. .

Daugiau peržiūrų

  • Vaikiski ciuziniai Nefele

Individualus čiužinys sofai-lovai Mini Matrest (143x196 cm h-12 cm)

€ 365.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas. Galima grąžinti per mėnesį, o Matrest personalizuotam čiužiniui galima užsakyti standumo/minkštumo korekciją.

Vidutinio kietumo ortopedinių savybių čiužinys su lateksu (2 cm) , bei kišeninėmis “Mini Pocket” h- 8 cm tipo spyruoklėmis. Skalbiamas antialerginis švelnaus paviršiaus užvalkalas su užtrauktuku, sudaigstytas 120 g/m² neaustine, putlia , antialergiška medžiaga.

Detalės

 Stangraus branduolio, malonaus latekso ir švelnučio audinio derinys.   Užpildas: Lateksas 2 cm - tai viena prabangiausių ir kokybiškiausių čiužinių gamyboje naudojamų medžiagų. Pasižymi ypatingu paviršiaus švelnumu, labai elastinga, šilta medžiaga ir kartu šilumos nesulaikanti medžiaga, kurios dėka nakties metu miegosite ramiai.

Visame latekso paviršiuje yra mikroventiliacinės angelės, kurios užtikrina gerą oro ir drėgmės pralaidumą iki spyruoklinio bloko ir ventiliaciją per jį.  

 

Spyruoklių rūšis: 0rtopedinės kišeninės “Mini Pocket” - sumažinto 8 cm aukščio, dėl kurio čiužinio branduolys yra žymiai stangresnis, nei standartinis, tačiau yra lankstus, išlieka gerai prisitaikantis ir negirgžda.

 

Užvalkalas: minkštas, antialerginis, prabangaus dizaino portugališkas trikotažinis užvalkalas. Daigstytas hipoalergiška neaustine putlia 120 g/m3 medžiaga. Sudėtis: 20 proc. viskozė, 80 proc. poliesteris. Su užtrauktuku - nuimamas ir skalbiamas iki 40-60 laipsnių temperatūroje (nerekomenduojama naudoti itin stiprių skalbimo priemonių).

  Čiužinio išskirtinumai:

Kietas branduolys - “Mini Pocket” ilgaamžiškas ir nedidinantis kainos sprendimas vaikiškiems čiužiniams. Šios spyruoklės pasižymi dideliu komfortu, geru pristaikymu ir yra visiškai begarsės. Pagrindinis skirtumas nuo standartinių kišeninių “Pocket” tipo spyruoklių yra žymiai mažesnis kišenėlės aukštis ir 1 cm mažesnis diametras. Žemesnis aukštis sukuria didesnį pasipriešinimą spaudimui, o spyruoklių tankumas sukietina visą čiužinio branduolį.

Lateksas yra vertinamas dėl ypatingų komforto savybių. Nors lateksas - pati ilgaamžiškiausia iš minkštųjų medžiagų, tarp spyruoklių ir užpildo (latekso) kaip apsauga dedamas storas kokybiško veltinio (400 g/m2) sluoksnis, kuris apsaugo minkštąsias čiužinio dalis ir garantuoja ilgą bei kokybišką miegą (nesidermuoja pagrindas, apsaugo spyruoklių maišelius nuo įtrukimų).

 

  Rekomendacijos eksploatavimui: čiužinys tinka vaikams ir suaugusiems iki 90 kg svorio. Rekomenduojama naudoti ant grotelių skirtų lateksiniams čiužiniams (mažesni nei 4cm tarpai tarp lamelių). Grotelės yra svarbios čiužinio ventiliacijai, todėl naudojant čiužinį be grotelių būtina jį dažnai vėdinti, apsukti ir apversti. Galima valyti ir dulkiu siurbliu. Užvalkalą valant kitomis priemonėmis prieš naudojimą būtina išbandyti valiklį nepastebimoje vietoje.

 

Garantija: 5 metai čiužinio spyruokliniam blokui ir užpildui, 2 metai užvalkalui.

 

Čiužinio aukštis: 12-13 cm.

Gamybos terminas: ~3 savaites.

 

P.S. Čiužinį galima pagerinti dviem aspektais. Užsakymo metu, įdėjus į krepšelį, galima pastaboje parašyti pageidavimą ir kainos skirtumą įduoti kurjeriui kuris pristatys čiužinį:

1. Jeigu gausiau prakaituoja bent vienas žmogus kuris naudojasi čiužiniu, rekomenduojame, trikotažinį 100% Medvilnės užvalkalą, kuris nuo įprasto užvalkalo audinio skiriasi: a) Sugeria į save drėgmę, nes yra yra pakankamai storas 500g (natūralios medvilnės savybės). b) Medvilnė nesulaiko šilumos ir yra labai laidus orui (kad ir storas audinys), todėl itin prakaituojantiems žmonėms rekomenduojame būtent šį sprendimą čiužinio paviršiui. Įprastai šio pasirinkimo nerekomenduojame, nes medvilnė dėvisi prasčiau negu poliesterio ir viskozės audiniai. +25€ su PVM.

2. Storesnis latekso sluoksnis (vietoje 2cm dėti 3cm) - Šis pagerinimas aktualus dviem atvejais, jeigu žmogus yra linkęs gulėti ant pilvo ir kad būtų neužspausti organai, yra naudoti šiek tiek storesnį paviršių; Taip pat papildomas sluoksnis įtakoja prabangesnį minkštumo ir kartu malonaus standumo pojūtį. Daugiau negu 3cm apskritai nerekomenduojame naudoti jokių minkštinamųjų medžiagų, kad žmogus per daug neįdubtų ir miego metu nebūtų polinkio gausiau vartytis. Odos gausus apgaubimas turi žalingą poveikį neramiam miegui (nors priešingai labai stengiasi reklamuoti didžiausiai čiužinių industrijos reklamuotojai siekdami parduoti kuo daugiau porolono, nes porolonas yra netvari medžiaga ir jam reikalinga kuo didesnis storis, kad ilgiau išliktų standus. Kas lateksui visiškai negeresia ir verta rinktis vienareikšmiškai latekso paviršių čiužiniams, tiek vaikams, tiek suaugusiems). +85€ su PVM.