.

Daugiau peržiūrų

  • Vaikiski ciuziniai Nefele

Čiužiniai vilkikų vairuotojams Furado Matrest (60x200 cm h-12 cm)

€ 337.00
su PVM
*Nemokamas pristatymas su užnešimu visoje Lietuvoje.

Vidutinio kietumo ortopedinių savybių čiužinys su lateksu (2 cm) , bei kišeninėmis “Mini Pocket” h- 8 cm tipo spyruoklėmis.


Skalbiamas antialerginis trikotažinis užvalkalas su užtrauktuku. Nedaigstytas jokia neaustine, putlia medžiaga (todėl yra vėsesnis).


Galima užsakyti lino/medvilnės versiją jautriems šilumai ir linkusiems gausiau prakaituoti.

Detalės

Stangraus branduolio, malonaus latekso ir švelnučio audinio derinys leis atsipalaiduoti po ilgos vairavimo dienos. Pritaikytas tolimūjų reisų vairuotojams  

 

Minkštumas: Abi pusės identiškos, todėl apvertus bus tas pat pojūtis. Tačiau standumas labai priklausys nuo kūno sudėjimo (ūgio, svorio, juosmens apimčių - klubų bei pečių pločio, dubens linkių). Įprastai šis modelis drąsiai gali būti parenkamas iki 100kg sveriančiam žmogui, o jei reikia sunkesniam galime papildomai įdėti standinančių medžiagų, dėl ko čiužinys tarnau ilgiau, nei įprasti poroloniniai, ką automobilių gamintojai taupydami įdeda į bazinę komplektaciją.


Šis modelis geriausias dėl savo unikalių spyruoklių ir latekso sluoksnių, kurie mažina prakaitavimą ir tuo pačiu vartymąsi. Padeda kūnui ilgesnį laiką išlikti ramiam, atsipalaiduoti ir atsistatyti po dienos darbų. Geriau gali būti tik storesnis latekso sluoksnis - dėl didesnio komforto :) Dėl individualių pageidavimų verta pasitarti su mūsų ekspertu telefonu +37064844555.

 

Čiužinio aukštis (storis): 14 cm.

 

Pagaminsime Lietuvoje.


Gamybos terminas: 1-2 savaitės. Galima ir greičiau, už papildomą mokestį.


Nemokamas pristatymas Lietuvoje su užnešimu, galime pristatyti ir užsienyje.

 

Užpildas: lateksas 2 cm - tai viena prabangiausių ir kokybiškiausių čiužinių gamyboje naudojamų medžiagų. Pasižymi ypatingu paviršiaus švelnumu, labai elastinga, termo draugiška medžiaga, kurios dėka miegosis vėsiau ir mažiau ar visiškai liausis prakaitavimas.

Visame latekso paviršiuje yra ventiliacinės ertmės, kurios užtikrina gerą oro ir drėgmės pralaidumą iki spyruoklinio bloko ir ventiliaciją, o kaučiukas (latekso sudėtyje) neleidžia į save sugerti drėgmės, kaip įprasti porolono (putų poliuretano) užpildai.  

 

Spyruoklių rūšis: Ortopedinės kišeninės “Mini Pocket” - sumažinto, 8 cm aukščio (storio), dėl kurio čiužinio branduolys yra žymiai stangresnis, tačiau išlieka daugel metų gerai prisitaikantis. Negirgžda.


Šis čiužinys vienas ilgaamžiškiausių sprendimų patikrintas laiko!  

 

Užvalkalas: Trikotažinis atsisega iš dviejų dalių su užtrauktuku. NEdaigstytas jokia neaustine putlia medžiaga (pvz jame nėra sintepono, kuris į save sugeria drėgmę ir skatina ilgainiui kaitimą ir nehigieną). Sudėtis: 30 proc. medvilnė, 70 proc. PE. Su užtrauktuku - nuimamas ir skalbiamas iki 40 laipsnių temperatūroje (galima su įprastomis skalbimo priemonėmis). Kadangi , kaip ir visi mūsų čiužinių užvalkalai, todėl patogu džiovinti ir skalbti buitinėje skalbyklėje (nesusitrauks net jei bus džiovinama džiovyklėje)! 

Rekomenduojame užvalkalą skalbti bent kartą per ketvirtį, jei yra galimybė dažniau kad neskatintų alerginių reakcijų, o dar geriau jei bent keletą kartų per ketvirtį dar čiužinį sausai išsiurbtumėte paviršių, nors per paklodę (su buitiniu dulkių siurbliu). Visi čiužiniai surenka į save odos daleles ir aplinkos daleles (tas galioja visiems čiužiniams, pagalvėms, patalynei, anklodėms).


Čiužinio ventiliacijai užtikrinti, rekomenduojame jį vėdinti- tam tereikia laikyti nuklotą, bent kas savaitę apsukti ar apversti. 

 

Čiužinio išskirtinumai:

Kietas branduolys - “Mini Pocket” ilgaamžiškas ir racionalus sprendimas į sunkiasvorį automobilį. Bus patogu miegoti!

Pagrindinis skirtumas nuo standartinių kišeninių “Pocket” tipo spyruoklių yra žymiai mažesnis kišenėlės aukštis ir mažesnis diametras (daugiau spyruoklių viduje). 

 

Lateksas yra vertinamas dėl ypatingų komforto savybių ir yra viena iš brangiausių čiužinių gamyboje naudojamų medžiagų, todėl daugelis gamintojų vaikiškiems čiužiniams šios medžiagos nededa, tačiau kaip tik vaikams yra būtina rinktis kaip tik latekso paviršius (tankiausia medžiaga iš visų minkštinamųjų).

Nors lateksas - pati ilgaamžiškiausia iš minkštųjų medžiagų, tarp spyruoklių ir užpildo (latekso) kaip apsauga dedamas storas kokybiško veltinio (400 g/m2) sluoksnis, kuris 100 proc. apsaugo minkštąsias čiužinio dalis, apsaugo spyruoklių maišelį nuo papildomo dilimo ir prisideda prie fantastiško išsimiegojimo :)

 

Garantija: 5 metai čiužinio spyruokliniam blokui ir užpildui, 2 metai užvalkalui. (mūsų patirtis rodo, kad šis čiužinys puikiai tarnauja gerokai ilgiau :)


Čiužinys supakuojamas į storą 200mq plėvelę, nesusuktas.

  


Savo praktikoje retai sutinkame žmonių, kurie tiksliai žinotų, koks čiužinys jiems tinkamiausias. Renkantis čiužinį, pojūčiai neturėtų būti esminis faktorius. Būtina tinkamai parinkti čiužinio standumą ir paviršiaus medžiagas, kad būtų tinkama atrama kūnui. Mūsų kūnai skirtingi, todėl mes pritaikome čiužinį pagal kiekvieną žmogų individualiai, kad tai nebūtų šiaip - minkštas daiktas į lovą. Mūsų komanda per daugiau kaip 10 metų sukūrė šį ir kitus modelius bendradarbiaujant su kineziterapeutais bei sulaukus daugybės klientų atsiliepimų.


Įprastai mūsų klientai, nežino koks čiužinys jiems tinkamiausias. Net medicinos atstovai studijose nesusiduria su čiužinių gamybos technologijomis ir dėl to neturi atsakymo, kaip tinkamai pasirinkti.


Ekspertas/technologas Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius čiužinių modelių kūrimui tyrimams paskyrė daugiau kaip 10 metų ir asmeniškai gali sukurti individualiai pritaikytą modelį, kurį pagaminsime!

Kompetetingai padėsime išsirinkti ir laiku pagaminsime tinkamą čiužinį!

 


https://www.youtube.com/watch?v=lLyD6OVLL_0