui galima drąsiai atsigulti ir 90 kg svorio žmogui (tėtis juk visada laukiamas paskaityti pasakos, juk taip? :). Rekomenduojame naudoti ant grotelių su 5cm pločio ir platesnėmis lentelėmis. Grotelės yra svarbios čiužinio ilgaamžiam standumui, todėl rekomenduotina, kad tarpai tarp lenktų lentelių būtų ne didesni nei 3cm.

Čiužinio ventiliacijai užtikrinti, rekomenduotina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti. Jokiu būdu nevalyti čiužinių vandeniu, o su siurbliu vargu ar ką tepadės... 

 

Minkštumas: Abi pusės identiškos, todėl apvertus bus tas pat pojūtis. Tačiau standumas labai priklausys nuo vaiko kūno sudėjimo (ūgio, svorio ir talijos - klubų bei pečių pločio, dubens linkių). Įprastai šis modelis drąsiai gali būti parenkamas vaikui nuo kai pradeda vaikščioti iki vėlyvos paauglystės! 

Šis modelis geriausias vaikams. Gali būti tik storesnis latekso sluoksnis dėl didesnio komfroto :) Dėl to ar verta, geriau pasitarti su mūsų ekspertais telefonu.

 

Garantija: 5 metai čiužinio spyruokliniam blokui ir užpildui, 2 metai užvalkalui. (mūsų patirtis rodo, kad šis čiužinys puikiai tarnauja >8-9 metus :)

 

Čiužinio aukštis: 14 cm.

Gamybos terminas: 1-2 savaitės. Galima ir greičiau, už papildomą mokestį. Dėl to būtina pasitarti iš anksto +37060099666.