. .

Daugiau peržiūrų

  • Vaikiski ciuziniai Nefele

Čiužinys vaikams Nefele (127x180 cm h-12 cm) Matrest

€ 360.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Vidutinio kietumo ortopedinių savybių čiužinys su lateksu (2 cm) , bei kišeninėmis “Mini Pocket” h- 8 cm tipo spyruoklėmis. Skalbiamas antialerginis užvalkalas. Vartomas iš abiejų pusių vienodas. Rekomendacija apsukinėti bei vartyti bent kas 2-3 mėnesius. Užvalkalą skalbti bent kas 2-3 patalynės skalbimą.

Detalės

 Stangraus branduolio, malonaus latekso ir švelnučio audinio derinys.   Užpildas: pusiau natūralus lateksas 2 cm - tai viena prabangiausių ir kokybiškiausių čiužinių gamyboje naudojamų medžiagų. Pasižymi ypatingu paviršiaus švelnumu, labai elastinga, šilta medžiaga, kurios dėka Jūsų vaikas miegos tarsi ant minkšto debesies (Nefelė - graikų mit. debesų deivė).

Visame latekso paviršiuje yra mikroventiliacinės angelės, kurios užtikrina gerą oro ir drėgmės pralaidumą iki spyruoklinio bloko ir ventiliaciją per jį.  

Spyruoklių rūšis: 0rtopedinės kišeninės “Mini Pocket” - sumažinto 8 cm aukščio, dėl kurio čiužinio branduolys yra žymiai stangresnis, nei standartinis, tačiau išlieka gerai prisitaikantis ir negirgžda.

Užvalkalas: trikotažinis sų PE 70% ir Viskoze 30% . Gamykliškai daigstytas 20 g/m3 neaustine medžiaga. Su užtrauktuku - nuimamas ir skalbiamas iki 40 laipsnių temperatūroje.

 

Čiužinio išskirtinumai:

Kietas branduolys - “Mini Pocket” ilgaamžiškas ir nedidinantis kainos sprendimas vaikiškiems čiužiniams. Šios spyruoklės pasižymi dideliu komfortu, geru pristaikymu ir yra visiškai begarsės. Pagrindinis skirtumas nuo standartinių kišeninių “Pocket” tipo spyruoklių yra žymiai mažesnis kišenėlės aukštis ir 1 cm mažesnis diametras. Žemesnis aukštis sukuria didesnį pasipriešinimą spaudimui, o spyruoklių tankumas sukietina visą čiužinio branduolį. Ilgaamžiška ir išlaiko stabilų standumą.

Lateksas yra vertinamas dėl ypatingų komforto savybių ir yra viena iš brangiausių čiužinių gamyboje naudojamų medžiagų. Nors lateksas - pati ilgaamžiškiausia iš minkštųjų medžiagų, tarp spyruoklių ir užpildo (latekso) kaip apsauga dedamas storas kokybiško veltinio (400 g/m2) sluoksnis, kuris 100 proc. apsaugo minkštąsias čiužinio dalis ir garantuoja ilgą bei kokybišką miegą.

Visos gamyboje naudojamos medžiagos yra sertifikuotos - atitinka ES higienos ir saugos standartus.

  Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka vaikams ir suaugusiems iki 80-90 kg svorio. Rekomenduojama naudoti ant grotelių skirtų lateksiniams čiužiniams (3cm tarpai tarp lamelių, kad ilgiau išlaikyti ir spyruoklės standumą ir lateksas į tarpus įkritęs neišsidėvėtų). Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių būtina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti. 

Abi čiužinio pusės identiškos.

 

Garantija: 5 metai čiužinio spyruokliniam blokui ir užpildui, 2 metai užvalkalui.

 

Čiužinio aukštis: 12 cm.

Gamybos terminas: 2-3 savaitės.