. .
10% off

Daugiau peržiūrų

  • Vaikiski ciuziniai Nefele

Čiužiniai vaikams Nefele Matrest (120x200 cm h-12 cm)

Sena kaina: € 363.45

€ 327.43

su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Vidutinio kietumo ortopedinių savybių čiužinys su lateksu (2 cm) , bei kišeninėmis “Mini Pocket” h- 8 cm tipo spyruoklėmis. Skalbiamas antialerginis užvalkalas su užtrauktuku (iš dviejų dalių), antialergiška medžiaga.

Detalės

 Stangraus branduolio, malonaus latekso ir švelnučio audinio derinys leis mažiesiems paskęsti į saldų ir gilų miegelį.   Užpildas: lateksas 2 cm (sudėtyje yra natūralaus kaučiuko, kuris sudaro prevenciją namų dulkių erkučių veisimuisi čiužinyje bei didelis 65 kg/m3 tankis užtikrina ilgalaikį naudojimą be pokyčio- neminkštėja ir neišsiguli, nedeformuoja miegojimo paviršiaus kas yra prevencija nuo nugaros iškrypimų ir nuolatinio vartymosi) - tai viena prabangiausių ir kokybiškiausių čiužinių gamyboje naudojamų medžiagų. Pasižymi ypatingu paviršiaus švelnumu, labai elastinga, šilta medžiaga, kurios dėka Jūsų vaikas miegos tarsi ant minkšto debesies (Nefelė - graikų mit. debesų deivė), kartu bus standus dėl mini-pocket spyruoklių kurios užtikrins tinkamą nugaros vystymąsi.

Visame latekso paviršiuje yra mikroventiliacinės angelės, kurios užtikrina gerą oro ir drėgmės pralaidumą iki spyruoklinio bloko ir ventiliaciją per jį.  

 

Spyruoklių rūšis: 0rtopedinės kišeninės “Mini Pocket” - sumažinto 8 cm aukščio, dėl kurio čiužinio branduolys yra žymiai stangresnis, nei standartinis, tačiau išlieka gerai prisitaikantis ir negirgžda.

 

 

Užvalkalas: minkštas ir putlus, antialerginis, prabangaus dizaino portugališkas trikotažinis užvalkalas. Sudėtis: 20 proc. viskozė, poliesteris. Su užtrauktuku - nuimamas ir skalbiamas iki 60 laipsnių temperatūroje arba valomas sausu cheminiu būdu.

 

Čiužinio išskirtinumai:

Kietas branduolys - “Mini Pocket” ilgaamžiškas ir nedidinantis kainos sprendimas vaikiškiems čiužiniams. Šios spyruoklės pasižymi dideliu komfortu, geru pristaikymu ir yra visiškai begarsės. Pagrindinis skirtumas nuo standartinių kišeninių “Pocket” tipo spyruoklių yra žymiai mažesnis kišenėlės aukštis ir 1 cm mažesnis diametras. Žemesnis aukštis sukuria didesnį pasipriešinimą spaudimui, o spyruoklių tankumas sukietina visą čiužinio branduolį.

Lateksas yra vertinamas dėl ypatingų komforto savybių ir yra viena iš brangiausių čiužinių gamyboje naudojamų medžiagų. Nors lateksas - pati ilgaamžiškiausia iš minkštųjų medžiagų, tarp spyruoklių ir užpildo (latekso) kaip apsauga dedamas storas kokybiško veltinio (400 g/m2) sluoksnis, kuris 100 proc. apsaugo minkštąsias čiužinio dalis ir garantuoja ilgą bei kokybišką miegą, neskatina prakaitavimo ir užtikrina ramesnį miegą nei porolono užpildai.

Visos gamyboje naudojamos medžiagos yra sertifikuotos - atitinka ES higienos ir saugos standartus.

  Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka vaikams ir suaugusiems iki 90 kg svorio. Rekomenduojama naudoti ant grotelių skirtų lateksiniams čiužiniams. Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių būtina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti. Galima valyti vandeniu ir dulkiu siurbliu. Valant kitomis priemonėmis prieš naudojimą būtina išbandyti valiklį nepastebimoje vietoje.

 

Abi pusės apvertus yra identiškos.

 

Garantija: 5 metai čiužinio spyruokliniam blokui ir užpildui, 2 metai užvalkalui.

 

Čiužinio aukštis: 12 cm.

Gamybos terminas: 3-4 savaitės.