.
15% off

Daugiau peržiūrų

  • Vaikiski ciuziniai Nefele

Čiužiniai vaikams Nefele Matrest (80x160 cm h-12 cm)

Sena kaina: € 374.00

€ 317.90

su PVM
*Nemokamas pristatymas su užnešimu visoje Lietuvoje.

Vidutinio kietumo ortopedinių savybių čiužinys su lateksu (2 cm) , bei kišeninėmis “Mini Pocket” h- 8 cm tipo spyruoklėmis.


Skalbiamas antialerginis trikotažinis užvalkalas su užtrauktuku. Nedaigstytas jokia neaustine, putlia medžiaga (todėl yra vėsesnis).


Galima užsakyti lino/medvilnės versiją jautriems šilumai ir linkusiems gausiau prakaituoti.

Detalės

Stangraus branduolio, malonaus latekso ir švelnučio audinio derinys leis mažiesiems paskęsti į saldų ir gilų miegelį.   

 

Minkštumas: Abi pusės identiškos, todėl apvertus bus tas pat pojūtis. Tačiau standumas labai priklausys nuo vaiko kūno sudėjimo (ūgio, svorio ir talijos - klubų bei pečių pločio, dubens linkių). Įprastai šis modelis drąsiai gali būti parenkamas vaikui nuo kai pradeda vaikščioti iki paauglystės! 

Šis modelis geriausias vaikams. Gali būti tik storesnis latekso sluoksnis dėl didesnio komforto :) Dėl to ar verta, geriau pasitarti su mūsų ekspertu telefonu.

 

Čiužinio aukštis: 12 cm.

 

Užpildas: lateksas 2 cm - tai viena prabangiausių ir kokybiškiausių čiužinių gamyboje naudojamų medžiagų. Pasižymi ypatingu paviršiaus švelnumu, labai elastinga, termo draugiška medžiaga, kurios dėka Jūsų vaikas miegos tarsi ant minkšto debesies ir nebus skatinamas kaisti bei prakaituoti. (Nefelė - graikų mit. debesų deivė).

Visame latekso paviršiuje yra ventiliacinės angelės, kurios užtikrina gerą oro ir drėgmės pralaidumą iki spyruoklinio bloko ir ventiliaciją per jį, o kaučiukas sudėtyje neleidžia jam į save taip sugerti drėgmės, kaip porolono (putų poliuretano) užpildai.  

 

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės kišeninės “Mini Pocket” - sumažinto, 8 cm aukščio, dėl kurio čiužinio branduolys yra žymiai stangresnis, nei standartinis, tačiau išlieka gerai prisitaikantis ir negirgžda. Vienas ilgaamžiškiausių sprendimų, jau laiko patikrinta!  

 

Užvalkalas: trikotažinis. NEdaigstytas jokia neaustine putlia medžiaga (pvz jame nėra sintepono, kuris į save sugeria drėgmę ir skatina ilgainiui kaitimą ir nehigieną). Sudėtis: 30 proc. linas, 70 proc. medvilnė. Su užtrauktuku - nuimamas ir skalbiamas iki 40-60 laipsnių temperatūroje. Kadangi atsisega iš dviejų dalių, kaip ir visi mūsų čiužinių užvalkalai, todėl patogu džiovinti ir skalbti buitinėje skalbyklėje su įprastais skalbikliais (nesusitrauks net jei bus džiovinama džiovyklėje)!

 

Čiužinio išskirtinumai:

Kietas branduolys - “Mini Pocket” ilgaamžiškas ir racionalus sprendimas vaikiškiems čiužiniams. Šios spyruoklės pasižymi tuo, kad gali ir suaugęs žmogus ant jo gulėti (tačiau rekomenduojama ne sunkesnis nei 60-70kg, jeigu ilgam naudojimui). Bus patogu!

Pagrindinis skirtumas nuo standartinių kišeninių “Pocket” tipo spyruoklių yra žymiai mažesnis kišenėlės aukštis ir 1 cm mažesnis diametras. Žemesnis aukštis sukuria didesnį pasipriešinimą spaudimui, o spyruoklių tankumas sukietina visą čiužinio branduolį.

 

Lateksas yra vertinamas dėl ypatingų komforto savybių ir yra viena iš brangiausių čiužinių gamyboje naudojamų medžiagų, todėl daugelis gamintojų vaikiškiems čiužiniams šios medžiagos nededa, tačiau kaip tik vaikams yra būtina rinktis kaip tik latekso paviršius (dėl vaiko mažo svorio ir tvaraus nugaros linkio užpildymo tankiausia medžiaga iš visų minkštinamųjų).

Nors lateksas - pati ilgaamžiškiausia iš minkštųjų medžiagų, tarp spyruoklių ir užpildo (latekso) kaip apsauga dedamas storas kokybiško veltinio (400 g/m2) sluoksnis, kuris 100 proc. apsaugo minkštąsias čiužinio dalis, apsaugo maišelį nuo papildomo dilimo ir prisideda prie fantastiško išsimiegojimo :)

 

Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka vaikams ir suaugusiems. Nenuolatiniam naudojimui galima drąsiai atsigulti ir 90 kg svorio žmogui (tėtis juk visada laukiamas paskaityti pasakos, juk taip? :). Rekomenduojame naudoti ant grotelių su 5 cm pločio ir platesnėmis lentelėmis. Grotelės yra svarbios čiužinio ilgaamžiam standumui, todėl rekomenduotina, kad tarpai tarp lenktų lentelių būtų ne didesni nei 3 cm.

Čiužinio ventiliacijai užtikrinti, rekomenduojame jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti. 

 

Garantija: 5 metai čiužinio spyruokliniam blokui ir užpildui, 2 metai užvalkalui. (mūsų patirtis rodo, kad šis čiužinys puikiai tarnauja >8-9 metus :)

 

Gamybos terminas: 1-2 savaitės. Galima ir greičiau, už papildomą mokestį.

 

Nemokamas pristatymas Lietuvoje su užnešimu.

 

 Savo praktikoje retai sutinkame žmonių, kurie tiksliai žinotų, koks čiužinys jiems tinkamiausias. Renkantis čiužinį, pojūčiai nėra esminis faktorius. Būtina tinkamai parinkti čiužinio standumą ir paviršiaus medžiagas ne dėl "komforto" užmigimui palengvinti, o kad būtų tinkama atrama kūnui. Mūsų kūnai skirtingi, todėl mes pritaikome čiužinį pagal kiekvieną žmogų individualiai, kad tai nebūtų šiaip - minkštas daiktas į lovą.


Įprastai mūsų klientai, nežino koks čiužinys jiems tinkamiausias. Net medicinos atstovai, mažai susiduria su čiužinių gamybos technologijomis ir neturi atsakymo, kaip tinkamai pasirinkti.

Mūsų ekspertas/technologas Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius čiužinių modelių kūrimui tyrimams paskyrė daugiau kaip 10 metų ir asmeniškai aptarnavo tūkstančius klientų.

Kompetetingai padėsime išsirinkti ir laiku pagaminsime tinkamą čiužinį!

 

https://www.youtube.com/watch?v=lLyD6OVLL_0