. .
5% off

Daugiau peržiūrų

  • Vaikiski ciuziniai Nefele

Čiužiniai vaikams Nefele (107x206 cm h-12 cm)

Sena kaina: € 333.75

€ 317.86

su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Vidutinio kietumo ortopedinių savybių čiužinys su lateksu (2 cm) , bei kišeninėmis “Mini Pocket” h- 8 cm tipo spyruoklėmis. Skalbiamas antialerginis užvalkalas su užtrauktuku impregnuotas alijošiaus ekstraktais , sudaigstytas su 20 g/m² neaustine, putlia , antialergiška medžiaga.

Detalės

 Stangraus branduolio, malonaus latekso ir švelnučio audinio derinys leis mažiesiems paskęsti į saldų ir gilų miegelį.   Užpildas: pusiau natūralus lateksas 2 cm (20 proc. natūralus lateksas, kuris sudaro prevenciją namų dulkių erkučių veisimuisi čiužinyje  ir 80 proc. sintetinis, 65 kg/m3 tankis) - tai viena prabangiausių ir kokybiškiausių čiužinių gamyboje naudojamų medžiagų. Pasižymi ypatingu paviršiaus švelnumu, labai elastinga, šilta medžiaga, kurios dėka Jūsų vaikas miegos tarsi ant minkšto debesies (Nefelė - graikų mit. debesų deivė).

Visame latekso paviršiuje yra mikroventiliacinės angelės, kurios užtikrina gerą oro ir drėgmės pralaidumą iki spyruoklinio bloko ir ventiliaciją per jį.  

 

Spyruoklių rūšis: 0rtopedinės kišeninės “Mini Pocket” - sumažinto 8 cm aukščio, dėl kurio čiužinio branduolys yra žymiai stangresnis, nei standartinis, tačiau išlieka gerai prisitaikantis ir negirgžda.

 

 

Užvalkalas: minkštas ir putlus, antialerginis, prabangaus dizaino belgiškas trikotažinis užvalkalas impregnuotas alijošiaus ekstraktais. Daigstytas hipoalergiška neaustine putlia 20 g/m3 medžiaga. Sudėtis: 20 proc. viskozė, poliesteris. Su užtrauktuku - nuimamas ir skalbiamas iki 40 laipsnių temperatūroje arba valomas sausu cheminiu būdu.

  Čiužinio išskirtinumai:

Kietas branduolys - “Mini Pocket” ilgaamžiškas ir nedidinantis kainos sprendimas vaikiškiems čiužiniams. Šios spyruoklės pasižymi dideliu komfortu, geru pristaikymu ir yra visiškai begarsės. Pagrindinis skirtumas nuo standartinių kišeninių “Pocket” tipo spyruoklių yra žymiai mažesnis kišenėlės aukštis ir 1 cm mažesnis diametras. Žemesnis aukštis sukuria didesnį pasipriešinimą spaudimui, o spyruoklių tankumas sukietina visą čiužinio branduolį.

Lateksas yra vertinamas dėl ypatingų komforto savybių ir yra viena iš brangiausių čiužinių gamyboje naudojamų medžiagų. Nors lateksas - pati ilgaamžiškiausia iš minkštųjų medžiagų, tarp spyruoklių ir užpildo (latekso) kaip apsauga dedamas storas kokybiško veltinio (400 g/m2) sluoksnis, kuris 100 proc. apsaugo minkštąsias čiužinio dalis ir garantuoja ilgą bei kokybišką miegą.

Visos gamyboje naudojamos medžiagos yra sertifikuotos - atitinka ES higienos ir saugos standartus.

  Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka vaikams ir suaugusiems iki 90 kg svorio. Rekomenduojama naudoti ant grotelių skirtų lateksiniams čiužiniams. Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių būtina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti. Galima valyti vandeniu ir dulkiu siurbliu. Valant kitomis priemonėmis prieš naudojimą būtina išbandyti valiklį nepastebimoje vietoje.

Minkštumas: 3 - vidutinio kietumo čiužiniai (vertinimo skalė: 1 -minkštas čiužinys; 2 - vidutinio minkštumo čiužinys, 3 - vidutinio kietumo čiužinys, 4 - kietas čiužinys). Abi pusės identiškos.

 

Garantija: 5 metai čiužinio spyruokliniam blokui ir užpildui, 2 metai užvalkalui.

 

Čiužinio aukštis: 12 cm.

Gamybos terminas: 3-4 savaitės.